تعبیر خواب فیروزه

تعبیر خواب فیروزه

تعبیر خواب فیروزه | تعبیرخواب فیروزه | tabire khab تعبیر خواب فیروزه,تعبیر خواب فیروزه گردنبند,تعبیر خواب گوشواره فیروزه,تعبیر خواب دستبند فیروزه,تعبیر خواب رنگ فیروزه ای,تعبیر خواب لباس فیروزه ای,تعبیر خواب انگشتر فیروزه …

تعبیر خواب دعوا با چاقو | 30 تعبیر دعوا کردن با چاقو

تعبیر خواب دعوا با چاقو | 30 تعبیر دعوا کردن با چاقو

تعبیر خواب دعوا با چاقو در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد تعبیر خواب دعوا با چاقو صحبت کنیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروان گرامی قرار گیرد.ممکن …

تعبیر خواب طوفان | 51 تعبیر دیدن طوفان و سیل و زلزله

تعبیر خواب طوفان | 51 تعبیر دیدن طوفان و سیل و زلزله

تعبیر خواب طوفان خواب طوفان یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم طوفان در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب طوفان می گردید می توانید در این مطلب از سایت جسارت …

فوت مسافر در طول مسافرت و عواقب آن

اتفاق هیچ وقت خبر نمی کند. به طور مثال زمانی که شما قصد سفر به یک کشور خارجی را دارید و در طول سفر و یا در داخل هواپیما ناگهان یکی از مسافران حالش بد می شود و متأسفانه جان خود را از دست می دهد و فوت می کند. حال سؤالی که ذهن بسیاری را درگیر می کند، این است که چه باید کرد و چطور جنازه را باید برگرداند و هزینه برگشت آن به چه صورت می باشد.

معمولاً در پروازی اگر یک مسافری به شکل ناگهانی و اتفاقی فوت کند و مهمانداران بعد از مدت زمانی متوجه شوند تا رسیدن به مقصد کاری نمی توانید بکنند. به خصوص اگر فضای برای قرار دادن جنازه وجود نداشته باشد. پس کمر بند فرد را می بندند تا به مقصد برسند. سپس هواپیما برای یک مدت کوتاهی قرنطینه خواهد شد تا علت مرگ فرد مشخص شود.

حال بعضی مواقع، مهمانداری به بررسی وضعیت عمومی فرد می پردازد و بعد از مسافران می پرسند آیا کسی در این هوایما دکتر و یا تخصصی در پزشکی دارد و در صورتی که حال و اوضاع مسافر بیمار چندان خوب نباشد آن ها تمام تلاش خود را برای حفظ جان فرد انجام می دهند و البته مرگ هر فرد در هواپیما به مقصد و مبدأ و حتی پرواز هم به شدت بستگی دارد. در پروازهای داخلی که معمولاً در نزدیک ترین فرودگاه هواپیما می نشینند و سعی می کنند بیمار را به اورژانس برسانند. ولی در سفرهای خارجی اگر حال فرد طوری می باشد که به مقصد برسد بسیار بهتر خواهد بود و مشکلات اداری آن کمتر می شود.

حال اگر به هر دلیلی مسافر در میانه راه فوت کرد معمولاً تا پزشک نگوید فوت کرده نمی توان مرگ آن را اعلام نمود. حال اگر به هر طریقی افراد متوجه شدند که فرد فوت کرده است، لازم است مسافر فوت شده را به یک مکان دیگر انتقال دهند تا به مقصد برسند و از او نگهداری شود

از آن جا که فوت مسافر خیلی کم اتفاق می افتد در هر ایرلاینی برخورد با این گونه مسائل متفاوت می باشد. پس قانون چندان مشخصی برای این مشکل وجود ندارد. حال اگر یک مسافر فوت کرد احتمال این که آن مسافر فوت شده را بر روی صندلی تا زمان رسیدن به مقصد نگه دارند، وجود دارد و تنها کاری که مهمانداران می توانند انجام دهند، کشیدن یک پتو بر روی جسد می باشد تا کسی از مسافران نتواند چهره این فرد را ببینند و در طول پرواز احساس ناخوشایند نداشته باشد و اگر در هواپیما یک جای بازی وجود داشته باشد، قطعاً فرد فوت شده را به آن جا انتقال می دهند تا به مقصد برسند.

حال قسمتی که امکان دارد و فرد را به آن جا انتقال دهند قسمت فرست کلاس می باشد. زیرا فضای این قسمت بسیار باز می باشد حال اگر قسمت فرست کلاس هم مسافرانی باشند و اگر مهمانداران مجبور شوند فرد فوت شده را در قسمت عمومی نگذارند باید آن را به نزدیک سرویس بهداشتی انتقال دهند تا به مقصد برسند.

حال با بیان صحبت های بالا لازم است متذکر شویم احتمال فوت یک فرد در میانه راه بسیار کم می باشد. به طور مثال در سال 2011 از میان 30 هزار مورد گفته شده با وضع و حال وخیم با برج مراقبت فقط 100 نفر از آن ها فوت کرده اند و مابقی زنده به مقصد رسیده اند و حالشان بهبود یافته است.

با این حال بهترین راه این است که افراد قبل از سفر برای خود بیمه مسافرتی سامان را دریافت نمایند تا در صورت مواجه شدن با این جور مسایل هزینه های برگشت جسد از مقصد به مبدا به صورت رایگان انجام گیرد. یکی از راههای اینکه بتوانید بیمه مسافرتی را در ایران خریداری کنید، قبل از خروج از کشور از طریق غرفه بیمه سامان در فرودگاه امام خمینی است. این باجه شبانه روزی در سالن ترانزیت فرودگاه واقع شده و به راحتی و در کمتر از چند دقیقه بیمه نامه شما را صادر کرده و در اختیار شما قرار می دهد.

 

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 21 شهریور 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.