درمان خانگی و گیاهی و پماد و جوراب واریس پا و بیضه و مری چیست

درمان خانگی و گیاهی و پماد و جوراب واریس پا و بیضه و مری چیست

واریس واریس ،واریس پا،واریس چیست،واریس بیضه،واریسلا زوستر،واریس مری،واریس پا چیست،واریس دست،واریس معده،واریاسیون،واریس پا به انگلیسی،واریس پا و درمان آن،واریس پا در بارداری،واریس پا چگونه درمان میشود،واریس پا در دوران بارداری،واریس پا در …

علت و دلایل ریزش مو در بارداری نشانه چیست

علت و دلایل ریزش مو در بارداری نشانه چیست

ریزش مو در بارداری ریزش مو در بارداری ,ریزش مو در بارداری نی نی سایت,ریزش مو در بارداری و جنسیت جنین,ریزش مو در بارداری نشانه چیست,ریزش مو در بارداری طب سنتی توضیحاتی …

بهداشت مجاری ادراری را جدی بگیرید

بهداشت مجاری ادراری را جدی بگیرید

بهداشت مجاری ادراری را جدی بگیرید مجاری ادراری,بيماري مجاری ادراری,مجاری ادراری در بارداري,علائم مجاری ادراری,درمان مجاری ادراری,درمان مجاری ادراری با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان مجاری ادراری,مجاری ادراری را چگونه درمان …

بی قراری پا

بی قراری پا ، بی قراری پا هنگام خواب ، بی قراری پا نشانه چیست ، بی قراری پا در بارداری

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد بی قراری پا صحبت کنیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

این بیماری که نامش سندروم پای بیقرار است و به آن در دنیا بیماری ویلیس اکبوم می گویند و ناراحتی هایی به خصوص در پاها ایجاد می کند.این درد می تواند به حالت های خاصی خودش را نشان دهد و معمولا به صورت مورمور شدن ، درد پا و سوزش پا خودش را نشان می دهد.
این حالت زمانی خودش را نشان می دهد که فرد یا نشسته است و یا در حال استراحت است و یا خوابیده است.حرکاتی که این سندروم موجب ان می شود را به طور علمی اختلال حرکتی تناوبی اندام یا PLMS می نامند.
این بیماری دارای دو حالت اولیه و ثانویه است که کسانی که دچار حالا اولیه بیماری می شوند هیچ علت شناخته شده ای برای آن وجود ندارد.عده ای هم هستند که دچار بی قراری پا حالت ثانویه هستند که با مشکلات عصبی ، بارداری ، نارسایی مزمن کلیوی و کمبود اهن یا کم خونی همراه و در ارتباط است.

رابطه این بیماری و افسردگی

این بیماری می تواند منجر به افسردگی و اضطراب شود و به طور کلی می توانیم بگوییم که هر چه دوره مبتلا شدن به این بیماری بیشتر باشد این اضطراب و افسردگی می تواند بیشتر باشد.

دیده شده است که این بیماری می تواند سایر اعضای بدن را نیز درگیر کند مثلا ممکن است مچ دست را نیز درگیر کند.نظر پزشکان در مورد درمان این بیماری این است که باید ابتدا علت بیماری را تعیین کنند و سپس به دنبال درمان این بیماری بروند.

نظریات در مورد علت این بیماری زیاد است مثلا عده ای از محققان می گویند که علت این بیماری به وجود امدن مشکل در دوپامین مغز است ولی عده ای می گویند این بیماری به مغز ربطی ندارد و به دلیل جریان خون ضعیف در بدن بیمار است.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 21 مرداد 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.