همه چیز درباره محمد راسخ

همه چیز درباره محمد راسخ

همه چیز درباره محمد راسخ موفقیت یکی از چیزهایی است که همه ما در زندگی به دنبال آن هستیم. این موفقیت در زندگی هر فردی به طرز متفاوتی معنا می‌شود؛ به عنوان …

نکات مهم و اساسی در مورد محافظت از دیوارهای بیرونی ساختمان

نکات مهم و اساسی در مورد محافظت از دیوارهای بیرونی ساختمان

نکات مهم و اساسی در مورد محافظت از دیوارهای بیرونی ساختمان چکیده : چرا دیوار های بیرونی ساختمان دارد فرو میریزد؟ چرا سنگ و آجر در نما شوره می زنند؟   چرا دیوارها …

خرید کفش‌های مردانه مد امسال

خرید کفش‌های مردانه مد امسال

خرید کفش‌های مردانه مد امسال کفش یکی از مواردی است که میتواند به استایل افراد کمک بسزایی کند. علاوه بر این که میتواند زیبایی را به شما هدیه دهد یکی از عوامل …

چکیده : فروشگاه موبایل قاب با همکاری رسانه جسارت در این خبر قصد معرفی سرویس جدیدی از موبایل قاب را دارد. پس لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در پایان این مقاله یک شگفتانه برالی شما کاربران عزیز خواهیم داشت.

 

فروشگاه موبایل قاب با همکاری رسانه جسارت در این خبر قصد معرفی سرویس جدیدی از موبایل قاب را دارد. پس لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در پایان این مقاله یک شگفتانه برالی شما کاربران عزیز خواهیم داشت.

چاپ طرح دلخواه روی قاب موبایل

حتما در بین فامیل و یا دوستان خود قاب هایی با طرح های جذاب و کم یاب مشاهده کرده اید و یا دیده اید که عکس خود یا فرزندشان را بر روی قاب موبایل خود چاپ کرده اند.

احتمالا با خود این سوال را هم پرسیده اید که آیا واقعا این طرح بر روی قاب موبایل چاپ شده است یا برچسبی است که بر پشت قاب خود چسبانده است. در این خبر به طور کامل با همکاری موبایل قاب به این موضوع پرداخته ایم.

چاپ طرح دلخواه روی قاب موبایل

چاپ طرح دلخواه روی قاب موبایل با موبایل قاب

با استفاده از سرویس چاپ طرح دلخواه روی قاب موبایل میتوانید هر نقش و طرح دلخواهی که در نظر دارید را تنها با ارسال تصویر مورد نظر برای ما بر روی قاب موبایل مناسب گوشی شما چاپ میکنیم و در کمترین زمان ممکن تحویلتان میدهیم.

برای ثبت سفارش فقط کافی است وارد اینستاگرام ما شوید و یا از طریق وبسایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.

مزایای چاپ طرح دلخواه روی قاب موبایل

شاید طرحی را پیدا کرده اید که به شما آرامش می‌بخشید و یا شما را یاد خاطره خوشایندی می اندازد و حتی شاید آنان میخواهد عکس همسر یا فرزندتان را همراه خود داشته باشید و از دیدن آن لذت ببرید. پس با استفاده از سرویس چاپ طرح دلخواه بر روی قاب موبایل میتوانید این کار را عملی کنید و تصویر یا طرح مورد علاقه تان را همیشه همراه خود داشته باشید.

مورد دیگری که از مزایای چاپ طرح دلخواه روی قاب موبایل است این است که هزینه چاپ و قاب در موبایل قاب یکی است و شما فقط هزینه کیفیت های چاپی را پرداخت میکنید و نیاز به پرداخت هزینه قاب موبایل نیست.

در موبایل قاب دو نوع کیفیت چاپ وجود دارد که تفاوت آنها در جزئیات تصویر ارسالی میباشد.

  • در کیفیت چاپ متوسط امکان دارد برای از جزئیات تصویر با کیفیت مد نظر نیفتد یا تار بیفتد.
  • در کیفیت چاپ عالی تمام جزئیات تصویر ارسال با بهترین کیفیت ممکن چاپ میشود.

چاپ طرح دلخواه روی قاب موبایل

البته لازمه که به دو نکته مهم توجه کنید :

  1. نکته اول این که درسته کیفیت چاپ عالی وضوح تصویر بالایی داره ولی دلیل نمیشه شما طرح تار بفرستید ک درخواست چاپ بی نقض و حرفه ای از ما داشته باشید.
  2. نکته دوم اینکه در کیفیت چاپ عالی جنس قاب کاملا مقاوم در برابر ضربه های ناگهانی و شدید است و با لبه های حرفه ایی که دارد مانع آسیب رسیدن به تاچ السیدی شما میشود‌.

چرا موبایل قاب ؟

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چرا باید موبایل قاب رو برای چاپ طرح دلخواه روی قاب موبایل خود انتخاب کنید. در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

موبایل قاب کامل ترین مجموعه از انواع مدل های گوشی موبایل را در خود جای داده است که به گفته مدیران این فروشگاه در موبایل قاب ، قاب موبایل برای بیش از ۲۱۹ مدل و ۵ برند معروف قاب وجود دارد که میتوان طرح دلخواه خود را روی آن چاپ کرد.

چاپ طرح دلخواه روی قاب موبایل

سخن آخر

و در پایان از شما کاربران عزیز بسیار متشکریم که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید ، موبایل قاب به پاس همراهی شما کاربران عزیز یک کد تخفیف تا سقف 50% تخفیف آماده کرده است که میتوانید در خرید بعدی خود از آن استفاده کنید.

کد تخفیف : Js2Df

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 10 مرداد 1402

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.