تعبیر خواب نان گرفتن از مرده و نان دادن به مرده در خواب چیست

تعبیر خواب نان گرفتن از مرده

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد تعبیر خواب نان دادن و نان گرفتن از مرده صحبت کنیم.شاید شما هم عزیزانی را داشته باشید که در قید حیات نیستند و این خواب را دیده باشید.

تعبیر خواب نان گرفتن از مرده ، تعبیر خواب نان گرفتن از مرده امام صادق ، تعبیر خواب نان دادن به مرده

تعبیر خواب نان گرفتن از مرده چیست

آن گونه که از تعبیر بزرگان تعبیر خواب بر می آید دادن هر چیزی به مرده بد است و گرفتن هر چیزی نیز خوب است.یعنی اگر ما در خواب به مرده نان بدهیم خوب نیست و گرفتن نان از مرده بسیار خوب است.

حضرت دانیال معتقد است که اگر در خواب از مرده نان بگیرید بسیار خوب است و به شما مالی می رسد از جایی که اصلا فکرش را هم نمی کنید.به طور کلی گرفتن هر نوع خوردنی از مرده روزی حلال و فراوان است.

منوچهر مطیعی معتقد است که گرفتن هر چیزی در خواب از مرده خوب است و اگر نان از مرده بگیریم روزی فراوان و حلال به شما می رسد.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب گرفتن پرتقال از مرده

تعبیر خواب نان گرفتن از مرده ، تعبیر خواب نان گرفتن از مرده امام صادق ، تعبیر خواب نان دادن به مرده

تعبیر خواب گرفتن نان از مرده

محمد بن سیرین معتقد است که گرفتن نان و قرآن و غذا در خواب از مرده خیلی خوب است. اگر به شما قرآن داد که شما در اطاعت خدا پیشی می گیرید و گرفتن نان و غذا هم اشاره به روزی فراوان شما دارد.

امام جعفر صادق ع دیدن نان در خواب را خوب می دانند و بر خیر و برکت و ولایت و مال حلال و عیش خومش تعبیر می کند و گرفتن نان از مرده روزی حلال است.

ابراهیم کرمانی گرفتن نان از مرده را عیش و نعمت تعبیر می کند.اگر مرده به شما نان جو داد نشان پارسایی است و اگر نان برنج به شما داد تعبیرش کار و تلاش توام با موفقیت است.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب گرفتن کلید از مرده

تعبیر خواب نان گرفتن از مرده ، تعبیر خواب نان گرفتن از مرده امام صادق ، تعبیر خواب نان دادن به مرده
ابراهمیم کرمانی گرفتن نان عدس و باقلا و نخود از مرده تمام شدن غم و اندوه می داند.به طور کلی گرفتن نان در خواب از مرده دلیل بر خیر و برکت است.اگر مرده به شما نان سفید است تعبیرش ثروت زیاد است.
گرفتن نان سیاه از مرده ثروت کم است.اگر در خواب دیدید که مرده نان می پخت و سپس به شما داد تعبیرش این است که در کارها موفق می شوید.
تعبیر خواب گرفتن نان خشک از مرده غلبه بر دشمنان است و گذفتن نان تازه تمام شدن دوره بد زندگی شما است.
خواب های متداول به همراه تعابیر ما
سلام من خواب دیدم پدربزرگم که فوت کردن با هم توی یه ماشین نشستیم من در حال رانندگی و ایشون عقب وسط نشستن خیلی خوشحال و خندون بودن و به من گفتن تو خیلی خوشبخت میشی فقط صبر کن و گفتن درست مثل راننده های موفقی که آروم رانندگی میکنن تعبیر این حرف مستقیم میتونه چیز دیگه ای باشه لطف میکنید راهنماییم کنید؟
با توجه به اینکه پیامبر اکرم ص می فرمایند مردم خوایند و وقتی می میرند بیدار می شوند معنی این خواب در خودش است و پدر بزرگ شما با توجه به اینکه پرده ها از مقابلش کنار رفته اند خوشبختی شما را در آینده دیده است و خوشحالی اش هم نشان می دهد که از شما راضی است.
مادرشوهرم خواب پدربزگمو دیده که به من و شوهرم و خودش نون داده امکانش هست تعبیرش حامله شدنم باشه؟
گرفتن نان از مرده نعمت و روزی حلال است و افتادن اتفاقات خوب که بیشتر جنبه مالی دارد ولی می تواند نویدی بر بچه دار شدن شما هم باشد.
سلام من خواب دیدم پدرم که فوت کردن، قراره از جایی بیان و پیغام فرستادن که نان داغ براشون آماده کنیم، با دوتا از برادرهام نان تازه خریدیم.پدرم که اومدن با خودشون نان تازه و داغ آورده بودن واسمون. تعبیرش چیه؟
معنی این خواب خوب است و به شما روزی حلالی می رسید و نعمت بر شما افزون می گردد.
سلام من مادرم بعد از اذان صبح خواب دیده شوهر عمم که تاره فوت کرده تقریبا ۳ ماهی میشه از دنیا رفتن): درخواب به مادرم نان میدن نان خیلی سفید و تازه ای بوده و چند روز قبل ۴۰ ام شوهر عمم خواهرم خواب دیده بودکخ شوهر عمم هرچی داشته داده بهش تمام کارت بانکی و حساباشو.و….تعبیر این خوابشون چیه؟
معنی این خواب این ات که اتفاقات خوبی از نظر مالی و اقتصادی برای خانواده شما می افتد.
خواب دیدم پسر عمویم که از دنیا رفته کماج در دست دارد و یک کماج به من داد اما از آنجایی که من قند دارم از او نگرفتم و او به جای آن به من نان داد.تعبیرش چیست؟
از جایی که فکرش را می کنید به شما سودی برسد سودی نمی رسد و در عوض از یک جای دیگر که فکرش را هم نمی کنید به شما مال حلالی می رسد.
سلام من پدربزرگم هنوز ۴۰ روزاش نشده است؛و خواب دیده ام ک سر کوچه خانه اش ایستاده ام و پدر بزرگمم نان در دست دارد و درحال آمدن ب خانه است
تعبیر این خواب چیست؟
معنی این خواب این است که حال او در آن دنیا خوب است و مال حلالی نیز به شما می رسد.
سلام،وقت بخیر،من دوخواب بافاصله دوروز دیدم،اول خواب دیدم باهمسرم باماشین جیپ داریم میریم تو جاده ویهو میبینیم تودریاتقریبا طوفانی هستیم وازروی یک موج
بلند رد میشیم وتمام بدنمون خیس میشه.
دومین خوابم اینه که خواب دیدم تومراسم یکی از خاله هام که هرسال ماه‌رمضون افطاری میدن موقع افطاره یکم دیرشده دارم با مادرم نون محلی میپزیم،بعدش
مادربزرگم خدابیامرز میاد کمکم و اونم نون درست میکنه وباهم نون‌های خوشگل محلی درست میکنیم.
ممنون میشم تعبیرشو بگید.
معنی خواب شما این است که پس از طی کردن مشکلات فراوان و سختی های زیاد به موفقیت و مال و ثروت می رسید.
سلام خواب دیدم پدرم که 10 سال است فوت شدن به درخونه ما آمده و تعداد زیادی نان لواش بزرگ و تازه و سفید برام اورده و بهم میگفت از کیفیت نان ها راضی هستی من هم به پدرم میگفتم اره خیلی خوبن
معنی این خواب خیلی خوب است و روزی حلال و زیادی نیز به شما خواهد رسید.
سلام مادرم ۷ماه که از بین ما رفته دیشب خوابش رو دیدم که نشسته به نظر من خیلی گرسنه بود و مقداری بربری تازه وتمیزپیشش بودوازاون میخوردخیلی هم بهش خیرات ازقبیل قرآن و صلوات و…میدیم حالا تعریف نباشه خیلی آدم خوبی بود همه ازش راضی بودن ضررش به هیشکی نمی رسید همه رو یه جورایی راضی نگه میداشت حالا تعبیر خوابش چی میشه
معنی خواب شما این است که خیراتی که برای مادر خود کرده اید به دست او رسیده است.

43 comments

 1. خواب ديدم دايي ام كه مرده آمد به خانه قديمي مون و با خود نان كاك آورد و من از آن نان خوردم و با آن حرف زدم تعبيرش چيست

 2. مادرم خواب دیده مادر خانم من که مرده است دور حیاط من نان محلی خیلی زیاد گذاشته ومادرم ازش درخواست کرده به اش داده.تعبرش برای من چیه

 3. اگر یه شخصی که از دنیا رفته است و در خواب به شما سفارش نان کند و بگوید مثلا نان سنگک تعبیرش چیست ؟

  • به نظر من کفاره روزه های شخص فوت شده و زنده ای ک ازش نان خواسته باید کفاره فوت شده را بدهد

  • بی اس ام اس

   تعبیر این خواب این است که او کارش کمی گیر است و همان چیزی را که می گوید در راهش خیرات کنید.

 4. مریم حسینی

  تعبیر خواب نان از دید حضرت امام جعفر صادق ع

  اگر خواب نان دیده اید تعبیرش بر چهار چیز است : 1_خیر و برکت 2_ولایت 3_مال حلال 4_عیش خوش

 5. تعبیر خواب نان از دید محمد بن سیرین

  تعبیر خواب نان پاکیزه و تمیز نشان شادی و خرمی است.تعبیر خواب دیدن نان کثیف و ناخوش تعبیرش بد است.تعبیر خواب خرید نان و بردن آن به خانه نشان از روزی حلال و برکت مال دارد.تعبیر خواب دادن نان به کسی نشانه این است که باعث راحتی اون میشوید.

 6. تعبیر خواب نان از دید حضرت دانیال ع

  تعبیر خواب پیدا کردن چند نان نشان از خلاصی از غم است.تعبیر خواب نتوانستن نان خوردن ،تعبیرش نزدیکی مرگ است.تعبیر خواب نان فراوان داشتن و نخوردن به معنای این است که اندوهی به او می رسد.

 7. تعبیر خواب نان یعنی اینکه خوب است و نشان خیر و برکت و نعمت است.تعبیر خواب دیدن و خوردن نان یعنی تازه فراخی روزی است.تعبیر خواب خوردن نان خشک تعبیرش تنگی معاش می شود.تعبیر خواب نان تازه و گرم تعبیرش عیش و خوشبختی هست.تعبیر خواب نان دادن به کسی یعنی نعمت رساندن به او می باشد و اگر نان تازه بدهد بهتر است.تعبیرخواب نان گندم خوب است به شرطی که تازه باشد.تعبیرخواب نان جو یعنی تنگ نظری را نشان می دهد.تعبیر خواب گرفتن نانی که شما دوست دارید به زور ، سلب حق شماست.

 8. عصر خواب دیدم که پدرم که مرده از من دو عدد سکه ده تومانی گرفت تعبیرش چیه

  • بی اس ام اس

   این خواب به لزوم توجه بیشتر شما به آنچه که از پدرتان آموخته اید اشاره دارد.

 9. سلام ببخشید من بعدازاذان ظهر خوابیدم و خواب دیدم که رفتم زیارت نمیدونم زیارت کی بود اما توخواب انگار زیارتگاه یه شخص مومن بود از زیارت که برگشتم دیدم لباس ندارم وبا یه بلیز آستین کوتاه و بدون روسری ام بعد دیدم اینجورى نمیشه برم بیرون رفتم یه چادر بردارم از همون زیارتگاه که خادمش یه پیرمرد بود گفت اون چادرا ماله بقیست چادر زنشو بهم داد که خیلی وقت بود فوت شده بود و توخوابم همش گریه میکرد و از ایمان و خوبی زنش تعریف میکرد و یه وسیله دیگه ای هم از زنش به من داد که بوى گلاب میداد میگفت زنم خیلی مومن بود ببخشید من واقعا گیج شدم میدونید تعبیر این خواب چیه؟

  • بی اس ام اس

   زیارت رفتن در خواب، به نوعی اشاره به پرداختن به باورهای مذهبی ماست. این خواب به شما میگوید از پیگیری این مسئله به سود و منفعتی دست پیدا خواهید کرد و اولا نیازمند آن موضوع برای پیشرفت و ترقی هستید و دیگر اینکه آرامش و امنیت خاطر شما را تامین میکند.

 10. سلام مادرم خواب دیده پدرم که 7 سال پیش فوت شده ناراحت است و کلید انباری خانه که درش زندگی میکنیم را به دختر خواهرش داد و گفت مجبور شدم کلید را به اکرم بدم و مادرم هم اعتراض کرده و گفته منم پلیس میارم .(همیشه ما با خانوادخ عمم اختلاف داشتیم ادمهای خوبی نبستن و شهرستان زندگی میکنن)

  • بی اس ام اس

   این خواب مادرتان ناشی از کینه و خشم است. پدر مرحوم شما نماد امینت و آرامشی است که لازم است در میان خانوده بیشتر احساس کنید. مادرتان برای آرامش خود و خانوده لازم است تا از افکار منفی دست بردارد.

 11. سلام من خواب دیدم مادرم یک نایلون پر جوراب برای خودش خریده که اکثرا مشکی بودن و گفت دوتا هم برای مادربزرگت که فوت کردن خریدم،مادربزرگمو دیدم که جوراب رو پاش کرده بود وپاش رو جلو آورد که من جوراب پاش رو ببینم ومشکی بود.ممنونم تعبیرش رو بهم بگین.

  • بی اس ام اس

   این خواب از شما میخواهد تا از پتانسیل افکار و باورهای مادر و مادربزرگتان در زمینه نحوه حضور در جامعه و جمع، بهره ببرید. مادربزرگ مرحومتان دارای مهارت خاصی در این موضوع بوده که لازم است آنرا جستجو کنید و به کار ببندید.

 12. بدون نام

  من خواب دیدم که گوسفتد قربونی کردیم بعدقسمتی از گوشتو پرت کردم به مادرم که مرده تعبیرش چیه

  • بی اس ام اس

   سلام. افرادی که در خواب مشاهده می کنید سمبل بخشی از شخصیت شماست. برای این که دلیل حضور او در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این شخص، برای شما تداعی کننده ی کدام دسته از احساسات یا تجربیات یا خاطراتتان می باشد. این فرد با مساله ای که در زندگی بیداری ذهن شما را به خود مشغول داشته است مرتبط می باشد. از طرفی دیگر اموات در خواب نماد اهداف و کارهای فراموش شده است که نیاز است به آنها رجوع کرده و مسئولیت خود را به تمامی انجام دهید.

 13. سلام‌.من تازه پدربزرگم از دست دادم.بعد از یک ماه از فوتشون تو خواب دیدم بهم یدونه خلال دندون داد.با تعجب گفتم میخوام چیکار ؟وقتی گرفتم؛دیدم خلال دندونه شکسته هم هستش.
  ممنون میشم تعبیزش بگین

  • بی اس ام اس

   پدربزرگ مرحوم شما نماد بخشی از افکار و عقاید قدیمی شما دارد که دیگر کابردی بریتان ندارد. این خواب از شما میخواهد دست از این افکار برداریدو از فرصت های جدید برای کشف افکار تازه استفاده کنید.

 14. خواب پدرم و که ٣سال فوت کرده اول محکم بغلم کرد بعد یکً سیب و پرتقال داد دستم بعدش یکً باران عجیبى و قشنگى اومد آسمان آفتابى بود تعبیر چیست

  • بی اس ام اس

   تعبیر این خواب خوب است و نشان می دهد که پدرتان از شما راضی است

 15. خواب پدر شوهرم رودیدم حمام کرده بود لباس میپوشید ولی دستاش داخل پراهنش بود به من گفت دکمه اش وببندم میلرزید حوله سفید انداختم روش بغل کردم بچه شد بردم گزاشتم سر جاش پدر شوهرم دو ماه مرده تعبیرش چی میشه

 16. باسلام و خسته نباشید، بنده بعد از نماز صبح( حدودهای ساعت ۶:٣٠ تا ٧) خواب دایی شهیدنو دیدم که وقتی شهید شد من به دنیا نیومده بودم، و تا ب خال خابشونو ندیدم، خواب دیدم سر مزارشم و خوراکی برای من گذاشته شده بود بر داشتم خوردم و خوشمزه وترش مزه بود. بعد اومد پیشم گفت میخام سرخاکم نماز بخونم، بسیار هم جوان بود . من بلند شدم رفتم در مقبره شهیدی دیگر نماز خوندم گویا نماز جماعت برپا شده بود. خیلی از اشناها هم در خواب من بودن

 17. پسربویراحمد

  همسرم(خانم)در خواب دید که به دیدار دوست قدیمی خودکه چندسال پیش فوت کرده رفته که (دوست خود را در حال قهر از شوهرخود می بیند) که مشاجره داردوآثار ناراحتی در چهره اش موج میزند وهمراه خود 3 انار برای او به خانه دوست قدیمی اش برده و انارها را گوشه ای در اتاق او گذاشته است لطفأراهنمایی کنید که تعبیر خوابش چه میشود سپاسگذارم

 18. بی اس ام اس

  احتمالا فردی که مرده انتظاری از شوهر شما دارد

 19. سلام.خواب دیدم که ناپدریم که فوت کرده اومد داخل خونه وگفت مهدی برات نان اوردم وداد بمن.ولی نان نصفه بود وگفت نصف دیگه اش رو میخوام بدم به پسر خودم.البته نانش سفید وشیرین بود.لطف کنید بگید تعبیرش چیه.

 20. سلام خواب دیدم مرحوم پدرم توی خونم دراز کشیده وچنتد تا نون تیری بزک روش کشیده و چندتا دیگه هم روی مبل خونه گذاشته خواستم ر زحپتی نیست تعبیر کنید ممنونم

 21. سلام خواب دیدم مرحوم پدرم توی خونم دراز کشیده وچند تا نون تیری ( محلی) بزرگ رو خودش کشیده وچند تا دیگه هم گذاشته بود روی مبل خونه ممنونم میشم تعبیر کنید

 22. سلام خسته نباشید

 23. با سلام خواب دیدم مادربزرگم که ده سال پیش فوت کرده با من داشت مسیری و میومد تو خواب بامن حرف نمیزد اما خیلی حالش خوب بود با من تا نانوایی اومد نون گرفت فکر کنم داد بهم اما تو خواب برای مشکل کار همسرم بهش گفتم برام دعا کن تعبیرش چیه

 24. سلام مادرم ۷ماه که از بین ما رفته دیشب خوابش رو دیدم که نشسته به نظر من خیلی گرسنه بود و مقداری بربری تازه وتمیزپیشش بودوازاون میخوردخیلی هم بهش خیرات ازقبیل قرآن و صلوات و…میدیم حالا تعریف نباشه خیلی آدم خوبی بود همه ازش راضی بودن ضررش به هیشکی نمی رسید همه رو یه جورایی راضی نگه میداشت حالا تعبیر خوابش چی میشه

 25. سلام خواب دیدم پدرشوهرم که چن ساله فوت کردن
  ونون بسته بندی میکنند برای ما ولی پلاستیک یکی از اونا سیاه بود وابشون ناراحت بودند
  وشونه ی پدر خودم رو داخل یکی از پلاستیکا جا گذاشته بودم

 26. شخصی مرده به پدر بزرگم سه نان معمولی میدهد و پدر بزرگم کشاورزی پر رونقی دارد پدر بزرگم که به طور ارثی خواب میبیند و مادرش هم این نیرو را دارد خوابش به کرات واقع شده است و دیدن این خواب با اتفاقات محتمل سازگار است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.