دپارتمان برق در صنعت: مدرک فنی حرفه‌ ای و امکان دریافت وام

دپارتمان برق در صنعت: مدرک فنی حرفه‌ ای و امکان دریافت وام

دپارتمان برق به عنوان یکی از انگیزه‌های اصلی توسعه صنعت و فناوری در هر کشور، نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. این دپارتمان با تخصص‌های مختلف در زمینه‌های برق الکتریکی، الکترونیک، کنترل …

شرکت سئو تهران

شرکت سئو تهران

شرکت سئو تهران شرکت سئو تهران یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین مراکز ارائه دهنده خدمات سئو در شهر تهران می باشد که سالهای سال است در این زمینه به …

دلایل سرفه مزمن چیست و برای درمان آن چه باید کرد؟

دلایل سرفه مزمن چیست و برای درمان آن چه باید کرد؟

دلایل سرفه مزمن چیست و برای درمان آن چه باید کرد؟ سرفه یک عکس‌العمل دفاعی در مقابل مشکلات تنفسی و تحرکات تنفسی است که ممکن است در اثر گردوغبار، سرما، حساسیت‌های فصلی …

اگر در دوره فشرده یادگیری زبان شرکت می کنید، باید بدانید یادگیری یک زبان خارجی حدود یک سال طول می کشد. باید توجه داشته باشید که یک سال تخمین بسیار تقریبی برای یادگیری زبان است، بعضی از افراد ادعا می کنند که در عرض 3 تا 4 ماه به مهارت اولیه رسیده اند، در حالی که برخی دیگر احساس می کنند که تبدیل شدن به یک سخنران پیشرفته مدت زمان طولانی می خواهد. واقعیت این است که عوامل زیادی وجود دارند که بر مدت زمان یادگیری یک زبان تأثیر می‌گذارند.

چه عواملی بر روند یادگیری زبان تأثیر می گذارد؟

شبکه شرق: مهارت زبان مورد نظر. اهداف ساده یادگیری زبان را اغلب می توان به سرعت به دست آورد، در حالی که توسعه مهارت های پیشرفته مانند تسلط، بسیار بیشتر طول می کشد.

طرز فکر، نگرش و انگیزه. نگرش مثبت نسبت به یادگیری زبان و انگیزه قوی منجر به ثبات لازم برای دستیابی به اهداف یادگیری زبان می شود.

ابزارهای یادگیری زبان. یادگیری خودگردان خارج از کلاس با ابزار های یادگیری زبان می تواند یک مزیت بزرگ باشد. استفاده از یک برنامه کاربردی و همچنین گوش دادن به پادکست ها، تماشای تلویزیون و فیلم و خواندن کتاب به زبان مقصد، همگی به زبان آموزان کمک می کنند تا به اهداف خود برسند.

زمان اختصاص داده شده به یادگیری زبان. هر چه زمان بیشتری را صرف آن کنید، زودتر به نتیجه خواهید رسید.

یادگیری زبان برای مهاجرت چقدر طول می کشد؟

هر چه زمان بیشتری را صرف مطالعه، تمرین و غوطه ور شدن در زبان کنید، ورودی بیشتری دریافت خواهید کرد. قرار گرفتن بیشتر در معرض زبان، از نظر تئوری، روند یادگیری زبان را تسریع می بخشد زیرا فرصت بیشتری برای یادگیری واژگان و دستور زبان جدید دارید. سرعت یادگیری زبان برای هر کسی متفاوت است اما طبق گفته FSI (موسسه خدمات خارجی)، برای یک زبان آسان مانند اسپانیایی، تقریباً به 600 ساعت زمان نیاز دارید تا در 24 هفته به سطحی راحت از مهارت برسید. این بدان معناست که برای تکمیل این 600 ساعت به 5 ساعت مطالعه روزانه، 5 روز در هفته نیاز دارید.

در این مورد، بهترین رویکرد این است که برای مدت زمان کوتاهی تمرین کنید، شاید حتی فقط 20 دقیقه در روز، بهتر است دروس کوتاه را به طور مداوم انجام دهید تا اینکه بخواهید 8 ساعت مطالعه را در روز تعطیل خود بگذرانید.

یادگیری فشرده زبان برای مهاجرت

شما می توانید با شرکت در کلاس های فشرده مکالمه که به صورت ۳ یا ۴ روز در هفته برگزار می شوند به صورت موقعیت محور زبان را یاد بگیرید و نیاز خود را برطرف نمایید.

موسسه زبان دهخدا به صورت حضوری و آنلاین به برگزاری دوره های مکالمه محض برای افراد با این شرایط می پردازد که اگر زمان کمی برای یادگیری دارید می توانید این دوره را به صورت فشرده و خصوصی بگذرانید. این موسسه به شما کمک می کند تا برای آزمون های بین المللی آماده شوید و نمره قبولی دریافت کنید.

آخرین بروز رسانی در : شنبه 1 اردیبهشت 1403

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.