تعبیر خواب تونل

تعبیر خواب تونل

تعبیر خواب تونل | تعبیرخواب تونل | tabire khab تعبیر خواب تونل,تعبیر خواب تونل روشن,تعبیر خواب عبور از تونل,تعبیر خواب دیدن تونل,تعبیر خواب کندن تونل,تعبیر خواب ریزش تونل,تعبیر خواب تونل تاریک,تعبیر دیدن …

تعبیر خواب دعوا با مرده | 31 تعبیر خواب جنگ با مرده

تعبیر خواب دعوا با مرده | 31 تعبیر خواب جنگ با مرده

تعبیر خواب دعوا با مرده در این مطلب از سایت جسارت می خواهمی در مورد تعبیر خواب دعوا با مرده صحبت کنیم. شاید هر کسی این خواب را ببیند ناراحت شود که …

تعبیر خواب اثاث منزل

تعبیر خواب اثاث منزل

تعبیر خواب اثاث منزل | تعبیرخواب اثاث منزل | tabire khab تعبیر خواب اثاث منزل,تعبير خواب اثاث منزلي,تعبیر خواب اسباب منزل,تعبیر خواب اثاث کشی منزل,تعبیر خواب اثاث کشی خانه,تعبیر خواب اساس منزل,تعبیر …

تعبیر خواب جوش

تعبیر خواب جوش ، تعبیر خواب جوش صورت ، تعبیر خواب جوش چرکی ، تعبیر خواب جوش بدن

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد تعبیر خواب جوش صحبت کنیم . امیدواریم با خواندن این مطلب نیاز شما برطرف شود و بتوانید به راحتی خواب خود را تعبیر نمایید.

تعبیر خواب جوش

دیدن جوش و یا هر نوع بیماری پوستی در خواب مانند قرمز شدن پوست نشان دهنده عزت نفس شماست و یا حکایت از بیماری شما دارد.

تعبیر خواب جوش صورت

اگر در خواب خود دیدید که پیشانی شما جوش زده است یکی از اقوامتان بیمار می شود.دیدن جوش چرکی در خواب و امدن چرک ازآن نشان از نزدیک شدن به مال و ثروت است.

تعبیر خواب جوش قرمز صورت

اگر در صورت خود جوش قرمز ببینید از آن جوش هایی که چرکی نیستند معنی این خواب این است که با یکی از اقوامتان رابطه تان تیره می شود و یا ممکن است یکی از فامیل هایتان مریض شود.

جوش صورت دیگران

دیدن جوش چرکی بر صورت کسی نشان از ثروتمند شدن آن دارد.اما اگر جوش چرکی نبود و سرخ رنگ و ریز و درشت بود معنی این خواب این است که افکار او پریشان می شود و یا یکی از بستگانش مریض می شود و با صدقه دادن رفع بلا می شود.

جوش زدن بدن

اگر بدن جوش بزند دو حالت دارد ، اگر جوش چرکی باشد نشان از مال و ثروت است و اگر چرکی نباشد یا بیماری است و یا تکدر خاطر شما از کسی.البته باید دقت داشته باشید که هر قطعه از بدن شما به یکی از بستگانتان مربوط می شود.

مثلا به عنوان مثال می توانیم به دست اشاره کنیم که یا همسر است و یا برادر.هر قسمتی که جوش زده بود را باید به طور تخصصی بررسی کنید تا معنی خواب معلوم شود.

ترکاندن جوش در خواب

اگر در خواب دیدید که اقدام به ترکاندن جوش می کنید معنی اش این است که خودتان کارهایی انجام می دهید که شما را زود تر از حلت عادی به پول و ثروت می رساند.

 

آخرین بروز رسانی در : جمعه 15 شهریور 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.