گریپ فروت

گریپ فروت و خواص آن

گریپ فروت و خواص آن،گریپ فروت و لاغری،گریپ فروت در بارداری،گریپ فروت و فشار خون

گریپ فروت از خانواده مرکبات است.جالب است بدانید که سرشار از ویتامین C و پتاسیم می باشد.و در واقع منبعی غنی از فولات، آهن، كلسیم و سایر مواد معدنی می باشد.

گریپ فروت،خواص گریپ فروت
بهتر است بدانید که انواع سرخ و صورتی آن سرشار از بتاكاروتن است كه بدن آن را به ویتامین A تبدیل می نماید.لازم به ذکر است که فیبر گیاهی اش فراوان، ولی مقدار كالری اش جزئی می باشد..ممکن است در افراد حساس به مركبات، واكنش حساسیت زا ایجاد نماید. گریپ فروت، میوه ای توپر، خوش طعم و مغذی و خوشمزه است.

گریپ فروت،خواص گریپ فروت
لازم به ذکر است که اگر آب پرتقال یا گریپ فروت را با هم در آمیزیم، نوشابه ی نیروبخشی پدید می آید كه نیاز به شیرین كردن نخواهد داشت.در واقع به موجب برنامه های رژیم غذایی كه طی سال ها از سوی سازمان نظارت بر مواد غذایی و دارویی آمریكا(FDA) تنظیم یافته، مشخص شده است كه گریپ فروت از قدرت بی نظیری برای سوزاندن و از بین بردن چربی ها برخوردار می باشد.

گریپ فروت،خواص گریپ فروت
بهتر است بدانید که میوه ی گریپ فروت، اشتها را تقویت می نمایند.گفتنی است که گریپ فروت، عمل هضم را آسان می كند و ترشح شیره ی معدی و كیسه ی صفرا را سرعت می بخشد.  بدنیست بدانید که گریپ فروت دارای ویتامین C و بیوفلاوونوئید است. این ها در حفظ سلامت قلب و عروق بدن مؤثرهستند.بهتر است بداتید که گریپ فروت به تولید قند و مواد حیاتی مورد نیاز بدن كمك می نماید.

گریپ فروت،خواص گریپ فروت
لازم به ذکر است که گریپ فروت، میوه ای خنك است و عطش را رفع می كند.در واقع گریپ فروت، علاوه بر مواد معدنی (آهن و كلسیم) دارای ویتامین های B3 ,B2 ,B1,A می باشد.این میوه پرخاصیت را مصرف کنید.

گریپ فروت و خواص آن

مطالب مرتبط:

پرتقال

لیمو شیرین

لیمو ترش

نارنگی