همه چیز درباره تعبیر خواب ”کلاغ” و کلاغ مرده

همه چیز درباره تعبیر خواب ”کلاغ” و کلاغ مرده

تعبیر خواب کلاغ | تعبیرخواب کلاغ | tabire khab تعبیر خواب کلاغ,تعبیر خواب کلاغ مرده,تعبیر خواب کلاغ زنده,تعبیر خواب کلاغ سفید,تعبیر خواب کلاغ سیاه مرده,تعبیر خواب کلاغ در خانه,تعبیر خواب کلاغ سیاه …

تعبیر خواب اذان

تعبیر خواب اذان

تعبیر خواب اذان | تعبیرخواب اذان | tabire khab تعبیر خواب اذان شنیدن,تعبیر خواب شنیدن اذان صبح,تعبیر خواب شنیدن اذان در مسجد,تعبیر خواب شنیدن صدای اذان صبح,تعبیر خواب شنیدن اذان مغرب,تعبیر خواب …

تعبیر خواب خورشید

تعبیر خواب خورشید

تعبیر خواب خورشید | تعبیرخواب خورشید | tabire khab تعبیر خواب خورشید,تعبیر خواب خورشید گرفتگی,تعبیر خواب خورشید قرمز,تعبیر خواب خورشید در شب,تعبیر خواب خورشید پشت ابر,تعبیر خواب خورشید ماه,تعبیر خواب خورشید و …

تعبیر خواب گوسفند

تعبیر خواب گوسفند ، تعبیر خواب گوسفند سفید ، تعبیر خواب گوسفند زنده ، تعبیر خواب گوسفند مرده

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد تعبیر خواب گوسفند صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

این خواب به گونه ای است که ممکن است برای تعبیر کردن آن نیاز به تعبیر خواب گاو و یا تعبیر خواب گوشت داشته باشید که با کلیک بر روی لینک آبی رنگ می توانید این صفحات را نیز مشاهده نمایید.

تعبیر خواب گوسفند از دید مولف

دیدن گوسفند در خواب نشانی از اطاعت پذیری و تسلیم شدن و دلسوزی است و در کل این خواب را می توانیم خواب خوبی بدانیم.البته ممکن است که این خواب به معنای از دست دادن ابتکار عمل و ضعف است.

اگر در خواب گوسفندی را دیدید که لم داده بود در حال استراحت بود معنی این خواب این است که شما از وضعیت خود راضی هستید و زیر بار قبول مسئولیت جدید نمی روید.برآورده کردن انتظارات دیگران شما را خسته کرده است و دنبال راهی برای زندگی برای خودتان هستید.

اگر در خواب خود متولد شدن گوسفند یا همان بره را دیدید معنی این خواب این است که ممکن است آینده شما به خطر بیفتد، حالا ممکن است آینده شغلی شما باشد و یا آینده مالی شما و یا حتی سلامت شما.معنی این خواب این است که کسی می خواهد ایده های خود را به شما تحمیل کرده و یا شغل و منصبتان را از شما بگیرد.

اگر در خواب خود دیدید که گوسفند به شما حمله کرده است معنی این خواب این است که مواظب شورش زیر دستان خود باشید.سعی کنید با همکاران و زیر دستان بهتر رفتار کنید تا بر علیه شما شورش نکنند.

اگر در خواب دیدید که گوسفند در حال شنا کردن است منتظر یک اتفاق خوب در زندگی خود باشید شاید چیزی شبیه یک معجزه.

تعبیر خواب صحبت کردن با گوسفند نیز به معنای یک پیش بینی است که اشاره به یک مبارزه یا درگیری در آینده خواهد داشت.

اگر در خواب شاهد شکار شدن گوسفند بودید و یا گوسفند زخمی در خواب دیدید معنی ان این است که شما آسیب پذیر هستید و یا در حل مساله ای خاص ناتوان می باشید.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 26 اسفند 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.