مقابله با خستگی بعدازظهر

مقابله با خستگی بعدازظهر

خستگی بعدازظهر,بيماري خستگی بعدازظهر,خستگی بعدازظهر در بارداري,علائم خستگی بعدازظهر,درمان خستگی بعدازظهر,درمان خستگی بعدازظهر با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان خستگی بعدازظهر,خستگی بعدازظهر را چگونه درمان کنيم,خستگی بعدازظهر در کودکان,خستگی بعدازظهر در بزرگسالان,خستگی بعدازظهر در نوزادان,خستگی بعدازظهر در بهار,خستگی بعدازظهر در تابستان,خستگی بعدازظهر در پاييز,خستگی بعدازظهر در زمستان,آشنايي با خستگی بعدازظهر,همه چيز در مورد خستگی بعدازظهر,خستگی بعدازظهر واگيردار است,خستگی بعدازظهر و درمان آن,ورزشهاي مناسب براي درمان خستگی بعدازظهر

مقابله با خستگی بعدازظهر

به گزارش بی اس ام اس اگر شما هم کارمند اداره و موسسه ای هستید می دانید که اغلب کارمندان، کمی پس از وقت ناهار احساس سنگینی می کنند و با کاهش در قدرت تمرکز و خواب آلودگی مواجه می شوند. چند راه حل برای هشیار ماندن وجود دارد که در این مطلب مرور خواهیم کرد.به مدت ۱۰ دقیقه در معرض نور خورشید قرار بگیرید و یا این که ناهار خود را در هوای آزاد میل کنید و ساعت ناهار خود را بین خوردن و راه رفتن تقسیم بندی کنید. این امر به تنظیم ساعت زمانی بدن کمک می کند و میزان تولید ملاتونین(هورمون خواب) را پایین نگه می دارد، ویتامین D را در بدن افزایش می دهد و خطر بروز پوکی استخوان و سرطان های متعدد را کاهش می دهد.مواد غذایی پروتئینی بخورید. بنابراین خوردن سالاد ماهی تن بهتر از ساندویچ ماهی تن است.به جای پاستا، سالاد حاوی کاهو، کمی پنیر کم چرب، تخم مرغ آب پز و چند برش گوشت بوقلمون را انتخاب کنید. این انتخاب صحیح غذا می تواند تاثیر چشم گیری داشته باشد.از خوردن چای های متفاوت دارای کافئین در وسط روز لذت ببرید. کافئین موجود در چای فرد را هوشیار می کند.کشو یا ایمیل های خود را منظم کنید. این ۲ کار نیاز به تمرکز زیاد ندارند و با مشاهده کردن میز،کشو و یا ایمیل منظم شده کمی انرژی می گیرید.تلفن ۵ دقیقه ای به همسر، والدین، فرزندان و یا یک دوست علاوه بر عوض کردن روحیه، جان تازه ای به شما خواهد بخشید.چند قطره روغن نعناع را روی دست بریزید و دست های خود را بمالید و روی صورت بمالید.بوی نعناع خاصیت انرژی زا دارد.شانه های خود را به جلو و سپس عقب حرکت دهید و با هر حرکت نفس عمیقی بکشید. این کار را به مدت ۲ دقیقه انجام دهید.تکه ای از شکلات تلخ بخورید. میزان بالای چربی های سالم و آنتی اکسیدان فیبر و منیزیم موجود در شکلات تلخ برای بدن می تواند مفید باشد به شرطی که در مصرف آن افراط نشود.

مقابله با خستگی بعدازظهر

آدامس های نعناعی رژیمی می تواند تحریک کننده باشد و مغز را هوشیار کند. علاوه بر آن، جویدن، بزاق دهان را تحریک می کند و باعث دفع باکتری هایی می شود که خرابی دندان و بیماری لثه ای ایجاد می کند.در وسط روز که دیگر قادر به تمرکز کردن نمی باشید، از کارکردن انفرادی دست بردارید و سعی کنید به کار گروهی و یا ۲ نفره بپردازید. مانند بحث کردن در مورد موضوع کاری و… .به مدت ۱۰ دقیقه به منقبض کردن عضلات به مدت ۵ تا ۱۰ ثانیه بپردازید. به عنوان مثال دست های خود را به سمت جلو دراز و به مدت ۱۰ ثانیه عضلات را منقبض کنید. این کار را نیز می توان با قسمت های تحتانی بدن انجام داد.گیاه رزماری در اتاق قرار دهید. بررسی ها نشان می دهد بوی این گیاه می تواند انرژی زا باشد. کافی است کمی برگ های آن را بین دست های خود بمالید و بو کنید.

مقابله با خستگی بعدازظهر

مطالب مرتبط :

10 علت اصلی خستگی و راه حل مبارزه با آن

بیماریهایی که موجب خستگی مزمن می شود

مشکلات خستگی همیشگی

خواب بعد از ظهر خوب است یا بد؟

<

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.