تعبیر خواب بوق زدن

تعبیر خواب بوق زدن

تعبیر خواب بوق زدن | تعبیرخواب بوق زدن | tabire khab تعبیر خواب بوق زدن,تعبیر خواب بوق زدن در خانه,تعبیر خواب بوق زدن در خیابان,تعبیر خواب بوق زدن در ترافیک,تعبیر خواب بوق,بوق …

تعبیر خواب ژاکت

تعبیر خواب ژاکت

تعبیر خواب ژاکت | تعبیرخواب ژاکت | tabire khab تعبیر خواب ژاکت,تعبیر خواب ژاکت خریدن,تعبیر خواب ژاکت سفید,تعبیر خواب ژاکت بافتنی,تعبیر خواب ژاکت سبز,تعبیر خواب ژاکت قرمز,تعبیر خواب ژاکت سیاه,تعبیر خواب ژاکت …

تعبیر خواب کهیر زدن ؛ و جوش زدن چشم و دانه های قرمز روی بدن

تعبیر خواب کهیر زدن ؛ و جوش زدن چشم و دانه های قرمز روی بدن

تعبیر خواب کهیر زدن تعبیر خواب کهیر زدن ، معنی کهیر زدن در خواب های ما چیست همگی در سایت جسارت .امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد …

تعبیر خواب زغال

تعبیر خواب زغال , تعبیر خواب زغال خاموش , تعبیر خواب زغال سرخ , تعبیر خواب زغال آتش

خواب زغال یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم زغال در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب زغال می گردید می توانید در این مطلب از سایت جسارت براحتی تعبیرخواب زغال را مطالعه نمایید و متوجه شوید زغال چه تعبیری دارد.

ممکن است که برای تفسیر خواب خود به تعبیر خواب آتش و یا تعبیر خواب خاکستر نیاز داشته باشید ، کافی است که بر روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

تعبیر خواب زغال از دید محمد بن سیرین

زغال در خواب دیدن ، مال حرام است

زغال داشتن ، به دست آوردن مال حرام است

زغال بر آتش گذاشتن و آتش را شعله ور کردن ، معامله کردن با پادشاه است

با زغال سیاه شدن ، غم و اندوهی از سمت پادشاه است

دیدن خاکستر زغال در خواب معنی اش این است که از کار بیهوده خود افسوس و پشیمانی نصیب شما می شود.دنبال خاکستر گشتن و پیدا کردن به معنی پشیمانی همیشگی است.

اگر در آشپزخانه خاکستر دیدی تفسیر این خواب این است که عامل ناراحتی و اندوه شما همسرتان است.

اگر در خواب ببینید که خاکستر بر روی صورت شما است معنی اش این است که دچار شرمندگی شده اید و ممکن است تا رسوایی هم پیش رود.

آنلی بیتون

زغال افروخته در خواب ، دلتنگی و زندگی فلاکت بار است

زغال در حال سوختن ، امید زیادی به زیاد شدن مالتان است

مولف

اگر در خواب ببینید که یک خاکستر ار آتش باقی می ماند معنی اش این است که شما یک حس ندامت دارید که ممکن است تا ابد با شما باقی بماند.

دیدن زغال در باربیکیو یا کبا پز معنی اش این است که شما دوست دارید یک موقعیت راحت و لذتبخش را تجربه کنید.

اگر در خواب دیدید که جیی هستید که غیر از زغال و خاکستر چیزی دیگری نیست معنی اش این است که از دست دادن یکی از عزیزانتان شما را خیلی ناراحت می کند.

دیدن زغال خاموش در خواب نشان از موقعیت های سخت و آزار دهنده است.

اگر در خواب خود دیدید که زغالی در حال سوختن است و به شدت می درخشد خوابتان خوب است و به زودی شانس و اقبال به سراغ شما می آید.

خوردن زغال در خواب به این معنی است که شما میل جنسی بسیار بالایی دارید

زغال در حال سوختن هشداری است به شما در انتخاب دوست هایتان.

اگر در خواب ببینیم که با زغال در حال سوختن هستیم معنی این خواب این است که در وجود ما جنبه ای منفی موجود است که به شما ضرر می زند.

اگر در خواب دیدید که زغال روی شما افتاد باید بدانید که حسادت به شما ضربه می زند.

خواب های معمول به همراه تعابیر

در خواب دیدم گرسنه ام و زغال های سرخ و داغی میخورم هر بار با مشت انرا ب دهنم میریزم و هربار استفراغش میکنم لطفا جواب اینم بدیین ممنون

معنی خوردن زغال در خواب میل جنسی بالا است و معنی این خواب این می شود که شما که یا با این میل جنسی می جنگید و یا به بدترین شکل آن را تامین می کنید.

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 6 شهریور 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.