گریپ فروت و لاغری

از گریپ فروت بدانید

گریپ فروتدکتر وحید یعقوبی در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به اینکه گریپ فروتمیوه‌ای سرشار از ویتامین C و پتاسیم است گفت: این میوه منبعی غنی از فولات، آهن، کلسیم و سایر مواد معدنی است.

وی گفت: انواع سرخ و صورتی گریپ فروت سرشار از بتاکاروتن است که بدن آن را به ویتامین A تبدیل می‌کند.

گریپ فروت , خواص گریپ فروت , گریپ فروت و لاغری , مضرات گریپ فروت

از گریپ فروت بدانید

گریپ فروتیعقوبی با اشاره به اینکه فیبر گیاهی گریپ فروت، فراوان است اما کالری کمی دارد،گریپ فروت گفت: این میوه دارای بیوفلاوونوئید و شماری دیگر از مواد گیاهی است که از ابتلا به سرطان و بیماری‌های قلبی جلوگیری می‌کند. گریپ فروت ممکن است در افراد حساس به مرکبات واکنش حساسیت‌زا ایجاد کند.

وی با بیان اینکه گریپ فروت قدرت بی‌نظیری در سوزاندن و از بین بردن چربی‌ها دارد، گفت: گریپ فروت، میوه‌ای مفید برای متعادل کردن وزن بدن است و فیبر گیاهی فراوان آن گرسنگی را فرو می‌نشاند. گریپ فروت سرشار از پکتین (فیبر محلول)‌ است که به کاهش کلسترول خون کمک می‌کند.

از گریپ فروت بدانید

گریپ فروت , خواص گریپ فروت , گریپ فروت و لاغری , مضرات گریپ فروت

از گریپ فروت بدانید

گریپ فروت یک میوه اسیدی است و بهتر است که آنرا همراه دیگر مرکبات مصرف کرد و هنگامیکه آنرا می برید زود آنرا مصرف کنید زیرا در اثر ماندن مواد موثر خوردا از دست داده و تلخ می شود .
  گریپ فروتاز لیمو ترش کمتر اسیدی است بنابراین آنهائیکه نمی توانند از لیمو ترش استفاده کنند بهتر است که این میوه را بجای لیمو ترش مصرف کنند .

از گریپ فروت بدانید

مهمترین کاربرد گریپ فروت برای جلوگیری و درمان بیماری قلبی است و گریپ فروت شفابخش قلب است زیرا کلسترول را پائین آورده و رگ ها را از وجود چربیها و مواد رسوب کرده پاک می کند و پیشرفت تصلب شرائین را متوقف می سازد .گریپ فروتتحقیقاتی که جدیدا روی بیماران مبتلا به کلسترول بالا انجام شده است

از گریپ فروت بدانید

  • گریپ فروت , خواص گریپ فروت , گریپ فروت و لاغری , مضرات گریپ فروت
  • از گریپ فروت بدانید

    نشان داده است که مصرف 2 عدد گریپ فروت در روز کلسترول خون را بطور متوسط 10% پائین می آورد و حتی مقدار HDL را که چربی مفید است بالا می برد . بنابراین کسانیکه مبتلا به عارضه کلسترل بالا هستند باید گریپ فروت را با پوست مصرف کنند زیرا پکتین و ویتامین P در قسمت سفیدی پوست گریپ فروت وجود دارد .خوردن دو عدد گریپ فروت در روز احتمال حمله قلبی را بنحو بارزی کاهش می دهدگریپ فروت بنابراین کسانیکه در خانواده شان سابقه قلبی و بیماری قلبی وجود دارد حتما باید از گریپ فروت استفاده کنند .

    گریپ فروت

 

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.