تعبیر خواب انجیر و درخت انجیر از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب درخت انجیر حضرت یوسف

تعبیر خواب انجیر از نظر حضرت یوسف

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد تعبیر خواب انجیر و درخت انجیر به خصوص از دید حضرت یوسف صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

از نظر حضرت یوسف پیامبر (ع) به طور کلی دیدن انجیر در خواب روزی حلال می‌باشد.نکته‌ای که در نهایت یادآوری می‌گردد اینکه خواب انجیر از جمله مواردی است که در کل نگرانی خاصی ندارد و بایستی نسبت به آن، نیت خیر داشت.

تعبیر خواب انجیر از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب انجیر کسب و کارهای جدید و دستاوردهای شغلی شماست.

تعبیر خوردن انجیر نشانه خوبی است و به معنی تداوم موفقیت شما در شغلتان است.

تعبیر خواب خوردن انجیر درخواب چه وقتش باشد و چه وقتش نباشد بد است .

اگر در خواب ببیند انجیر می خورید ، جمع میکردید و یا کسی به شما بخشید ، نشانه آنست که غم و اندوه به شما میرسد .

تعبیر خواب انجیر ، بر پول زیاد و برکت و نعمت فراوان دلالت دارد.

تعبیر دیدن یا خوردن انجیر در خوابتان بیانگر این است که حوادث به شکل مثبتی تغییر می کند .

تعبیر دیدن انجیر در خواب، نشانه‏ آن است که با دیگران روابط خوبى خواهید داشت.

تعبیر دیدن خواب انجیردر فصل آن نشانه لذت و احترام است

تعبیر دیدن خواب انجیر در خارج ازفصل آن نشانه غم و اندوه است

اگر در خواب ببینید انجیر می خورید تعبیرش آنست که ثروتتان را به باد خواهید داد

تعبیر خواب انجیر از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب انجیر خشک به این معنی است که درآینده افرادی وارد شرکت شما می شوند که تمایلی برای همکاری با آن ها ندارید.

خوردن انجیر خشک نشان دهنده روابطی ناخوشایند است که ممکن است در آینده تجربه کنید.

دیدن انجیر زرد و یا خوردن آن نشانه دلیل بیماری است

اگر در خواب ببینید که فصل انجیر نیست و شما انجیر زرد می‌خورید ، به این معنا است که احتمالا بیمار می‌شوید .

اگر خواب دیدید که در حال چیدن انجیر هستید تعبیرش این است که یکی از افراد خانواده شما به سفر خواهد رفت. اگر مشغول جمع آوری انجیر بودید تعبیرش این است که یک زندگی کاری موفق و شادی خواهید داشت و در آینده به آنچه می خواهید خواهید رسید.

تعبیر درخت انجیر این است که یک فرد جدید به خانواده شما اضافه خواهد شد.اگر خواب دیدید که از درخت بالا می روید تعبیرش این است فردی به خانواده اضافه می شود که قبلا هیچ نسبتی با شما ندارد. ممکن است یکی از اعضای خانواده به زودی ازدواج کند.

تعبیر افتادن انجیر از درخت این است که کسی شما را در محل کارتان ناراحت خواهد کرد و یا در زندگی مشکلاتی برای شما ایجاد خواهد شد.

10 comments

 1. سعید بختیاری

  خواهرم خواب دیده: در اتاق خوابش شاخه ای از درخت انجیر از پنجره وارد شده بود و از آن ۳عدد انجیرسیاه رنگ مردی آشنا میچیند وبه او میدهد تا بخورد. همزمان که انجیرهای شیرین خورده میشود مرد جوان با مهربانی از انجیر و طبیعت اش برای او با شادی سخن میگوید.

 2. همسرم خاب دیده ک از درخت انجیر ،انجیر میچینه میخوره تعبیر خاب ان چیست

 3. همسرم خاب دیده ک ازدرحت انجیر انجیر میچینه میخوره تعبیر خاب ان چیست

 4. سلام من خواب دیدم روی بلندی رفتم ازدرخت انجیر انجیرهای خیلی بزرگی رو چیدم و برای خانوادم ک پای درخت بودن انداختم تا بخورندولی انجیرهاازدستشون افتاد روی زمین ولی خراب نشدن بعدش میترسیدم ک از اون ارتفاع بیام از روی دیوار پایین یه خانم پیر و سیدی به من گفت تو دلت از خدا بخواه ک کمکت کنه و بیا پایین منم همین کارو کردم باهر سختی بود از روی دیوار پایین اومدم تعبیرخواب من چیه؟

 5. در خواب دیدم که خواب بودم چیزی روی سرم افتاد و از خواب پریدم دیدم انجیر است نگاه به بالا سرم کردم دیدم درخت انجیر است خشک و بدون برگ و است و فقط یک ساقه باریک و چند تا شاخه بیشتر نداشت و چند انجیر روی یکی از شاخه ها. و چند انجیر دیگر نیز روی یک شاخه دیگر بود اول ترسیدم بخورم نکند سمی باشد ولی انجیرهای یک شاخه را چیدم و خوردم و سمی نبود در ضمن این را هم بگویم که زنجیرها آبدار و خیلی خوشمزه نبودند ولی خوب بد مزه هم نبودند یعنی میشد خوردشان، خواستم زنجیرهای شاخه دیگر را هم که بر روی شاخه بالاتری بود بچینم یکی دوتا چیدم و از خواب پریدم .« این خواب را شب اول ماه محرم دیدم».. تعبیرش چیست؟

 6. در خواب دیدم از درخت انجیر میکنم و میخورم و به دیگران هم می دهم

 7. سلام, من خواب دیدم بارفیق شوهرم ازیه کوچه رد میشدیم بهم میگه بیااین درخت روببین چقدر انجیر داره خودش چند عدد خورد ولی من یه دونه ازش چیدم سیاه بود عین گیلاس نصفش خوردم نصفش انداختم دور

 8. سلام من خواب دیدم انجیر مخلوط باعسل میخورم خیلی خوشمزه بود بهم ی مغازه داری تعرف کرد ی کم گاز زدم دوباره به عسلها مالیدم وخوردم تعبیرش چیه

 9. سلام من خواب دیدم انجیر مخلوط باعسل میخورم خیلی خوشمزه بود بهم ی مغازه داری تعرف کرد ی کم گاز زدم دوباره به عسلها مالیدم وخوردم تعبیرش چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.