تعبیر خواب ترنج

تعبیر خواب ترنج

تعبیر خواب ترنج | تعبیرخواب ترنج | tabire khab تعبیر خواب ترنج,تعبیر خواب مربای ترنج,تعبیر خواب درخت ترنج,تعبیر خواب میوه ترنج,تعبير خواب ديدن ترنج,تعبیر خواب ترنج زرد,تعبیر ترنج در خواب,تعبیر خواب دیدن …

تعبیر خواب جاده

تعبیر خواب جاده

تعبیر خواب جاده | تعبیرخواب جاده | tabire khab تعبیر خواب جاده,تعبیر خواب جاده سرازیری,تعبیر خواب جاده خاکی,تعبیر خواب جاده آسفالت,تعبیر خواب جاده برفی,تعبیر خواب جاده تاریک,تعبیر خواب جاده کوهستانی,تعبیر خواب جاده …

تعبیر خواب دستکش

تعبیر خواب دستکش

تعبیر خواب دستکش | تعبیرخواب دستکش | tabire khab تعبیر خواب دستکش,تعبیر خواب دستکش مشکی,تعبیر خواب دستکش چرمی,تعبیر خواب دستکش چرم,تعبیر خواب دستکش خریدن,تعبیر خواب دستکش قرمز,تعبیر خواب دستکش سبز,تعبیر خواب دستکش …

تعبیر خواب بوسه مرده

تعبیر خواب بوسه مرده

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد تعبیر خواب بوسه مرده صحبت کنیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.ممکن است برای تعبیر خواب خود نیاز به تعبیر خواب مرده و تعبیر خواب بوسه داشته باشد که می توانید با کیلک بر روی لینک آبی آنها را مطالعه نمایید.

تعبیر خواب بوسه مرده از دید امام صادق

اگر در خواب کسی ببیند که مرده ای را با شهوت می بوسد اگر زن است شوهر می کند و اگر مرد است زن می گیرد به شرطی که مجرد باشد.

دید منوچهر مطیعی

اگر کسی در خواب ببیند که مرده ای او را می بوسد دو حالت دارد اگر مرده آشنا باشد از نظر مالی ، اخلاقی احتمالا دینی به او دارد و اگر مرده غریبه باشد از سوی مرده خیر و برکتی به شما می رسد ، چرا که بوسیدن مرده در خواب نشانه خیر و برکت است.

جابر مغربی

اگر در خواب ببینی که به مرده به حالت شهوت بوسه می دهی به آرزوهای خود می رسد و زن می خواهد.

ابراهیم کرمانی

اگر در خواب دیدید که کسی که مرده است را از روی شهوت بوسیدید معنی این خواب این است که خیر و برکتی از طرف ان مرده به فرد می رسد و این خیر و برکت می تواند یک گنج باشد و یا ارث و میراثی باشد.

اگر در خواب ببینید که مرده به شما بوسه می دهد معنی این خواب این است که از مال و یا علم و … مرده چیزی به بیننده خواب می رسد.

کتاب سرزمین رویاها

اگر در خواب خود شخصی را که مرده است را ببوسید معنی این خواب داشتن عمر طولانی است.

 

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 20 مرداد 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.