روانشناسی و همه چیز در مورد رنگ آبی

روانشناسی و همه چیز در مورد رنگ آبی

روانشناسی و همه چیز در مورد رنگ آبی رنگ آبی جزء رنگهای سرد می باشد . این رنگ اولین و مهمترین رنگ آرامش دهنده است. رنگی که آرامش فکری و جسمی ، …

10 نکته خیلی مهم برای خرید لباس نوزاد

10 نکته خیلی مهم برای خرید لباس نوزاد

10 نکته خیلی مهم برای خرید لباس نوزاد بعضیها ممکن است فکر کنند خرید لباس نوزادی نیاز به دانستن نکته خاصی ندارد. یا پیش خودشان بگویند بچه است دیگر و چیزی که …

همه چیز درباره یادگیری حروف الفبای فارسی

همه چیز درباره یادگیری حروف الفبای فارسی

همه چیز درباره یادگیری حروف الفبای فارسی الفبای پارسی گروه سی‌ودوگانهٔ حروف (اَشکال نوشتاری) در خط فارسی است که نمایندهٔ نگاشتن (همخوان‌ها یا صامت‌ها) در زبان فارسی است و حروف بی‌صدا نام …

سنگ درمانی

سنگ درمانی ، سنگ درمانی چیست ، سنگ درمانی ماه تولد ، سنگ درمانی در اسلام

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد سنگ درمانی و کاربردهایش به طور کامل صحبت کنیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرایم قرار گیرد.

خواص درمانی سنگ عقیق شجر

نام دیگر این سنگ چالسدونی نیز هست و در اشکال مختلفی این سنگ موجود است.رنگ آمیزی خلاقانه ای دارد و نواردار است. این سنگ از زمان های قدیم اهمیت ویژه ای داشته است و گفته می شود تشنگی را از بین می برده و باعث کاهش تب می شده است.

می گویند در قدیم ساحران و جادوگران برای تغییر جهت طوفان از این سنگ استفاده می کرده اند.در گذشته کاسه های عقیق جمع آوری می شده اند که نشان از اهمیت این سنگ دارد ، مانند مجموعه مشهور سه هزار کاسه عقیق که توسط میترادیتس، پادشاه پونتوس.

از خواص این سنگ می توانیم به تقویت قدرت درک و افزایش تحلیل و ایجاد تعادل بین حالت های مختلف بدن است.این سنگ حافظه و تمرکز را افزایش می دهد و استقامت بدنی و صداقت را زیاد می کند.

یکی از ویژگی های این سنگ این است که از بی خوابی جلوگیری می کند و باعث دیدن خواب های خوب می شود.باعث می شود که انسان های ترسو شجاع شوند و خواص آرامش بخشی دارد و باعث افزایش استعداد می شود.

شاید بتوانیم سنگ عقیق را قدیمی ترین سنگ افزایش شانس بدانیم.از این سنگ برای محافظت کودکان از افتادن از ارتفاع و رونق در زندگی استفادذه می شود.این سنگ می تواند جهت طوفان و رعد و برق را تغییر دهد.

خاصیت دیگر این سنگ در درمان اختلالات پانکراس و بهبود گردش خون است. این سنگ متعادل کننده است و قدرت پاک کنندگی دارد و شکاف بین مغز و شکاف بین قلب را پر می کند.

درست است که سنگ های عقیق دارای انواع فراوانی هستند ولی اکثریت آنها دارای خواص مشترک می باشند.

این سنگ ، سنگ ماه جوزا یا خرداد ماه است و باعث تقویت قدرت اراده دارنده این سنگ می شود.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این سنگ این است که در موقعیت های سخت به شما کمک می کند راحت ارتباط برقرار کنید ، دارای خواص الهام بخشی است و به همسویی داخلی کمک می کند و از ابزار شعبده بازی است.

این سنگ را جزو سنگ های محافظتی قرار می دهند و در درمان آرتریت و سردرد و مشکلات گوارشی و رشد و استحکام استخوان ها کمک می کند.

نکاتی جالب در مورد سنگ درمانی

علم سنگ درمانی خواص مهره مار را ثابت کرده است و نشان می دهد که این مهره باعث آرامش فرد می شود.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 20 مرداد 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.