تعبیر خواب چوب

تعبیر خواب چوب

تعبیر خواب چوب | تعبیرخواب چوب | tabire khab تعبیر خواب چوب,تعبیر خواب چوب خشک,تعبیر خواب چوب در خانه,تعبیر خواب چوب دستی,تعبیر خواب چوب کبریت,تعبیر خواب چوب لباسی,تعبیر خواب چوبه دار,تعبیر خواب …

تعبیر خواب چراغ

تعبیر خواب چراغ

تعبیر خواب چراغ | تعبیرخواب چراغ | tabire khab تعبیر خواب چراغ,تعبیر خواب چراغ نفتی,تعبیر خواب چراغ گردسوز,تعبیر خواب چراغانی,تعبیر خواب چراغ قوه,تعبیر خواب چراغ خاموش,تعبير خواب چراغاني,تعبیر خواب چراغ جادو,تعبير خواب …

تعبیر خواب باربر

تعبیر خواب باربر

تعبیر خواب باربر | تعبیرخواب باربر | tabire khab تعبیر خواب باربر,تعبیر خواب باربری,تعبیر خواب باربر بودن,تعبیر خواب باربری کردن,تعبیر خواب دیدن باربر,تعبیر باربر در خواب,تعبیر خواب باربر شدن,تعبیر باربری کردن در …

تعبیر خواب بچه جن

تعبیر خواب بچه جن ، تعبیر خواب بچه جن دیدن ، تعبیر خواب بچه جن زده ، تعبیر خواب کشتن بچه جن

خواب بچه جن یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم بچه جن در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب بچه جن می گردید می توانید در این مطلب از سایت جسارت براحتی تعبیرخواب بچه جن را مطالعه نمایید و متوجه شوید جن چه تعبیری دارد.

ممکن است که برای دانستن معنی خواب خود به تعبیر خواب گربه نیاز داشته باشید ، روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید تا بتوانید این مطلب را مطالعه نمایید.

تعبیر خواب بچه جن از دید امام جعفر صادق ع

دیدن بچه جن در خواب 5 معنی دارد : دوستی عزیز و کم سن و سال ، بخت و دولت ، بزرگی و حشمت در دنیا ، موفقیت در کارهای کوچک ، خبر های دروغین و کارهای بیهوده.

ابوهریره از رسول خدا روایت می کند که دیدن بچه جن در خواب دولت و بزرگی است و سخن گفتن با بچه جن و یا حرف زدن با او باعث نشاطو خرمی در دنیا می شود.

محمد بن سیرین

دیدن بچه جنی که زیبا و خوشحال است در دنیا عزت و دولت داشتن است.

اگر در خواب خود بچه جن زشتی ببینید معنی اش غم و غصه در دنیا است.

اگر در خواب بچه جنی را ببینید که مرده است در کارتان در دنیا مشکل به وجود می آید.

اگر در خواب خود ببینید که با بچه جنی در خواب می جنگید کارتان در دنیا آشفته می شود و گیر در ان به وجود می آید.

تعبیر خواب بچه جن ، تعبیر خواب بچه جن دیدن ، تعبیر خواب بچه جن زده ، تعبیر خواب کشتن بچه جن

ابراهیم کرمانی

اگر در خواب بچه جنی را ببینید که مسلمان باشد ، معنی این خواب شانس زیاد است و دوستی در دنیا و اگر در خواب بچه جن کافری را ببینید معنی این خواب دشمنی است و داشتن دشمن در دنیا را نشان می دهد.

تعبیر خواب بچه جن از دید حضرت دانیال ع

اگر در خواب دیدید که تعدادزیادی بچه جن هست و شما بین بچه جن ها هستید تعبیر این خواب این است که شما به سفر بسیار خوب و نیکویی خواهید رفت.

اگر در خواب دیدید که بچه جنی شما را به گردن گرفت معنی اش داشتن عزت و جلال در دنیا است.

اگر در خواب خود دیدید که با بچه جن صحبت می کنید ، کارهایتان در دنیا نیکو می گردد.

اگر بچه جنی در را در خواب ببینید که لباس زیبایی بر تن دارد ، در دنیا حالتان خوش می شود.

اگر بچه جنی به خواب شما آمد و در مورد طلا و نقره با شما صحبت کرد معنی این خواب این می شود در دنیا صاحب دولت و اقبال می شوید.

اگر بچه جنی را در خانه بدی ببینید معنی این خواب این است که حال شما در دنیا بد می شود.

خواب های معمول به همراه تعابیر ما

من خواب دیدم یه بچه جن تو خونه خواهرمه من به دیگران گفتم این جنه باور نکردن برای اینکه ثابت کنم بسم الله گفتم و اون گوشاشو گرفت بعد از بین رفت.تعبیر خواب من رو اگه بگید ممنون میشم

با سلام معنی خواب شما خیر و برکت در زندگی و موفقیت در کارها می باشد . جای نگرانی نیست و برکت به خانه خواهرتان نیز خواهد آمد.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 7 شهریور 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.