تعبیر خواب چکه کردن آب | 16 تعبیر دیدن چکه کردن

تعبیر خواب چکه کردن آب

تعبیر خواب چکه کردن آب | 10 تعبیر دیدن چکه کردن

تعبیر خواب چکه کردن آب

چکه کردن آب در خواب

تعبیر خواب چکه کردن آب یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم چکه کردن آب در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب چکه کردن آب می گردید می توانید در این مطلب براحتی تعبیرخواب چکه کردن آب را مطالعه نمایید و متوجه شوید چکه کردن آب چه تعبیری دارد.

منوچهر مطیعی تهرانی

چکه کردن شیر آب در خواب ، به هدر رفتن ثروت است

چکه کردن آب از ناودان بدون اینکه باران ببارد ، میراث است

چکه کردن آب کثیف از سقف ، رسیدن غم و ناراحتی است

چکه کردن آب تمیز از سقف ، رسیدن شادی و نعمت است

تعبیر خواب شنیدن صدای آب به صورت چکیدن ، غیبت است

تعبیر خواب شنیدن صدای چک چک آب و ناراحت شدن از شنیدنش ، کسی پشت سر شما خوبیتان را می گوید

تعبیر خواب شنیدن صدای چک چک آب و خوشحال شدن از شنیدنش ، کسی پشت سر شما بدتان را می گوید

ممکن است که در این مطلب به خواسته خود نرسیده باشید بنابراین توصیه ما به شما این است که تعبیر خواب آب و تعبیر خواب باران را نیز مطالعه نمایید تا به

نتیجه دلخواه خود برسید.

https://img.bisms.ir//2016/12/roof-top

آنلی بیتون

اگر در خواب دیدید که آب باران بر سقف می زند و صدای آن می آید و چکه می کند نشان دهنده این است که از زندگی خود لذت خواهید برد و ثروت کمی نیز عاید شما می شود.

اگر در خواب دیدید که بارندگی است و از سقف خانه شما آبی چکه می کند و این آب خیلی زلال است شما به دامی فریب می خورید و کار نامشروعی را انجام می دهید.

اگر آبی که چکه می کند گل آلود باشد نشان دهنده این است که تغییر تحول بزرگی در زندگی تان روی می دهد.

خواب های معمول شما و تعابیر ما

سلام وقت بخیر ببخشید خواب دیدم تو خونمون که تازه خریدیم به هر شیری که نگاه میکنم چکه میکنه با خودم میگم این خونه خوبه ولی چه زود شیراش خراب شده چکه میکنه .لطفا بگید تعبیر خوابم چیه؟؟؟؟

با سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر گرامی ، همانطور که در متن توضیح داده شده چکه کردن آب هدر رفتن ثروت است ولی این موضوع می تواند در خرید خانه باشد و یا در موضوع دیگری.اگر قصد سرمایه گذاری دارید با دقت بیشتری این کار را انجام دهید.

سلام و عرض ادب خدمت مدیریت سایت خوب جسارت ، من در خواب دیدم که صدای چکه کردن آب را می شنوم ولی مشخص نبود که این صدا را از کجا می شنوم بسیار ترسیده بودم و ناراحت بودم از این موضوع.ممنون میشم این خواب را تعبیر نمایید.

سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی ، نگران نباشید تعبیر این خواب خیلی خوب است کسانی هستند که پشت سرتان از خوبی شما می گویند و ترسیدن در خواب نیز خیلی خوب است و نشان دهنده شادی در دنیای واقعی است.امیدوارم که خوابتون به خوبی تعبیر شود.

سلام و عرض ادب من در خواب دیدم بدون اینکه باران ببارد از ناودان آب فروانی چکه می کند.تعبیر این خواب چیست؟

معنی این خواب این است که به شما میراث زیادی خواهد رسید.

19 comments

 1. اگر در خواب ببينيد که شير آب چکه مي کند مال شما تلف مي شود و گوياي اين است که کسي مال شما را ذره ذره از بين مي برد و اين اتلاف به قدري ناچيز است که محسوس نيست…

 2. اگر در خواب ببينيد که سقف چکه مي کند غمي براي شما مي رسد. اگر مشاهده کنيد که باران نمي بارد ولي ناودان چکه مي کند نعمتي به شما مي رسد که به ظاهر اندک است اما مداومت که بيابد زياد مي شود.

 3. اگر چکه آب کثيف و کدر باشد غم و اندوه و گرفتاري است. اگر روشن باشد خوب است و نعمت تلقي مي شود.

 4. اگر چکه صدا کند کسي از شما بد مي گويد و پشت سرتان حرف مي زند.

 5. اگر از صداي چکه ناراحت شويد بدگويي او به نفع شما تمام مي شود و اگر نسبت به صداي چکه بي تفاوت باشيد بدگويي شما را بدنام مي کند

 6. اگر جايي چکه کند و شما نبينيد اما صدايش را بشنويد کسي از ديگران نزد شما بدگويي مي کند که باورتان مي شود و اين به صلاح شما نيست.

 7. ببخشیدمن خواب دیدم که خودم روی پشت بام هستم ،باران هم داردمی آیدویک طرف سقف خراب شده وآب گل آلود آرام آرام می ریزد پایین داخل خانه،خواهشا برام تعبیرکنید

  • خواب دیدم پشت بام خانمان برف و باران امده و داخل خانمان چکه میکند و من رفتم پشت بام خانمان و دارم برف ها را پارو میکنم

 8. خواب دیدم خون رو سر شوهرم که کلاه بر سر داشت.کلاهشو در اوردم دیدم سرش خونی نیست.بعد دیدم داره از سقف میچکه بعدش دیدم از کل سقف تمام اتاقها میچکد.پنجره رو به حیاط خلوتو باز کردم جایی خونی نبود.اتفاقا بیرون از خونه و رو سقف خونه داشت بارون زیبا وتندی میزد اما به حدی نبود بخواد خرابی به بار بیاره.بسیار بسیار بارون زیبایی بود

 9. اگر در خواب ببینید که شیر آب چکه می کند مال شما تلف می شود و گویای این است که کسی مال شما را ذره ذره از بین می برد و این اتلاف به قدری ناچیز است که محسوس نیست. اگر در خواب ببینید که سقف چکه می کند غمی برای شما می رسد. اگر مشاهده کنید که باران نمی بارد ولی ناودان چکه می کند نعمتی به شما می رسد که به ظاهر اندک است اما مداومت که بیابد زیاد می شود. اگر چکه آب کثیف و کدر باشد غم و اندوه و گرفتاری است. اگر روشن باشد خوب است و نعمت تلقی می شود. اگر چکه صدا کند کسی از شما بد می گوید و پشت سرتان حرف می زند. اگر از صدای چکه ناراحت شوید بدگویی او به نفع شما تمام می شود و اگر نسبت به صدای چکه بی تفاوت باشید بدگویی شما را بدنام می کند. اگر جایی چکه کند و شما نبینید اما صدایش را بشنوید کسی از دیگران نزد شما بدگویی می کند که باورتان می شود و این به صلاح شما نیست.

 10. اگر چکه آب کثيف و کدر باشد غم و اندوه و گرفتاري است. اگر روشن باشد خوب است و نعمت تلقي مي شود. اگر چکه صدا کند کسي از شما بد مي گويد و پشت سرتان حرف مي زند. اگر از صداي چکه ناراحت شويد بدگويي او به نفع شما تمام مي شود و اگر نسبت به صداي چکه بي تفاوت باشيد بدگويي شما را بدنام مي کند. اگر جايي چکه کند و شما نبينيد اما صدايش را بشنويد کسي از ديگران نزد شما بدگويي مي کند که باورتان مي شود و اين به صلاح شما نيست.

 11. ممنون خوب بود

 12. چکه کردن سقف چه تعبیری دارد

 13. سلام در خواب دیدم که دیوارهای حیاط فرو ریخته وسقف خانه چکه میکنه ومادر مرحومم هم نشسته ومن هم داخل شدم ونشستم وقطره های داغ از سقف خانه روی من چکه کرد ومن هم ناراحت شدم

 14. تعبیر

 15. سلام خواب دیدم سقف خونه آب میچکه همه سقف داشت آب میداد به طوری که کچ های سقف تبله شده بود و میریخت اما سقف سالم بود و گچ برای سقف کاذب بود گفتم برم ببینم چیه که دیدم بالای سقف کاذب ناودونی در رفته و آب داده به کل سقف و تو این خواب بالا پشت بوم باران میبارید و آبی هم که چیکه میکرد زلال بود.

 16. من در خواب دیدم ازسقف خونمون از دو جا همینطوری داره اب میریزه زیرش قابلمه گذاشتیم ولی وقتی دیدم از اون طرف هم میریزه دیگه ولش کردم وقنی بیرونو نگاه کردم دیدم بارون خیییلی شدیدی میباره کمی بعد اب سقف قطع شد تو خونه نشسته بویدیم که دیدم دیواره های خونمون تبله کرده و داشتم به همسرم میگفتم باید اینجارو عوض کنیم تهبیرش چی میتونه باشه?

 17. خواب دیدم که پدرم که چند وقت است مرده ،زنده شده وبرگشته واز لباسش دارد آب میچکد

 18. مرضیه باوانپور

  خواب دیدم در خونه ای هستیم که شبیه خونمون نیست ولی در خواب میدونم که خونمون هست و در حالیکه بیرون بارون شدیدی می باره از سقف خونه مث دوش حمام آب میریزه. و کف خونه آب زلال راه افتاده. من سعی میکنم با دستمال آب رو جمع کنم ولی مقدارش خیلی زیاد بود و نشد و بعدش با مامانم رفتیم بیرون که بریم سراغ ایزوگام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.