تعبیر خواب تلمبه

تعبیر خواب تلمبه

تعبیر خواب تلمبه | تعبیرخواب تلمبه | tabire khab تعبیر خواب تلمبه,تعبیر خواب تلمبه زدن,تعبیر خواب دیدن تلمبه,تعبیر خواب خریدن تلمبه,تعبیر خواب خراب شدن تلمبه,تعبیر خواب شکستن تلمبه,تعبیر دیدن تلمبه در خواب …

مرجع کامل تعبیر خواب سگ سیاه و سفید و زرد و هار و مرده

مرجع کامل تعبیر خواب سگ سیاه و سفید و زرد و هار و مرده

تعبیر خواب سگ تعبیر خواب سگ,تعبیر خواب سگ سیاه,تعبیر خواب سگ مرده,تعبیر خواب سگ سفید پشمالو,تعبیر خواب سگ سیاه وحشی,تعبیر خواب سگ و گربه,تعبیر خواب سگرت کشیدن,تعبیر خواب سگ هار,تعبیر خواب سگ …

تعبیر خواب رنگین کمان

تعبیر خواب رنگین کمان

تعبیر خواب رنگین کمان | تعبیرخواب رنگین کمان | tabire khab تعبیر خواب رنگین کمان,تعبیر خواب رنگین کمان در شب,تعبير خواب رنگين کمان,تعبیر خواب رنگین کمان چیست,تعبیر خواب رنگین کمان حضرت یوسف,تعبیر …

تعبیر خواب چکه کردن آب

تعبیر خواب چکه کردن آب | 10 تعبیر دیدن چکه کردن

تعبیر خواب چکه کردن آب

چکه کردن آب در خواب

تعبیر خواب چکه کردن آب یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم چکه کردن آب در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب چکه کردن آب می گردید می توانید در این مطلب براحتی تعبیرخواب چکه کردن آب را مطالعه نمایید و متوجه شوید چکه کردن آب چه تعبیری دارد.

منوچهر مطیعی تهرانی

چکه کردن شیر آب در خواب ، به هدر رفتن ثروت است

چکه کردن آب از ناودان بدون اینکه باران ببارد ، میراث است

چکه کردن آب کثیف از سقف ، رسیدن غم و ناراحتی است

چکه کردن آب تمیز از سقف ، رسیدن شادی و نعمت است

تعبیر خواب شنیدن صدای آب به صورت چکیدن ، غیبت است

تعبیر خواب شنیدن صدای چک چک آب و ناراحت شدن از شنیدنش ، کسی پشت سر شما خوبیتان را می گوید

تعبیر خواب شنیدن صدای چک چک آب و خوشحال شدن از شنیدنش ، کسی پشت سر شما بدتان را می گوید

ممکن است که در این مطلب به خواسته خود نرسیده باشید بنابراین توصیه ما به شما این است که تعبیر خواب آب و تعبیر خواب باران را نیز مطالعه نمایید تا به

نتیجه دلخواه خود برسید.

آنلی بیتون

اگر در خواب دیدید که آب باران بر سقف می زند و صدای آن می آید و چکه می کند نشان دهنده این است که از زندگی خود لذت خواهید برد و ثروت کمی نیز عاید شما می شود.

اگر در خواب دیدید که بارندگی است و از سقف خانه شما آبی چکه می کند و این آب خیلی زلال است شما به دامی فریب می خورید و کار نامشروعی را انجام می دهید.

اگر آبی که چکه می کند گل آلود باشد نشان دهنده این است که تغییر تحول بزرگی در زندگی تان روی می دهد.

خواب های معمول شما و تعابیر ما

سلام وقت بخیر ببخشید خواب دیدم تو خونمون که تازه خریدیم به هر شیری که نگاه میکنم چکه میکنه با خودم میگم این خونه خوبه ولی چه زود شیراش خراب شده چکه میکنه .لطفا بگید تعبیر خوابم چیه؟؟؟؟

با سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر گرامی ، همانطور که در متن توضیح داده شده چکه کردن آب هدر رفتن ثروت است ولی این موضوع می تواند در خرید خانه باشد و یا در موضوع دیگری.اگر قصد سرمایه گذاری دارید با دقت بیشتری این کار را انجام دهید.

سلام و عرض ادب خدمت مدیریت سایت خوب جسارت ، من در خواب دیدم که صدای چکه کردن آب را می شنوم ولی مشخص نبود که این صدا را از کجا می شنوم بسیار ترسیده بودم و ناراحت بودم از این موضوع.ممنون میشم این خواب را تعبیر نمایید.

سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی ، نگران نباشید تعبیر این خواب خیلی خوب است کسانی هستند که پشت سرتان از خوبی شما می گویند و ترسیدن در خواب نیز خیلی خوب است و نشان دهنده شادی در دنیای واقعی است.امیدوارم که خوابتون به خوبی تعبیر شود.

سلام و عرض ادب من در خواب دیدم بدون اینکه باران ببارد از ناودان آب فروانی چکه می کند.تعبیر این خواب چیست؟

معنی این خواب این است که به شما میراث زیادی خواهد رسید.

آخرین بروز رسانی در : جمعه 8 شهریور 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.