7 نكته برای پیشگیری از اگزما

7 نكته برای پیشگیری از اگزما

7 نکته برای پیشگیری از اگزما اگزما,بیماری اگزما,اگزما در بارداری,علائم اگزما,درمان اگزما,درمان اگزما با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان اگزما,اگزما را چگونه درمان کنیم,اگزما در کودکان,اگزما در بزرگسالان,اگزما در نوزادان,اگزما در …

سفید کردن دندان در منزل

سفید کردن دندان در منزل

سفید کردن دندان در منزل خواص سفید کردن دندان,فوايد سفید کردن دندان,سفید کردن دندان درماني,خاصيت سفید کردن دندان,خواص سفید کردن دندان درماني,خواص سفید کردن دندان براي پوست,خواص سفید کردن دندان براي مو,خواص …

نحوه کنار آمدن با خواب‌ آلودگی بی‌ اندازه

نحوه کنار آمدن با خواب‌ آلودگی بی‌ اندازه

نحوه کنار آمدن با خواب‌ آلودگی بی‌ اندازه خواب‌ آلودگی,بیماری خواب‌ آلودگی,خواب‌ آلودگی در بارداری,علائم خواب‌ آلودگی,درمان خواب‌ آلودگی,درمان خواب‌ آلودگی با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان خواب‌ آلودگی,خواب‌ آلودگی را …

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

درمان لاغری,درمان لاغری صورت,درمان لاغری بدن,درمان لاغری مچ پا,درمان لاغری سریع,درمان لاغری ناشی از استرس,درمان لاغری با داروهای گیاهی,درمان لاغری شدید,درمان لاغری با طب سنتی,درمان لاغری کودکان,درمان لاغری صورت با گیاهان دارویی,درمان لاغری صورت با طب سنتی,درمان لاغری صورت در طب سنتی,درمان لاغری صورت با داروهای گیاهی,درمان لاغری صورت با طب سوزنی,درمان لاغری صورت بعد از رژیم,درمان لاغری صورت با تغذیه,درمان لاغری صورت طب سنتی,درمان لاغری صورت با داروی گیاهی,درمان لاغری بدن و صورت,درمان لاغری بدن با طب سنتی,درمان لاغری کل بدن,درمان لاغری با بدنسازی,درمان لاغری وضعف بدن,درمان لاغری صورت در بدنسازی,راههای درمان لاغری بدن,درمان لاغری تمام بدن,درمان خطهای چاقی لاغری بدن,درمان سریع لاغری صورت,درمان سریع لاغری شکم,درمان گیاهی لاغری سریع,درمان برای لاغری سریع,درمان سریع لاغری با داروهای گیاهی,درمان سریع لاغری درخانه,درمان سریع لاغری مفرط,درمان سریع لاغری با طب سنتی,راه درمان لاغری سریع,درمان لاغری با داروی گیاهی,درمان چاقی با داروهای گیاهی,درمان لاغری با گیاهان دارویی,درمان چاقی با گیاهان دارویی,درمان لاغری شدید با داروهای گیاهی,درمان لاغری شدید کودکان,درمان لاغری شدید بدن,درمان لاغری شدید صورت,درمان لاغری شدید,راه درمان لاغری شدید,درمان لاغری با طب سنتی,درمان چاقی با طب سنتی,درمان لاغری کودکان با طب سنتی,درمان لاغری مفرط با طب سنتی,درمان لاغری موضعی با طب سنتی,درمان لاغری شکم با طب سنتی,درمان لاغری کودکان در طب سنتی,درمان لاغری کودکان طب سنتی,درمان لاغری کودکان در طب اسلامی,درمان لاغری کودکان زیر یک سال,درمان لاغری کودکان تبریزیان,درمان لاغری کودکان,درمان لاغری کودکان باطب سنتی,درمان لاغری کودکان دکترسلام,درمان لاغری کودکان

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

 درمان لاغری , درمان لاغری صورت , درمان لاغری بدن , درمان لاغری مچ پا , درمان لاغری سریع

اغلب ادعا می شود که آب آشامیدنی می تواند به از دست دادن وزن کمک کند و این درست است.

لاغری , لاغری سریع , لاغری صورت , لاغری شکم , لاغری در یک هفته

لاغری

گیاه موز در وهله اول برای میوه‌اش و ضمناً برای تولید فیبر و نیز زیبایی کاشته می‌شود. از آنجائی که گیاه موز نسبتاً بلند و مستقیم و محکم می‌باشد، اشتباهاً به آن درخت می‌گویند، در حالی که واقعیت آن است که آنها فقط شاخه‌هایی هستند که پس از دادن میوه خشک شده و از بین می‌روند. این شاخه‌ها می‌توانند به بلندی بین دو تا هشت متر برسند و برگ‌های آن نیز به حدود سه و نیم متر می‌تواند برسد. میوه موز به صورت خوشه در انتهای ساقه تشکیل می‌شود

لاغری نیز امروزه مسئله ای است که بسیاری از افراد با آن مشکل دارند. در ابتدا باید بگوییم که مخاطب ما در این مطلب کسانی هستند که بیش از حد لاغر می باشند ، و قبل از ادامه دادن بحث به این افراد توصیه می شود که نزد پزشک رفته تا علت ریشه ای این موضوع را بفهمند.لاغر و استخوانی هستید؟ خسته اید از بس به دنبال لباس هایی گشته اید که کمی چاق تر نشان تان بدهند؟ لباس هایی که دوست دارید، در تن تان زار می زنند؟ به انواع و اقسام توصیه های چاقی که هر کدام از اقوام و فامیل تجویز کرده اند، عمل کرده اید اما بی فایده بوده؟ راه حل شما پیش ماست؛ فقط نباید زود مایوس شوید! بدن شما برای تغییر متابولیسم خود به زمان زیادی نیاز دارد بنابراین کوتاه نیایید و تا به خواسته تان نرسیده اید از تلاش دست برندارید. اولین و بهترین توصیه ای که برای چاق شدن می توان به آن عمل کرد، مراجعه به متخصص تغذیه است چراکه چاق نشدن و لاغر ماندن مثل هر مشکل دیگری علل زیادی دارد و تشخیص درست آن درمان را برای فرد راحت تر و سریع تر می کند. با این حال توصیه های کلی در این زمینه زیاد است که در ادامه با مهم ترین آنها آشنا می شوید.

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

درمان لاغری , درمان لاغری صورت , درمان لاغری بدن , درمان لاغری مچ پا , درمان لاغری سریع

آب قابل شرب می تواند سوخت و ساز بدن را بالای 24-30٪ در طی یک دوره 1 – 1.5 ساعت تقویت کند و به شما کمک می کند تا چند کالری بیشتر از دست بدهید.

برای لاغری کالری بیشتری مصرف کنید

حتما تا حالا هزار بار این توصیه را شنیده اید اما چه بخواهید چربی بدن تان بیشتر شود یا عضله های تان، در هر دو صورت باید نسبت به فعالیتی که دارید، غذای بیشتری مصرف کنید. درست است که بعضی ها متابولیسم سریع تری دارند اما کسانی که به غذای بیشتر نیاز دارند، می توانند با یک برنامه منظم بیشتر از دیگران هم چاق شوند. اساسا در هر نوع رژیم غذایی چاقی باید غذاهای پرکالری وجود داشته باشد. اگر شما با چاق شدن مشکل دارید، بزرگ ترین چالشی که پیش رو دارید، مصرف انرژی کافی است طوری که همیشه احساس سیری داشته باشید. البته ما به شما خواهیم گفت چطور به این هدف دست پیدا کنید.اصلا شما به چند کالری در روز نیاز دارید؟ خب، قاعدتا جواب این سؤال برای هر فرد متفاوت است. بعضی متخصصان فقط به وزن و سن شما اهمیت می دهند و برخی دیگر درصد عضلات بدن را می سنجند و پیچیده ترین فرمول هم حساب کردن مقدار کالری مصرفی فرد در هر روز بر اساس ریزترین جزئیات کارهایی است که انجام می دهد بنابراین بهتر است یک بار کالری کارهایی را که معمولا به طور روزانه انجام می دهید، به دست آورید و سپس با توجه به جدول کالری مواد خوراکی، محاسبه کنید که مصرف چه مقدار از چه نوع غذاهایی، کالری بیشتری نسبت به آنچه می سوزانید به بدن شما می رساند.

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

درمان لاغری , درمان لاغری صورت , درمان لاغری بدن , درمان لاغری مچ پا , درمان لاغری سریع

یک مطالعه نشان داد که نوشیدن نیم لیتر ( 17 اونس ) آب نیم ساعت قبل از غذا توسط افراد رژیمی، سبب خوردن کالری کمتر و به از دست دادن 44 درصد کاهش وزن بیشتر کمک می کند.

برای لاغری به چقدر پروتئین نیاز دارید

بر اساس اعلان موسسه غذا و داروی ایالات متحده، هر مرد بالغ روزانه به ۵۰ گرم پروتئین نیاز دارد و به عقیده سازمان جهانی بهداشت این مقدار ۵۶ گرم است. اما فرمول بهتری برای محاسبه این مقدار وجود دارد: به ازای هر کیلو از وزن خود، می توانید روزانه ۸/۰ گرم پروتئین مصرف کنید بنابراین اگر شما ۶۳ کیلوگرم وزن دارید، روزانه حدود ۵۱ گرم پروتئین نیاز دارید. البته ورزشکاران و بدنسازها به پروتئین بیشتری نیاز دارند؛ یعنی به ازای هر کیلو از وزن خود باید ۵/۱ گرم پروتئین مصرف کنند. البته این مقدار در رژیم غذایی بسیاری از وزنه برداران و … به ۲ گرم پروتئین به ازای هر کیلو از وزن فرد هم می رسد!

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

درمان لاغری , درمان لاغری صورت , درمان لاغری بدن , درمان لاغری مچ پا , درمان لاغری سریع

خوردن تخم مرغ دارای انواع منافع است و می تواند به به شما در از دست دادن وزن کمک کند.

برای لاغری چرا پروتئین مهم است؟

اگر به دورنمای چاق شدن نگاه کنیم، پروتئین از اسید آمینه ها تشکیل شده است. در کل ۲۰ نوع اسید آمینه وجود دارد که ۸تا از اسید آمینه های ضروری را باید از غذاهایی که می خوریم، کسب کنیم. بدنسازی نیاز بدن به اسید آمینه ها را افزایش می دهد و اگر اسید آمینه مورد نیاز فرد تامین نشود، عضلات موجود در بدن هم فرو می ریزد. بدون پروتئین کافی و به ویژه اسیدهای آمینه، چاق شدن ممکن نخواهد بود. ماهی تازه، گوشت قرمز بدون چربی، مرغ، بوقلمون، ماست و شیر کم چرب، پنیر کم چرب گاوی، سفیده تخم مرغ، سویا و محصولاتی که از آن تهیه می شود و نیز پودر پروتئین «وِی» از بهترین منابع پروتئین به حساب می آیند.

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

درمان لاغری , درمان لاغری صورت , درمان لاغری بدن , درمان لاغری مچ پا , درمان لاغری سریع

مطالعات نشان می دهد که به جای یک صبحانه مبتنی بر حبوبات، تخم مرغ می تواند به شما کمک کند کالری کمتر برای 36 ساعت بعد بخورید و سبب از دست دادن وزن بیشتر و چربی بدن بیشتر می شود. اگر شما نمی توانید به هر دلیل تخم مرغ بخورید. یک منبع پروتئین با کیفیت برای صبحانه داشته باشید.

مصرف چربی و لاغری

هرچند که بهتر است از لبنیات کم چرب استفاده کنید اما لازم است بدانید مقداری چربی خوب برای سلامت شما ضروری است. یک گرم چربی دو برابر یک گرم پروتئین یا یک گرم کربوهیدرات انرژی تولید می کند. یک قاشق سوپ خوری روغن بذر کتان به اندازه یک موز کالری به بدن می رساند. با این حساب بهتر است چربی های خوب را به رژیم غذایی تان اضافه کنید. چربی های خوب را که می شناسید؟به طور خلاصه می توان گفت در میان چربی های خوب چربی روغن زیتون و آووکادو، چربی تک زنجیره ای غیر اشباع است و روغن ماهی، بذر کتان و آفتابگردان حاوی چربی چند زنجیره ای غیراشباع است.اسیدهای چرب ضروری موادی است که برای سلامت بدن بسیار لازم است و معروف ترین هایش هم اسیدهای چرب امگا۳ و امگا۶ است که در چربی های چندزنجیره ای غیر اشباع و به طور خاص در روغن ماهی یافت می شود. علاوه بر مزیت های بی شماری که این اسیدهای چرب برای سلامت انسان دارد، نقش مهمی هم در ساخت عضلات بدن ایفا می کند.

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

درمان لاغری , درمان لاغری صورت , درمان لاغری بدن , درمان لاغری مچ پا , درمان لاغری سریع

کیفیت قهوه با آنتی اکسیدان ها بارگذاری می شود و می تواند فواید سلامتی متعدد داشته باشد.

تعدد وعده ها برای لاغری سریع

در نهایت اینکه عادت خوردن ۳ وعده غذا در روز را فراموش کنید. برای نتیجه گیری بهتر از رژیم افزایش وزن، باید روزانه ۵ تا ۶ وعده کوچک میل کنید. اگر هر ۳ ساعت یک وعده میل کنید. شکم تان فرصت کافی برای انجام عملیات هضم هر وعده خواهد داشت. مثلا اگر می خواهید روزانه ۳ هزار و ۳۰۰ کیلوکالری انرژی دریافت کنید، ۳ وعده کامل که هر کدام حدود ۷۰۰ کیلوکالری دارند را در کنار ۳ وعده ۴۰۰ کیلوکالری برنامه ریزی کنید.در ضمن روزانه مقدار زیادی میوه و سبزی میل کنید؛ منابع غنی ویتامین ها و مواد معدنی به خصوص آنتی اکسیدان ها را دریابید که نه تنها شما را سالم نگه می دارند که به وزن گیری هم کمک می کنند.اگر این نکات ریز را در تمام مراحل افزایش وزن و عضله سازی به کار بگیرید، مطمئن باشید نتیجه بسیار بهتری خواهید گرفت. در ادامه به چند نمونه از رژیم های افزایش وزن می پردازیم که می توانید با کمک آنها رژیم غذایی مناسب خود را تهیه کنید.

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

درمان لاغری , درمان لاغری صورت , درمان لاغری بدن , درمان لاغری مچ پا , درمان لاغری سریع

مطالعات نشان می دهد که کافئین موجود در قهوه می تواند سوخت و ساز بدن را 3 – 11٪ افزایش و سوزاندن چربی را تا 10-29٪ افزایش می دهد. فقط مطمئن شوید که قند یا سایر مواد پرکالری را به آن اضافه نکنید که به طور کامل هر گونه سود شما از قهوه را منفی خواهد کرد.

برنامه غذایی لاغری برای روز شنبه

صبحانه (۷ صبح): یک ونیم پیمانه جو دوسر خام + یک لیوان شیر بی چربی + یک و نیم پیمانه زغال اخته خشک یا کشمش + یک قاشق سوپ خوری روغن بذر کتان + کمی دارچین

میان وعده صبح(۱۰ صبح): یک فنجان شیر بدون چربی، یک عدد میوه بزرگ + یک قاشق سوپ خوری کره بادام زمینی طبیعی، یک لقمه موزارلا ( با۲۰ گرم پنیر موزارلای کم چرب و مقداری خرده نان یک رول کوچک درست کرده و چند ثانیه در روغن داغ سرخ کنید تا خودش را بگیرد).

ناهار(ساعت ۱۳): ۲ پیمانه سالاد تخم مرغ + ۲ عدد نان کامل پیتا + یک عدد موز

میان وعده عصر (ساعت ۱۶): یک پیمانه ماست کم چرب وانیلی + یک پیمانه پنیر محلی بدون چربی + یک پیمانه زغال اخته یا تمشک +۲ قاشق سوپ خوری پودر سبوس گندم + یک قاشق سوپ خوری عسل

شام (ساعت ۱۹): ۲۰ گرم سالمون گریل شده + یک عدد سیب زمینی بزرگ + یک پیمانه نخودفرنگی + یک فنجان دوغ کم نمک

بعد از شام (ساعت ۲۲): اسموتی کره بادام زمینی (مخلوط نصف فنجان ماست کم چرب، ۳ قاشق سوپ خوری کره بادام زمینی، چند تکه یخ و نصف قاشق سوپ خوری عسل)

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

درمان لاغری , درمان لاغری صورت , درمان لاغری بدن , درمان لاغری مچ پا , درمان لاغری سریع

مانند قهوه، چای سبز همچنین دارای مزایای بسیاری، که یکی از آنها از دست دادن وزن است.

برنامه غذایی لاغری برای روز یکشنبه

صبحانه (۷ صبح): ۴ عدد کلوچه گندم کامل + ۲ قاشق سوپ خوری شربت افرا + یک پیمانه پنیر محلی کم چرب + یک فنجان توت فرنگی تازه

میان وعده صبح (۱۰ صبح): ساندویچ کره بادام زمینی و موز و عسل (۲ برش نان گندم کامل + ۲ قاشق سوپ خوری موز + ۲ قاشق سوپ خوری عسل) + یک موز کامل + ۲ لیوان شیر بدون چربی

ناهار(ساعت ۱۳): پاستای سبزیجات + یک لیوان دوغ کم نمک

میان وعده عصر (ساعت ۱۶): میلک شیک دلخواه (مخلوط یک لیوان شیر بدون چربی، یک فنجان میوه یخ زده دلخواه + ۲ قاشق سوپ خوری روغن بذر کتان)

شام (ساعت ۱۹): ۲۵۰ گرم سینه بوقلمون + ۲ عدد سیب زمینی بزرگ + یک پیمانه سبزیجات پخته

بعد از شام (ساعت ۲۲): پودینگ (مخلوط یک قاشق سوپ خوری شکر، یک پیمانه شیر بی چربی و کمی نمک را روی حرارت ملایم به جوش آورید. بعد مخلوط یک تخم مرغ کامل و ۲ عدد سفیده تخم مرغ را با نصف شیر گرم شده کم کم مخلوط کرده و سپس کل مایع را داخل ظرف روی حرارت بریزید. ۸ تا ۱۰ دقیقه بعد که مخلوط کمی خودش را گرفت، آن را از روی حرارت برداشته، صافش کنید تا تکه های تخم مرغ های دلمه شده از آن جدا شود. حالا یک قاشق سوپ خوری پودر پروتئین و یک پیمانه برنج قهوه ای پخته شده را به آن اضافه کرده و ۵ دقیقه روی حرارت بگذارید تا آماده خوردن شود).

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

درمان لاغری , درمان لاغری صورت , درمان لاغری بدن , درمان لاغری مچ پا , درمان لاغری سریع

چای سبز حاوی مقدار کمی از کافئین است اما دارای آنتی اکسیدان قوی به نام کاتچین است که با کافئین به منظور افزایش چربی سوزی همکاری می کند.

برنامه غذایی لاغری برای روز دوشنبه

صبحانه(ساعت ۷): ۲ عدد کلوچه گندم یا جوی کامل + پودینگ

میان وعده صبح (ساعت ۱۰): شیک پروتئین (یک لیوان شیر بی چربی + ۲ عدد میوه بزرگ)

ناهار(ساعت ۱۳): ساندویچ تن ماهی و پنیر (۲ برش نان کامل چند غله + ۱۰۰ گرم تن ماهی + یک ورق پنیر چدار + سس مایونز بی چربی + کاهو و گوجه فرنگی) + یک عدد گلابی بزرگ

میان وعده عصر (ساعت ۱۶): شیک پروتئین (یک لیوان شیر بی چربی + ۲ عدد میوه بزرگ)

شام (ساعت ۱۹): یک کاسه سوپ مرغ

بعد از شام (ساعت ۲۲): شیک پروتئین + یک عدد میوه بزرگ

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

درمان لاغری , درمان لاغری صورت , درمان لاغری بدن , درمان لاغری مچ پا , درمان لاغری سریع

اگر چه شواهد مخلوطی وجود دارد ولی بسیاری از مطالعات نشان می دهد که چای سبز ( به عنوان یک نوشیدنی و یا یک مکمل عصاره چای سبز ) می تواند به شما در از دست دادن وزن کمک کند.

برنامه غذایی لاغری برای روز سه شنبه

صبحانه (۷ صبح): املت سبزیجات (۲ عدد تخم مرغ کامل + ۲ عدد سفیده تخم مرغ + نصف پیمانه پنیر بی چربی + نصف پیمانه سبزیجات دلخواه) + ۲ برش نان کامل ۷ غله + یک لیوان شیر کم چرب + یک عدد پرتقال

میان وعده صبح (۱۰ صبح): یک عدد تن ماهی + کته ۲ پیمانه برنج قهوه ای + مقداری سس سالسا (یا هر سس مورد علاقه) + یک عدد گوجه فرنگی متوسط

ناهار(ساعت ۱۳): ساندویچ بوقلمون و پنیر (۲ برش نان کامل چند غله + ۲۵۰ گرم سینه بوقلمون + ۳۰ گرم پنیر پارمزان کم چرب + سس خردل + کاهو و گوجه فرنگی) + یک خوشه انگور قرمز

میان وعده عصر (ساعت ۱۶): میلک شیک دلخواه (مخلوط یک لیوان شیر کم چرب + ۲ پیمانه میوه یخ زده)

شام (ساعت ۱۹): ۳۰۰ گرم سینه مرغ + یک پیمانه بروکلی + ۲ پیمانه کته برنج و مقداری حبوبات

بعد از شام (ساعت ۲۲): شیک پروتئین (مخلوط پودر پروتئین وِی یا پروتئین سویا با شیر) + یک عدد میوه بزرگ

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

درمان لاغری , درمان لاغری صورت , درمان لاغری بدن , درمان لاغری مچ پا , درمان لاغری سریع

روغن نارگیل بسیار سالم است. این در چربی خاصی به نام تریگلیسیرید با زنجیره متوسط بالا است و متفاوت از دیگر چربی های متابولیزه می باشد.

برنامه غذایی لاغری برای روز چهارشنبه

صبحانه(ساعت ۷): پنکیک گندم + ۲ فنجان شیر بی چربی + یک پیمانه زغال اخته یا تمشک تازه

میان وعده صبح (ساعت ۱۰): شیک پروتئین (یک لیوان شیر کم چرب + ۲ عدد میوه بزرگ)

ناهار(ساعت ۱۳): ساندویچ همبرگر و پنیر (۲ برش نان کامل چند غله + ۱۰۰ گرم همبرگر + یک برش پنیر چدار + خردل و کاهو و گوجه فرنگی)

میان وعده عصر (ساعت ۱۶): شیک پروتئین (یک لیوان شیر بی چربی + ۲ عدد میوه بزرگ)

شام (ساعت ۱۹): یک عدد برگر خانگی با نان کامل + یک لیوان دوغ کم نمک

بعد از شام (ساعت ۲۲): شیک پروتئین + یک عدد میوه بزرگ

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

درمان لاغری , درمان لاغری صورت , درمان لاغری بدن , درمان لاغری مچ پا , درمان لاغری سریع

نشان داده شده است که این چربی ها سوخت و ساز بدن شده را تا 120 کالری در روز افزایش می دهد و همچنین اشتهای شما را کاهش داده و سبب می شود تا شما تا 256 کالری کمتر در هر روز بخورید.

برنامه غذایی لاغری برای روز پنجشنبه

صبحانه(ساعت ۷): ۴ عدد پنکیک گندم + ۲ قاشق سوپ خوری شیره افرا + یک فنجان شیر بی چربی + یک پیمانه زغال اخته تازه

میان وعده صبح (ساعت ۱۰): ۴ عدد تخم مرغ آبپز کامل+ ۲ عدد سفیده آبپز + یک پیمانه جوی پخته + یک لیوان شیر بی چربی مخلوط با یک عدد موز و مقداری دارچین

ناهار(ساعت ۱۳): ۲ پیمانه پاستای قهوه ای یا ۲ قاشق سوپ خوری سس پستو + ۱۰۰ گرم سینه مرغ + مقداری سالاد اسفناج

میان وعده عصر (ساعت ۱۶): کته یک پیمانه برنج قهوه ای مخلوط با نصف پیمانه تن ماهی (حاوی یک قاشق سوپ خوری روغن زیتون + سرکه بالزامیک + مقداری پونه و ریحان و فلفل قرمز) + یک عدد سیب

شام (ساعت ۱۹): ۱۷۰ گرم سینه مرغ + ۲ پیمانه سبزیجات پخته + یک عدد سیب زمینی بزرگ

بعد از شام (ساعت ۲۲): شیک پروتئین (۲ لیوان شیر بی چربی + ۲ پیمانه میوه یخ زده دلخواه + یک قاشق سوپ خوری روغن بذر کتان)

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

درمان لاغری , درمان لاغری صورت , درمان لاغری بدن , درمان لاغری مچ پا , درمان لاغری سریع

به خاطر داشته باشید که مورد اضافه کردن روغن نارگیل که در بالا گفته شد منظور این نیست که علاوه بر روغن های مصرفی این روغن را نیز اضافه نماییم بلکه در مورد جایگزین کردن برخی از چربی های پخت و پز فعلی شما با روغن نارگیل می باشد.

برنامه غذایی لاغری برای روز جمعه

صبحانه(ساعت ۷): بوریتو (مخلوط ۲ عدد تخم مرغ با ۴ عدد سفیده و مقداری سس سالسا + یک پیمانه فلفل دلمه ای و نصف پیمانه پنیر موزارلای کم چرب) + ۴ عدد ترتیلای گندم + یک خوشه انگور

میان وعده صبح (ساعت ۱۰): مخلوط ۲ پیمانه سبوس جو با ۲ لیوان شیر کم چربی + مقداری دارچین و نصف پیمانه کشمش

ناهار(ساعت ۱۳): ۲ برش نان کامل با ۱۷۰ گرم همبرگر + ۲ برش پنیر چدار کم چرب + گوجه فرنگی، کاهو و خردل + سبزیجات پخته+ یک لیوان دوغ کم نمک

میان وعده عصر (ساعت ۱۶): ۳ ساندویچ کره بادام زمینی و موز ( روی۳ برش نان کامل را که هر کدام با یک قاشق کره بادام زمینی آغشته شده، ۲ برش موز گذاشته و یک برش نان دیگر رویش بگذارید) + یک پیمانه سوپ لوبیا قرمز

شام (ساعت ۱۹): ۱۷۰ گرم تن ماهی + یک پیمانه پاستای قهوه ای (کامل) + یک فنجان سس دلخواه + مقداری بروکلی بخارپز + یک لیوان دوغ کم نمک

بعد از شام (ساعت ۲۲): شیک پروتئین (۲ لیوان شیر بی چربی + ۲ پیمانه میوه یخ زده دلخواه + یک قاشق سوپ خوری روغن بذر کتان)

بهترین راههای درمان لاغری صورت بدن مچ پا سریع

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 19 مهر 1396

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.