آر ام چارتس : این 10 شغل شما را ثروتمند می کند

آر ام چارتس : این 10 شغل شما را ثروتمند می کند

  آر ام چارتس : این 10 شغل شما را ثروتمند می کند این روزها دانشگاه ها و مؤسسات علمی مختلفی، مدرک های گوناگون و رنگارنگی را به مخاطبین خود ارایه می …

انواع اورینگ در صنعت قطعات لاستیکی

انواع اورینگ در صنعت قطعات لاستیکی

انواع اورینگ در صنعت قطعات لاستیکی اورینگ چیست این محصول یک سطحمقطع O شکل دارد و به عنوان یک واشر مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده های داینامیک و استاتیک از …

نقش استانداردهای زیست محیطی در توسعه پایدار و ارتقای کارایی مالی سازمان‌ها

نقش استانداردهای زیست محیطی در توسعه پایدار و ارتقای کارایی مالی سازمان‌ها

نقش استانداردهای زیست محیطی در توسعه پایدار و ارتقای کارایی مالی سازمان‌ها long to be saved ISO 14001 یک استاندارد بین المللی مورد توافق است که الزامات یک سیستم مدیریت زیست محیطی …

المنت فشنگی (المنت کارتریجی)

المنت فشنگی یکی از اقلام پرکاربردی می باشد که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و می توان گفت در اکثر لوازم صنعتی گرمایشی این قطعه دیده می شود. المنت ها دارای مدل های متفاوتی هستند و باید برای خرید و انتخاب آنها شناخت کافی از المنت ها داشته باشیم.

المنت فشنگی یا المنت کارتریجی از لحاظ ظاهری تفاوت هایی با المنت های دیگر دارد و به صورت یک لوله گرد و با سطح مقطع دایره ای می باشد. در هر کاربردی از المنت فشنگی با قطر مخصوص استفاده میشود.

جالب است که بدانید آنچه که سبب شده تا ساخت المنت فشنگی در بالاترین کیفیت ممکن باشد و استفاده از آن رونق و رواج پیدا کند حمل و نقل آسان و قیمت پایین المنت فشنگی یا المنت کارتریجی می باشد.

از نظر کارکرد تقریباً دارای فرایند ساده ای میباشد و به واسطه سیم پیچی، جریان متناوب به المنت وارد می شود و منجر به داغ شدن سیم مقاومت خواهد شد؛ به همین جهت انرژی گرمایی به دست آمده از المنت به واسطه سیم انتقال داده می شود و در ابتدا این انتقال به غلاف انجام می‌شود و سپس هدایت آن به محیط اطراف صورت میپذیرد. المنت فشنگی (المنت کارتریجی) از نظر کاربرد و بهره‌وری در انتقال گرما به عنوان بهترین نوع المنت محسوب می‌شود.

ساخت المنت فشنگی

مزایای خرید المنت فشنگی و استفاده از آن را می توان انعطاف در کاربری، مسئولیت سنگین و گرمادهی هدفمند دانست. المنت ها با توجه به اینکه در صنایع مختلف به صورت گسترده استفاده می شوند شرکت های متفاوتی اقدام به ساخت المنت فشنگی و نمونه های دیگر المنت نموده اند و به منظور خرید بهترین و بالاترین کیفیت المنت در مناسب ترین قیمت ها می توانید از صنایع حرارتی کریمی به نشانی https://www.elementkarimi.com/ استفاده نمایید.

شما با خرید المنت فشنگی میتوانید از ساختار فشرده، انتقال انرژی و قدرت بالای آن، طیف وسیع دما، سفارشی سازی المنت و کاهش قبوض برق بهره مند شوید.

C:\Users\rose\Desktop\element\فشنگی\IMG_1335.JPG

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 5 دی 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.