5 قانون طلایی برای داشتن خانه ای شیک و منحصر به فرد

5 قانون طلایی برای داشتن خانه ای شیک و منحصر به فرد

5 قانون طلایی برای داشتن خانه ای شیک و منحصر به فرد   خانه باید امنترین و زیباترین جای دنیا باشد؛ حتی اگر امکاناتتان خیلی کم است باز هم تا جایی که …

4 نکته که حتما باید قبل از انتخاب لامپ بدانید

4 نکته که حتما باید قبل از انتخاب لامپ بدانید

4 نکته که حتما باید قبل از انتخاب لامپ بدانید اغلب ما نمیدانیم موقع انتخاب لامپ مناسب برای خانه چه گزینه هایی پیش رو داریم و باید به چه نکاتی دقت کنیم؛ …

قبولی در آزمون آیین نامه اصلی 100 درصد و نمونه سوالات آیین نامه اصلی

قبولی در آزمون آیین نامه اصلی 100 درصد و نمونه سوالات آیین نامه اصلی

قبولی در آزمون آیین نامه اصلی 100 درصد و نمونه سوالات آیین نامه اصلی   برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی بهتر است قبل از آزمون آیین نامه اصلی با انواع …

مهره مار

مهره مار , مهره مار اصل , مهره مار در قران , مهره مار را کجا بگذاریم

مهره مار چیست

جسارت | مطالب جالب _ همه ما نام مهره مار را شنیده ایم و احتمالا حس خوبی به آن داریم ولی در واقع این مهره چیست و چه خواصی دارد و آیا در قران در مورد صحبت شده است با نه.

مهر مار در اولین برخورد ممکن است یک خرافات باشد، اما علم مدرن متافیزیک که یکی از علوم انسانی جدید و پیشرفته است، واقعیت پنهان بسیاری از موضوعات را نشان می دهد و نشان می دهد و علم سنگ درمانی که از شاخه های بسیار کوچک آن است نیز در مورد این مهره توضیح می دهد که  که امروزه بسیاری از مشکلات مربوط به مشکلات حاد را توانسته اند حل کنند.

هر جسم در جهان دارای یک نیروی مغناطیسی به دلیل ماهیت ساختاری آن است و حاصل این انرژی های نامرئی که از اشیاء و اشیاء منتشر شده است ، یک نظم بسیار موثر و قابل رویت در جهان ایجاد می کند که در قرآن مجید نیز ذکر شده است که ستارگان و زمین در آسمان ها با ستون های نامرئی وجود دارد نگاه داشته شده اند.

مارهای نر و ماده به علت شرایط خاص آناتومیک شرایط مختلفی دارند ، تا برای آمیزش جنسی انگیزه ای داشته باشند. خداوند متعال متابولیسم بدن مار را ایجاد کرد تا در طول سال ترشح استخوانی شاخ مانند روی سرش مانند پینه ترشح شود، که بیشترین نیروی مغناطیسی به دیگر اشیاء و اجسام را دارد و تک قطبی است که در مار نر و ماده مخالف هم است که باعث جذب انها می شود و مهره مار نام دارد.

مهره مار چیست ویکی پدیا , مهره مار چیست , مهره مار اصلی چه شکلی است , مهره مار اصلی چگونه است

خواص مهره مار

این مهره در مارهای نر بار مغناطیسی مثبت و در مارهای ماده که بار مغناطیسی منفی دارند، این امر باعث می شود که مار نر و ماده جذب هم شوند و باعث می شود رابطه جنسی برای ادامه نسل ادامه یابد. اندازه این مهره ها حدود 2 برابر بزرگتر از نخود معمولی است.

پس از عمل مقاربت ، این مهره ها از سر مار جدا می شود و سقوط می کنند. اگر فرد بتواند از این مهره ها که متعلق به دو مار جفت کننده است پیدا کند و 40 روز آن را با خود داشته باشد، مغناطیس طبیعی بدن با مغناطیس این مهره هماهنگ شده و تقویت می شود و فرد دارای میدانی گسترده تر و قوی تر از فرد معمولی بدون مهره مار خواهد بود.

1- بار مغناطیسی ایجاده شده اعصاب آرام است و استرس آگاهانه و استرس ناخودآگاه را از دارنده این مهره می زداید و این حالتی است که قبلا وجود نداشته است. تمام کسانی که اطراف فرد دارنده مهره هستند از آرامش او آرامش می گیرند و جذب او می شوند و کسی که آرامش دارد به اصطلاح می گویند که این فرد مهره مار دارد

2- با توجه به خواص فوق العاده مغناطیسی شما از بیماری های مختلفی ایمنی خواهد داشت و اثر بسیار بالایی در از بین بردن درد برای فرد خواهد داشت  ، همچنین تأثیر تعیین کننده ای در از بین بردن جوش صورت و ساختن چهره زیبا تر دارد.

3- ویژگی مغناطیسی آن در از بین بردن اثرات تلفن های همراه (تلفن های همراه) و مخابرات و برج های تلویزیونی ثابت شده است، و همچنین کابل های با ولتاژ بالا و لوازم خانگی، و همه این ویژگی های دیگر، ویژگی های منحصر به فرد این مهره است.

مهره مار اصل چگونه است , مهره مار اصل چیست , مهره مار اصل هندوستان , مهره مار اصلی , مهره مار اصل چه شکلی است

روش تهیه مهره مار

این مهره به دست مارگیران و حادثه جویان بسیار حرفه ای است که روزها و شب ها را در کوه ها و دشت ها می گذراند. این مارگیران می توانند در زمان مناسب و بعد از جفتگیری کردن مار، این مهره را دریافت کنند.

مارها پس از جفتگیری در یک مکان خاص، در طبیعت آزاد هستند و پس از جفتگیری که به دور از چشم باشن د، قطعات استخوانی در محل جفتگیری را آزاد می کنند که آنها این مهره یا مهره محبت می نامند. این قطعه استخوان مغناطیس حیوانات بسیار قوی دارد و دارنده آن بسیار محبوب و مقبول است. قطعات دیگر در زمان های دیگر و بعد از کشتن مارها به دست می آیند.

به طور کلی، ویژگی های اصلی نیروی فوق العاده مار در این مهره است، و به همین دلیل گاهی فقط دو مهره مار با نیش مار فروخته می شود. دو دندان مار نیز خواص بسیار قدرتمند برای ایجاد شانس موفق و ثروت خوب دارند و دارنده آنها شانس بسیار خوبی دارد.

مهره مار اصلی و تقلبی , مهره مار اصل هندی , دعای مهره مار در قران , خواص مهره مار در قران

مهره اصل یا تقلبی

1- علاوه بر مهره ، دندان و نیش مار را برای از بین بردن خطاهای احتمالی بررسی کنید.

2- اگر دو قطعه از مهره مار اصلی را به یک سرکه حاوی سرکه خالص قرار دهید ، شما این دو مهره را می بینید بعد از مدتی مار به هم نزدیک تر می شود و با هم می چسبد! زمان به حرکت و چسبیدن به هم ممکن است از چند دقیقه تا چند ساعت متفاوت باشد، به علت شرایط فیزیکی و روحی مارها در زمان جفتگیری. مطمئنا گفته شده است که بعد از آزمایش، این مهره ها خاصیت جادویی خود را از دست می دهند، اما اصالت آن ابدی باقی می ماند، به طوری که اگر هزاران بار آن را انجام دهید، آن را با فواصل زمانی انجام دهید. شما این صحنه زیبا را دوباره خواهید دید.

3- زیر مهره مار، شما یک نقش ویژه ای خواهید داشت که در همان زمان با رشد مار شکل می گیرد، که ساده ترین راه برای شناسایی آن است.

نکاتی در مورد مهره مار

عده ای اعتقاد دارند مهره مار ربطی به مار ندارد و تنها یک صدف دریایی است و به علت شباهت با اجزای بدن مار به مهره مار معروف شده است.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 22 مرداد 1398

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.