نقش استانداردهای زیست محیطی در توسعه پایدار و ارتقای کارایی مالی سازمان‌ها

نقش استانداردهای زیست محیطی در توسعه پایدار و ارتقای کارایی مالی سازمان‌ها

نقش استانداردهای زیست محیطی در توسعه پایدار و ارتقای کارایی مالی سازمان‌ها long to be saved ISO 14001 یک استاندارد بین المللی مورد توافق است که الزامات یک سیستم مدیریت زیست محیطی …

پرواز بهاری و شکوه رمضان در دل تهران

پرواز بهاری و شکوه رمضان در دل تهران

چکیده : در دل پایتخت، جشنواره‌ای به رنگ بهار و عطر رمضان، از پانزدهم اسفند ماه، بال‌های خود را گشوده و تا بیست و پنجم همین ماه، در آسمان فرهنگ و تجارت، به …

کتاب چاپ کنید؛ حتی یک جلد!

کتاب چاپ کنید؛ حتی یک جلد!

کتاب چاپ کنید؛ حتی یک جلد! نشر کتاب غالباً به دو شیوۀ سرمایه‌گذاری ناشر یا سرمایه‌گذاری نویسنده انجام می‌شود. در شیوۀ اول سرویراستار مجموعه یا دیگر متخصصانِ حوزۀ موردِ بحثِ کتاب پس …

تعمیر ماشین ظرفشویی و آموزش توسط تعمیر اوکی

گاهی اوقات اگر ماشین ظرفشویی شما هم سطح روی زمین ننشیند یا به کابینتی که در آن قرار دارد یا روی کف آشپزخانه ساییده شود، ممکن است باعث شود ماشین ظرفشویی صدای وزوز منتشر کند. در اینجا نحوه بررسی قرار گرفتن ماشین ظرفشویی در سطح زمین آمده است:

  • از سطح برای بررسی اینکه آیا ماشین ظرفشویی در سطح زمین نشسته است یا خیر استفاده کنید.
  • اگر نه، پایه ها را تا زمانی تنظیم کنید که در یک سطح قرار گیرند.
  • اگر تراز است، بررسی کنید که ماشین ظرفشویی در بالا یا کناره ها ساییده نشود. اگر چنین است، سطح را پایین بیاورید تا شکاف واضحی بین بالای ماشین ظرفشویی و کابینت ها وجود داشته باشد.

اگر ماشین ظرفشویی در سطح نشسته است، به بررسی دلیل بعدی بروید. اگر سطح را تغییر دادید، ماشین ظرفشویی خود را روشن کنید و بررسی کنید که مشکل حل شده است. اگر نه، به بررسی مؤلفه بعدی بروید.

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

گاهی ممکن است علامت خورشید در ماشین ظرفشویی حتی با پر کردن مخزن جلادهنده نیز خاموش نشود. حتی گاهی امکان دارد حالت جلا دهنده ماشین ظرفشویی فعال نباشد اما علامت خورشید در ماشین ظرفشویی خود به خود روشن شود. در چنین شرایطی روشن شدن چراغ خورشید در ماشین ظرفشویی طبیعی نیست و ممکن است خبر از خرابی ماشین ظرفشویی بدهد. اگر علامت خورشید در ماشین ظرفشویی بی دلیل روشن میشود میتواند به دلیل یکی از موارد زیر باشد:

  • سنسور مخزن مایع جلادهنده خراب شده است و پیامهای اشتباه به برد الکتریکی ارسال میکند
  • درب مخزن مایع جلادهنده خراب شده است و مواد درون آن سر ریز میکند

اگر سنسور مخزن مایع جلادهنده خراب شده باشد باید آن را تعویض کرد. چرا که تعمیر سنسور تا حدی غیرممکن است. تعمیرشدن یا نشدن درب مخزن مایع جلادهنده تنها پس از بررسی‌های اولیه مشخص میشود. چرا که ممکن است تنها با تعویض یک پیچ درب مخزن مایع جلادهنده تعمیر شود. در مواقعی ممکن است تعویض پیچ کارساز نبوده و نیازمند تعویض باشد.

شایع ترین علت صدای وزوز که از ماشین ظرفشویی شما می آید یک دلیل ساده است، ظروف شما به درستی روی هم چیده نشده اند. هنگامی که ظروف شما به درستی روی هم چیده نشده اند – به خصوص لیوان ها و ظروف پلاستیکی – می توانند به ظرف دیگری در ماشین ظرفشویی ساییده شوند و صدای وزوز ایجاد کنند. برای جلوگیری از این اتفاق، مطمئن شوید که ظروف شما به طور ایمن روی هم چیده شده اند. اگر این مشکل را حل نکرد، به بررسی علت احتمالی بعدی بروید.

روشن شدن چراغ خورشید در ماشین ظرفشویی پیامی است که به مایع جلادهنده ربط دارد. به عبارتی با روشن شدن چراغ خورشید در ماشین ظرفشویی میتوانید بفهمید که دستگاه سعی دارد پیامی در رابطه با مایع جلادهنده در اختیارتان قرار دهد.

بر روی پنل ماشین ظرفشویی چراغ‌ها و علایم مختلفی وجود دارد. یکی از این علامتها به شکل خورشید است. شاید بارها با روشن شدن این چراغ از خود پرسیده اید که روشن شدن چراغ خورشید در ماشین ظرفشویی به چه معناست. در ابتدا باید بگوییم که روشن شدن چراغ خورشید در ماشین ظرفشویی نگران کننده نیست و هیچ ربطی به خراب شدن ماشین ظرفشویی ندارد.

پیام هایی که با روشن شدن چراغ خورشید در ماشین ظرفشویی میتوان فهمید:

  • دستگاه در حال استفاده از مایع جلادهنده است
  • دستگاه برای دفعات مجدد از مایع جلا دهنده استفاده میکند
  • مایع جلادهنده تمام شده است و باید شارژ شود

با چک کردن ماشین ظرفشویی و توجه به عملکرد آن میتوانید بفهمید که دستگاه سعی دارد کدامیک از این موارد را به شما انتقال دهد. پس از بررسی عملکرد دستگاه خواهید دانست که روشن شدن چراغ خورشید در ماشین ظرفشویی نگران کننده نیست و خود به خود رفع میشود.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 12 دی 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.