رابطه آب سرد و سکته قلبی

رابطه آب سرد و سکته قلبی

سکته قلبی,بيماري سکته قلبی,سکته قلبی در بارداري,علائم سکته قلبی,درمان سکته قلبی,درمان سکته قلبی با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان سکته قلبی,سکته قلبی را چگونه درمان کنيم,سکته قلبی در کودکان,سکته قلبی در بزرگسالان,سکته قلبی در نوزادان,سکته قلبی در بهار,سکته قلبی در تابستان,سکته قلبی در پاييز,سکته قلبی در زمستان,آشنايي با سکته قلبی,همه چيز در مورد سکته قلبی,سکته قلبی واگيردار است,سکته قلبی و درمان آن,ورزشهاي مناسب براي درمان سکته قلبی

درمان سکته قلبی و علائم آن

به گزارش بی اس ام اس آب سرد سبب اسپاسم و گرفتگي رگ هاي قلب مي شود و خطر سکته قلبي را در افرادي که از آن استفاده مي کنند بالا مي برد. به عنوان نمونه دو ظرف، يکي حاوي آب سرد و ديگري پر از آب گرم را در نظر بگيريد. وقتي شما انگشت تان را در آب سرد فرو مي بريد پس از مدتي سرماي آن را در تمام بدنتان حس مي کنيد و اگر انگشتتان را داخل آب گرم فرو کنيد پس از مدتي حس مي کنيد که پيشاني تان خيس عرق شد بنابراين وقتي شما آب سرد مي خوريد يا از دوش آب سرد يا استخر آب سرد و… استفاده مي کنيد عروق و رگ هاي همه بدنتان از جمله قلب به يکباره تنگ شده و خطر سکته قلبي را بالا مي برد. به همين دليل اکيدا توصيه مي کنم افرادي که سونا مي روند و از هواي گرم اتاق سونا خارج مي شوند به يکباره به حوضچه هاي آب سرد نپرند زيرا اين کار ممکن است به اسپاسم قلبي، سنکوپ و درنهايت به مرگ منجر شود.

درمان سکته قلبی و علائم آن

اين توصيه فقط براي افراد مبتلا به بيماري هاي قلبي نيست بلکه شامل همه افراد مي شود زيرا خيلي ها در ظاهر سالم هستند اما در باطن بيماري قلبي دارند که خودشان هم به آن پي نبرده اند. اين توصيه براي افراد بالاي 50 سال و سالمند نيز از اهميت ويژه اي برخوردار است که آب سرد نخورده و از دوش آب سرد به هيچ وجه استفاده نکنند.

رابطه آب سرد و سکته قلبی

مطالب مرتبط :

سکته مغزی

نشانه‌های سکته مغزی

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.