درمان و علت ریزش مو با ریشه سفید و سیاه چیست

درمان و علت ریزش مو با ریشه سفید و سیاه چیست

ریزش مو با ریشه ریزش مو با ریشه سفید ,درمان ریزش مو با ریشه سفید,ریزش مو با ریشه سیاه,ریزش مو با ریشه عصبی,ریزش مو با ریشه سفید,ریزش مو با ریشه,ریزش مو با …

نگاهی به بیماری فاویسم

نگاهی به بیماری فاویسم

نگاهی به بیماری فاویسم بیماری فاویسم,بيماري بیماری فاویسم,بیماری فاویسم در بارداري,علائم بیماری فاویسم,درمان بیماری فاویسم,درمان بیماری فاویسم با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان بیماری فاویسم,بیماری فاویسم را چگونه درمان کنيم,بیماری فاویسم …

علت و درمان تب و لرز و اسهال در کودکان بارداری چیست

علت و درمان تب و لرز و اسهال در کودکان بارداری چیست

تب و لرز تب و لرز ،تب و لرز در کودکان،تب و لرز به انگلیسی،تب و لرز در بارداری،تب و لرز و اسهال نشانه چیست،تب و لرز و بدن درد،تب و لرز …

این بیماری‌ها با فیزیوتراپی درمان می‌شوند

زانو درد,بيماري زانو درد,زانو درد در بارداري,علائم زانو درد,درمان زانو درد,درمان زانو درد با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان زانو درد,زانو درد را چگونه درمان کنيم,زانو درد در کودکان,زانو درد در بزرگسالان,زانو درد در نوزادان,زانو درد در بهار,زانو درد در تابستان,زانو درد در پاييز,زانو درد در زمستان,آشنايي با زانو درد,همه چيز در مورد زانو درد,زانو درد واگيردار است,زانو درد و درمان آن,ورزشهاي مناسب براي درمان زانو درد
درمان زانودرد با فیزیوتراپی, درمان سرگیجه به گزاش بی اس ام اس بسیاری از مردم تصور می‌کنند که فیزیوتراپی تنها برای درمان مشکلات مفصلی – عضلانی مانند کمردرد یا زانودرد مفید است در حالی که این شیوه درمانی می‌تواند برای معالجه امراضی موثر باشد که هرگز تصور آن را نمی‌کنید.فیزیوتراپ‌ها برای حفظ و تداوم تخصص خود ضرورت دارد دوره‌های آموزشی مختلفی را بگذرانند. آنان اغلب در این دوره‌ها مهارت‌هایی را آموزش می‌بینند که می‌توانند از آن در درمان یا تشخیص انواع متنوعی از بیماری‌ها استفاده کنند. 

سرگیجه
سرگیجه حتی در مواقعی اتفاق می‌افتد که فرد کاملا در حالت سکون قرار دارد. شایع‌ترین نوع سرگیجه، «سرگیجه وضعیتی خوش‌خیم» (BPPV) است. این وضعیت ناشی از وجود مشکل در گوش داخلی است که موجب بروز دفعات کوتاه‌مدت سرگیجه می‌شود. می‌توان اختلال «سرگیجه وضعیتی خوش‌خیم» را با یک جلسه فیزیوتراپی درمان کرد.

 

ضربه مغزی
در سال‌های اخیر،‌ این عارضه در کانون توجه پزشکان و ورزشکاران بوده چرا که مشکلات طولانی‌مدتی همچون احساس گیجی، مشکلات تعادلی و سردرد را به همراه دارد. تمامی این عوارض با فیزیوتراپی قابل درمان هستند.

 

درمان زانودرد با فیزیوتراپی, درمان سرگیجه

 

نارسایی مفصل گیج‌گاهی – فکی
درد فک می‌تواند از مشکلات متعددی ناشی شود اما یکی از اصلی‌ترین آنها وضعیت نامناسب فک است که موجب فشار فزاینده به این مفصل می‌شود. فیزیوتراپی می‌تواند حرکت مفصل را به منظور کاهش درد بهبود دهد.

 

بی‌اختیاری ادراری
این مشکل نیز می‌تواند از عوامل مختلفی همچون بارداری، وضع حمل، عمل جراحی و ضعف لگن ناشی شود. فیزیوتراپی کمک می‌کند تا ماهیچه‌ها با تکنیک‌های متعدد قوی شوند و مشکل بی‌اختیاری ادراری را برطرف کنند.

 

سردرد
انواع مختلفی از سردرد همچون سردردهای تنشی، میگرن و سردرد خوشه‌ای وجود دارند. گاهی اوقات تعدد سردردها حتی موجب می‌شود که فرد توان انجام کارهای روزانه را از دست بدهد. شایع‌ترین نوع سردردها از استرس، سفتی‌ ماهیچه یا آسیب گردن ناشی می‌شوند. با فیزیوتراپی می‌توان نوع سردرد و بهترین روش برای تسکین علایم آن را تعیین کرد.

درمان زانودرد با فیزیوتراپی, درمان سرگیجه

لنف‌اِدم
این عارضه وجود ورم در دست‌ها و پاهاست که از سیستم لنفاوی بدن نشات می‌گیرد. این مشکل پس از انواع خاصی از درمان‌های سرطان همچون سرطان سینه اتفاق می‌افتد که گره‌های لنفاوی با عمل جراحی بیرون آورده می‌شوند. با فیزیوتراپی می‌توان میزان ورم در دست و پا را در این بیماران کاهش داد.

منبع:salamatnews.com

این بیماری‌ها با فیزیوتراپی درمان می‌شوند

آخرین بروز رسانی در : شنبه 16 مرداد 1395
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.