تعبیر خواب خواهر | 45 تعبیر دیدن خواهر مرده و نوزاد ابن سیرین و امام صادق

تعبیر خواب خواهر

تعبیر خواب خواهر , تعبیر خواب خواهر زن , تعبیر خواب خواهر دار شدن

خواب خواهر یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم خواهر در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب خواهر می گردید می توانید در این مطلب از سایت جسارت براحتی تعبیرخواب خواهر را مطالعه نمایید و متوجه شوید خواهر چه تعبیری دارد.

اگر خواب شما طوری است که که ممکن است نیاز به تعبیر خواب برادر و تعبیر خواب مادر و تعبیر خواب دیدن مرده در خواب است می توانید با کلیک بر روی لینک آبی به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

تعبیر خواب خواهر از دید مولف

خواهر در خواب ، بیانگر رابطه شما با او یا جنبه ی احساس شما باشد

خواهر کوچکتر در خواب ، رقابت با موضوعی آسیب پذیر است

خواهر بزرگتر در خواب ، حمایت و توانایی است

اگر در خواب خود خواهری را ببینید که احساس کنید این شخص خواهر شماست

ولی برایتان ناشناخته باشد ، مفهوم این خواب ابعاد ناشناخته شخصیت شماست و شما در حال شناخت این ابعاد هستید.

خواهر دار شدن در خواب

اگر در خواب خود ببینید که صاحب خواهر شده اید و یا خواهر کوچکی دارید این نشان دهنده ابهاد جدید از شخصیت شماست که تازه شکل گرفته اند و باید به این ابعاد توجه ویژه کرد.

باید توجه داشته باشید که باید به این ابعاد جدید با عشق و محبت توجه کنید ، همانگونه که به خواهرتان عشق و محبت می ورزید.

دعوا و درگیری با خواهر هم نشان دهنده این است که شما دغدغه فکری دارید و این درگیری های فکری خود را با دعوا و جر و بحث با خواهر در خواب نشان می دهد.

لیلا برایت

اگر در خواب خود ببینید که خواهر شما مرده است و یا در حال خداحافظی با او هستید ، مدتی بیمار و ناخوش احوال خواهید شد.

دیدن خواهر همسر خود در خواب نشان از اختلاف خانوادگی در زندگی شما دارد.

آنلی بیتون

اگر در خواب خود خواهرتان را ببینید که خوشحال است ، معنی این خواب این است که خواهر خود را در رسیدن به اهدافش کمک می کنید.

اگر در خواب خود خواهرتان را ببینید که ناراحت است ، معنی این خواب این است که خواهر خود را در رسیدن به اهدافش کمک نمی کنید و در ادامه زندگی از این رفتار خود پشیمان خواهید شد.

خواب های شما به همراه تعابیر

سلام.من خواب دیدم یه خواهر کوچک دارم که خیلی شبیه کودکی های خودم هستش من درخواب او را خیلی دوست دارم.ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید

موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است ولی در نهایت با تلاش و موفقیت از این مرحله خواهید گذشت.

در واقعیت خواهر ندارم ولی در خواب دیدم که خواهر کوچک ترم را پیدا کردم در مهد کودکی که قبلا خودم در آنجا بودم.میخواستم آنرا به خانه بیارم ولی مادرم نذاشت آنرا بیاورم و من رفتم و گریه کردم تا وقتی که از خواب بیدار شوم

توجه داشته باشید که خواهر در خواب های ما به احساسات ما اشاره دارد و دیدن خواهری که ندارید به ابعاد ناشناخته شخصیت شما اشاره می کند.چون در خواب گریه کرده اید معنی خواب خوب است و به شما شادی می رسد.

خواب خواب دیدم خواهر دار شدم اما من در واقعیت خواهر ندارم و تک فرزند هستم خواب دیدم خواهر دار شدم و اول خیلی خوشحالم ولی بعدش همش به مادرم میگم کاشکی بچه نمی اوردی نمیخامش کاشکی بمیره و ..

همانطور که قبلا توضیح دادیم خواهر به احساسات ما و خواهر نداشته به ابعاد ناشناخته شخصیت شما اشاره دارد.مطمئنا در آینده تغییرات زیادی می کنید.شرایط جدیدی برای شما ایجاد می شود که ابتدا استرس می گیرید ولی در نهایت به نفع شماست.

سلام من خواب دیدم که خواهرم تعویض شده،تعبیرش چیه؟؟؟

اگر در خواب خواهری را دیدید که ندارید این خواب به ابعاد شخصیتی ناشناخته شما اشاره دارد.اگر در خواب دیدید که قیافه خواهری که دارید فرق می کند خوشحالی و شادی به شما می رسد.

سلام من خواب دیدم یک خواهر کوچکتر از خود که حدود ۴ یا ۵ سال سن دارد دیدم که باهم داشتیم تو خیابون راه میرفتیم که در راه من دستش را مدام محکم میگرفتم و در ادامه راه پاش درد گرفت و من بغلش کردم ولی من در واقعیت خواهر ندارم لطفا تعبیر خوابم بدید.

به شما مسئولیتی در اینده می دهند که اگر الان متوجه شوید خیلی تعجب می کنید و اصلا فکر نمی کنید که موفق شوید ولی در نهایت موفق می شوید.به عبارتی شما توانایی دارید که هنوز آن را نشناخته اید.

سلام در خواب دیدم کسی ناشناخته ولی میدانم خواهرم بزرگ ام است درحال عروسی با یک مرد لاغر و بد قیافه است ولی در عین حال خوشحال هم هستیم و من مدام او را بوس کرده و گریه میکنم .دوستام هم در این جشن هم هستند

اگر در خواب بزن و بکوب ببینید معنی خواب شما خوب نیست و بلا و مصیبت است.عروسی خواهر در خواب شما به موفقیت اشاره می کند و در مسیر این موفقیت مشکلاتی در مسیر شما خواهد بود.

من خواهر ندارم و برادر دارم در خواب دیدم که خواهر دارم و اون خواهر برای من نیست و کوچک تر از من بود و ما نمیخواستین به کسی بگیم که من خواهر دارم و در خواب خواهرم کوچک بود و سریع بزرگ شد لطفٱ تعبیرش رو بگید

معنی خواب شما این است که به موفقیت بزرگی در زمان کمی می رسید و دیگران متوجه این موفقیت تا مدتی نمی شوند.

سلام . من حدود 8 سال پیش خواهر کوچکتر خودمو از دست دادم. و متاسفانه مادرم هم دیگع نمیتونه باردار بشه. ولی دیشب خواب دیدم من دوباره خواهر دار شدم.اصلا شبیه خواهر قبلیم نبود.انگار مادرم یه بچه جدید رو به دنیا اورده بود.میشع تعبیرش رو بدونم؟لطفا

معنی خواب شما این است که خبری خوبی به شما می رسد و یا اتفاق مثبتی در زندگی تان می افتد که باعث شادمانی ما و خانواده می شود.

من خواهری ندارم و در خواب یک خواهر ۴/۵ سال از خود کوچکتر داشتم که در کنارم خوشحال بود و من مراقبش بودم

این خواب نشانگر این است که شما در زمینه هایی که در آینده شکوفا می شوند موفقیت هایی را کسب می کنید.

من خواب دیدم که خواهری کوچکتر از خودم دارم و خیلی او رادوست دارم و گرسنه است

معنی این خواب رسیدن به موفقیت است ولی برای رسیدن به این موفقیت باید یک سری مشکلات را تحمل کنید.

خواب دیدم جگر و کبد و دل گوسفند را بیرون آوردم و خواهرم از دستم گرفت و آنها را تمیز کردومن داشتم خانه مادرم رو تمیز می کردم و پولهای قرض الحسنه رو میشمردم که به صاحبش بدهم لطفا تعبیرش رو بفرمایید.

معنی خواب شما این است که به کمک خواهر خود روزی حلالی به شما می رسد و قسمتی از آن را در مسیر قرض الحسنه خرج می کنید.

سلام من خواب دیدم بچه کوچیک خواهر خونه ی ماست و من ازش نگهداری میکنم ولی در این حین از پست یک سبد یه بچه ی کوچیک‌ دیگه هم میدا کردم که معلوم شد خواهر کوچیک منه ولی مادرم ازم قایمش کرده بوده و اون خیلی بی جون و لاغر و قرسنه شده بود و مادرم ناراحت بود که مردم میگن چرا باز دختر زاییده در صورتی و منم محبورش کردم مادرم اونو شیر بده و بزرگش کنه خیلی ام اون دختر کوچیک که قرمز تنش بودو دوس داشتم

در واقعیت من ۳ تا خواهر دارم ک کوچیکترینشون ۱۸ سالشه مادرم ۵۱ سال

معنی خواب شما این است که به بسیاری از توانایی های خود رد زندگی اهمیت می دهید و بخشی از استعداهای خود را نادیده می گیرید.

من دیشب خواب دیدم که یک خواهر پیدا کرده ام و ان را درخانواده اضافه کردیم و من خیلی خوشحال بودم(من خیلی زیاد داشتن خواهر را دوست دارم)

همانطور که گفتیم معنی این خواب شکوفا شدن قسمتی از توانایی ها و شخصیت شماست و موفقیت در پیش دارید.

سلام من خواب دیدم یک خواهر بزرگتر از خودم که خواننده است و سلبریتی است دارم لطفا جواب بدهید

توانایی های خود را دست کم نگیرید . این خواب نوید روزهای خوب و درخشانی را برای شما می دهد انشاله و آن سلبریتی می توانید خودتان در آینده باشید.

سلام من خواب دیدم که مادرم یه نوزاد دنیا آورد و من اسم اونو گذاشتم اسماء. عاشقش شدم و خیلی خواهر کوچکمو دوست داشتم ولی مامانم زیاد دوسش نداشت و اون نوزاد همش نق میزد و گریه میکرد و راستی! مامانم هم تو خوابم جوون تر بود یعنی سنین اول ازدواجش که 20 بود…
لطفا تعبیرشو بگید مرسی…

شرایطی برای شما پیش می اید که مادرتان مخالف آن است ولی برای شما موفقیت در آن کار و شرایط دیده می شود.

18 comments

 1. سلام در خواب دیدم خواهرم مرده پایش از لحافی که روش کشیده بود بیرون بود لطفا تعبیر ان را بفرمایید با تشکر بصیری

 2. سلام خواب دیدم خواهر دار شدم

 3. سلام خواب دیدم باخواهر خواهر بزرگم میریم مشهد لطفا تعبیرش رو بفرمایین ممنون

 4. من خواهری ندارم ولی دیشب در خواب دیدم قرار خواهر دار بشم .ممنون میشم تعبیر بشه

 5. من خواهر و برادری ندارم و در خواب دیدم که سلام خواهر و برادر دارم ممنون میشم تعبیر بشه

 6. سلام بنده دیشب خواب دیدم با خواهرم ازدواج کردم و عروسی هستش ولی در خواب من مخالف این ازدواج بودم وقتی دلیل را از مادرم پرسیدم گفت که خواهرت بچه دار نمیشد از شوهرش از اون طلاق گرفت زن تو شد ولی در واقعیت خواهرم من ی پسر داره و در حال حاظر حامله هستش لطفا تعبیرش را بفرمایید

 7. سلام من دیشب خواب دیدم یه خانومی به من گفت من خواهرت هستم ولی من در واقعیت نه خواهر دارم و نه برادر لطفا تعبیرش بهم بگید

 8. من یک خواهر کوچکتر از خودم دارم وخواب دیدم که یک خواهر کوچکتر دیگر نیز دارم .تعبیرش چی میشه لطفا”جواب بدید

 9. ناشناس

  سلام خواب دیدم خاهرم تو برف ماشین میروند

 10. سلام
  خواب دیدم که خواهر زنم جلوی من لخت شد ورفت در آب روان که شنا کند لطفا تعبیرش بگوید چه میشود

 11. درود..خواب می بینم خواهر زنم همیشه به شکل خاص دور و ور منه..اما ازم دوری می کنه..منم هیچ بهش نزدیک نمیشم..اما بودنش توو خوابای من یه جوریه..انگار می خواد یه چیزی به من بگه..یا یه جوری نزدیکم بشه..اما خودش نمی دونه چجوری…و منم هیچ سمتش نمیرم…واقعا” نمی فهمم این موضوع رو..خیلی وقته این خواب ها رو می بینم..و تقریبا” برام نامفهومه..البته هرچند گاهی تکرار میشه..منظورم از خیلی وقته این نیست که دائم می بینم..اینه که هر چند وقت یکبار خوابهایی می بینم که اون هست و همین رفتار عجیب رو با من داره…

 12. من خواهری ندارم سه تا برادر دارم
  امروز تولدمه
  دیشب که میشه شب تولدم خواب دیدم یه خواهر کوچیک بچه دار شدیم
  تعبیرشو میخام چون شب تولدم این اتفاق افتاده
  لطفن جواب بدین

 13. زینب شریفی

  سلام.من خواب دیدم درفروشگاه مارهست ومن که از مارها میترسم نمیتوانم لباس دلخواهم را بخرم واندوهگین وبغض آلود بیرون مغازه نشسته ام.
  همانموقع خواهرم که باهم قهرهستیم رادیدم که باخنده و شادی از جلوی من به آن مغازه، میرود ومی آید وهمان لباسی درمغازه چشم مراگرفته به تن پوشیده است.

 14. سلام.من خواب دیدم که درنغازه ما

 15. دیدن خواهر که در جنگلی سرسبز به من هندوانه که بسیار قرمز و شیرین است تعارف میکند و من یکی بر میذارم ولی بعدش دوباره پیش خواهرم میرم و یکی دیگر برمیدارم ولی خواهرم دفعه دومی زیاد راضی نبود.ممنون میشم تعبیرشو برام بگین

 16. سلام
  خواب دیدم فهمیدم پدرم 2بار دیگه ازدواج کرده و علاوه بر منو خواهرم 4 دختر و 2 پسر دیگه هم داره که من تازه میخوام باهاشون آشنا بشم و از ازدواج پدرم وحشتناک ناراحت و عصبیم ولی خواهر و برادرا نه

 17. تعبیر خوابی ک گله گاو سیاه قصد هجوم دارند و دو مار گزنده سیاه در کنار خواهر
  یکی از مارها حمله میاد و گاوها هم یکی شون بسمتم اومد ِتعبیر ان چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.