راه هایی برای کاهش فشار خون

راه هایی برای کاهش فشار خون

فشار خون,بيماري فشار خون,فشار خون در بارداري,علائم فشار خون,درمان فشار خون,درمان فشار خون با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان فشار خون,فشار خون را چگونه درمان کنيم,فشار خون در کودکان,فشار خون در بزرگسالان,فشار خون در نوزادان,فشار خون در بهار,فشار خون در تابستان,فشار خون در پاييز,فشار خون در زمستان,آشنايي با فشار خون,همه چيز در مورد فشار خون,فشار خون واگيردار است,فشار خون و درمان آن,ورزشهاي مناسب براي درمان فشار خون

راه هایی برای کاهش فشار خون

به گزارش بی اس ام اس فشار خون بالا عامل خطرسازی برای بیماری قلبی است بنابراین باید فشارخون تان را تحت کنترل داشته باشید.با وجود اینکه داروها می توانند به درمان فشار خون بالا کمک کنند، این توصیه ها هم می تواند به پایین آوردن فشارخون تان کمک کند. استفاده از دخانیات را متوقف کنید. رژیم غذایی تان را با مقدار کافی میوه و سبزی غنی کنید.

 

راه هایی برای کاهش فشار خون

 از مصرف الکل اجتناب کنید. مصرف نوشیدنی های کافئین دار مانند چای، قهوه و نوشابه های کولادار را کاهش دهید. یک رژیم غذایی کم چربی و کم نمک داشته باشید. به طور مرتب ورزش کنید. وزن بدن خود را متعادل نگهدارید. از تکنیک های آرامش بخشی برای کاهش استرس استفاده کنید.

منبع:aftab.ir

افت فشار خون

 مطالب مرتبط :

علت و علائم و درمان افت فشار خون

اثر لباس سفید بر فشار خون

راه های درمان فشار خون بالا

فشار خون چیست

6 عاملی که فشار خون را بالا می برند

خوردن آب قند در افت فشارخون بی‌تاثیر است

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.