تعبیر خواب در

تعبیر خواب در

تعبیر خواب در | تعبیرخواب در | tabire khab تعبیر خواب در,تعبیر خواب دیدن در,تعبیر خواب در دیدن,تعبیر خواب در چوبی,تعبیر خواب در فلزی,تعبیر خواب باز کردن در,تعبیر خواب خریدن در,تعبیر خواب …

تعبیر خواب پرتقال خونی | تعبیر خواب خوردن پرتقال تو سرخ خوشمزه

تعبیر خواب پرتقال خونی | تعبیر خواب خوردن پرتقال تو سرخ خوشمزه

تعبیر خواب پرتقال خونی تعبیر خواب پرتقال خونی ، تعبیر خواب خوردن پرتقال های خونی ، تعبیر خواب دیدن پرتقال خونی ، تعبیر خواب گرفتن پرتقال خونی ، تعبیر خواب پرتقال خونی …

تعبیر خواب انعام

تعبیر خواب انعام

تعبیر خواب انعام | تعبیرخواب انعام | tabire khab تعبیر خواب انعام,تعبیر خواب انعام دادن,تعبیر خواب انعام گرفتن,تعبیر خواب سوره انعام,تعبیر انعام گرفتن در خواب,تعبیر انعام دادن در خواب,تعبیر انعام در خواب,تعبیر …

تعبیر خواب آستین

تعبیر خواب آستین , تعبیر خواب آستین پاره , تعبیر خواب آستین کوتاه

خواب آستین یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم آستین در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب آستین می گردید می توانید در این مطلب از سایت جسارت براحتی تعبیرخواب آستین را مطالعه نمایید و متوجه شوید آستین چه تعبیری دارد.

ممکن است خواب شما به گونه ای باشد که نیاز به تعبیر خواب لباس داشته باشید ، با کلیک بر روی لینک آبی رنگ خود به خود به صفحه مورد نظر منتقل می شوید.

تعبیر خواب آستین از دید مولف

اگر در خواب ببینید که لباسی دارید استین های بلند و درازی دارد معنی این خواب این است که شما در زمان کمی به موفقیت های بزرگی خواهید رسید.

استاد طباطبایی معتقد است که اگر در خواب ببینی آستین لباست خیلی بزرگ و گشاد است معنی این خواب این می شود که در زمینه علم و دانش خیلی رشد می کنی و مشهور و محبوب خواهی شد.

داشتن آستین تنگ نیز نشان دهنده بعضی از قدرت های شما است و دیدن خواب هر دو آستین خوب است و به خصوص برای زنان باردار که نشان می دهد که جنین در شکم مادر آینده درخشانی خواهد داشت.

شیخ طوسی معتقد است که دیدن آستین گشاد و بلند مرده خیلی خوب است و به معنی این است که به طرز سریع و باور نکردنی آرزوهایت براورده می شود و به انچه که می خواستی به راحتی می رسی.

لوک اویتنهاو

آستین بلند در خواب دیدن ، افتخار و سرافرازی است

تعبیر خواب آستین کوتاه ، ضرر و زیان است

تعبیر خواب آستین گشاد ، خشم و عصبانیت است

خواب هاب معمول به همراه تعابیر

من خواب دیدم بابام چند تا آستین بلند پیراهن مختلف گرفته آورده خونه…منم داشتم فکر میکردم آخه اینا به چه دردی میخوره… چجوری اخه من دنبال تعبیر این بگردم؟

تعبیر این خواب این است که پدر شما تمام تلاش خود را می کند تا اهل خانه به خواسته ها و آرزوهای خود برسند.

با سلام خدمت شما ، من خواب دیدم نامزدم پیراهنی را برای من هدیه خریده بود ، سعی می کردم آن را بپوشم ولی آستین هایش تنگ بود به طوری اصلا وارد بدنم نمی شد ، بعد نامزدم با دیدن این صحنه خودش خجالت کشید و بدون اینکه من اعتراضی کنم رفت و لباس را پس داد ، تعبیر این خواب چیست ؟

معنی خواب شما این است که اتفاقات جدید و تازه ای برای شما اتفاق می افتد که هیجان انگیز هم خواهند بود که بعضی شان خوب است و بعضی هم خوب نیست.در آینده هم اتفاقات خوبی را خواهید داشت بخاطر هدیه گرفتن در خواب آن هم پیراهن قرمز و هم اتفاقات سرد کننده ای خواهد بود به دلیل آستین و پس دادن هدیه

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 7 شهریور 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.