دلیل گود افتادگی چشمان

دلیل گود افتادگی چشمان

گود افتادگی چشمان,بیماری گود افتادگی چشمان,گود افتادگی چشمان در بارداری,علائم گود افتادگی چشمان,درمان گود افتادگی چشمان,درمان گود افتادگی چشمان با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان گود افتادگی چشمان,گود افتادگی چشمان را چگونه درمان کنیم,گود افتادگی چشمان در کودکان,گود افتادگی چشمان در بزرگسالان,گود افتادگی چشمان در نوزادان,گود افتادگی چشمان در بهار,گود افتادگی چشمان در تابستان,گود افتادگی چشمان در پاییز,گود افتادگی چشمان در زمستان,آشنایی با گود افتادگی چشمان,همه چیز در مورد گود افتادگی چشمان,گود افتادگی چشمان واگیردار است,گود افتادگی چشمان و درمان آن,ورزشهای مناسب برای درمان گود افتادگی چشمان

گود افتادگی چشمان,دلیل گود افتادگی چشمان

به گزارش بی اس ام اس :  از شایع ترین علل قابل توجه تیرگی زیر چشم ها می توان به انواع آلرژی ها اشاره کرد. آلرژی انواع گوناگونی دارد و از یک حساسیت ساده به بوی گل گوجه فرنگی و یا گردن آویز شروع می شود و آلرژی به پنی سیلین، دود سیگار و هوای آلوده و یا حتی به چهره رئیس اداره ختم می شود. بدیهی است درمان آن استفاده از یک آنتی هیستامین نیست و تنها باید از ماده حساسیت زا دوری جست. دومین علت شایع کبودی زیر چشم اختلالات خواب است. خیلی ها عقیده دارند که یک خواب۳ تا ۴ساعته طی شبانه روز جوابگوی نیاز آنها به خواب است اما در واقع این طور نیست و این افراد به خاطر داشتن نیروی جوانی از ذخیره انرژی خود برای سر حال بودن استفاده می کنند غافل از اینکه این ذخیره انرژی تمام شدنی نیست. کبودی زیر چشم ها می تواند اولین علامت تمام شدن این ذخیره محدود باشد. پس اگر رختخواب گرم و نرمی دارید حتما۷ تا ۹ساعت در شبانه روز را به خوابیدن روی آن اختصاص دهید.متخصصان تاکید دارند کمبود خواب،استرس روانی عادت ها و الگوی زندگی و رژیم غذایی مناسب می تواند در بروز سیاهی دور چشم نقش داشته باشد.

گود افتادگی چشمان,دلیل گود افتادگی چشمان

راه حل برای پیشگیری از این عارضه:

 بيماري‌هاي هورموني، عاطفي، روحي رواني و تغذيه‌اي نيز نقش مؤثري در بروز تيرگي زير چشم دارند اما شايد بتوان كاهش وزن‌هاي ناگهاني به علت رژيم‌هاي نامتعارف را نيز ازجمله علل مهم افتادگي چين و چروك صورت و تيرگي زير چشم دانست.اولين و بهترين راه، حل مشكلات ياد شده است. هرچند در موارد مادرزادي حل مشكل چندان آسان به‌نظر نمي‌رسد. استفاده از ماسك‌هاي شبانه علاوه بر فراهم‌آوردن محيطي مغذي و مرطوب براي پوست صورت، باعث ايجاد آرامش مضاعف براي شما مي‌شود. اين امكان را براي پوست شما مهيا مي‌كند كه پس از يك روز خسته‌كننده كاري پوست خود را در بهشت ميوه‌ها با گل و بلبل تنها بگذاريد. زماني اين تاثيرات دوچندان مي‌شود كه در ماسك‌ خود از مواد آنتي‌اكسيدان يا ضد پيري نيز كمك گرفته شود. نکته:بیشتر مردم تصور می کنند گود رفتن زیر چشم از استفاده عینک است اما هیچ ربطی به شماره چشم،عینک و نوع آن ندارد بلکه عمده ترین علت ان کاهش وزن و لاغر شدن است.

منبع:yjc.ir

دلیل گود افتادگی چشمان

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.