عکس پروفایل نشانه های شخصیتی شما است

پروفایل  همیشه حرف هایی هستند بی صدا دقیقا جایی که تبادل احساسات در جریان هستند تقریبا عکس پروفایل برای همه افراد مهم ست اما داستان زمانی جالب می شو که بدانید بررسی‌هایی …

چگونه در سال 2022 زبان های خارجی بیشتری یاد بگیریم؟

چگونه در سال 2022 زبان های خارجی بیشتری یاد بگیریم؟

چگونه در سال 2022 زبان های خارجی بیشتری یاد بگیریم؟ اگر به دنبال راهکارهایی ساده هسستید تا زبان های خارجه مختلفی را بیاموزید، یا اینکه اگر برای مهاجرت به یادگیری زبان کشورهای …

طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی با جدیدترین فناوری‌ها

طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی با جدیدترین فناوری‌ها

طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی با جدیدترین فناوری‌ها طراحی سایت امروزه به عنوان یکی از ابزار های بسیار کلیدی برای بازاریابی است ، شما با داشتن یک وب سایت می توانید شبانه …

یکی از بزرگترین دغدغه های افراد جابجا کردن لوازم خانگی برای تعمیرات استما در سامجی سرویس تعمیرات سیار در منزل و محل کار شما انجام می دهیم.

سامجی سرویس، تعمیرات انواع لوازم خانگی

در حال حاضر ما در سامجی سرویس تعمیرات دستگاه های کولرگازی، هود، چرخ گوشت، همزن، یخچال، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و یخچال را انجام می دهیم.

ما به صورت مستقیم تعمیرات بیش از 50 برند لوازم خانگی ایرانی و خارجی را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهیم و در حال افزایش مهارت و نیروهای متخصص خود برای توسعه سامجی سرویس هستیم.

نمایندگی مجاز و رسمی تعمیرات

از اصلی ترین خدمات ما ارائه فاکتور رسمی استما نمایندگی معتبر تعمیرات لوازم خانگی در ایران هستیم و به بیشتر شهر های ایران خدمات می دهیم.

سریع تر از انتظار شما، در محل تعمیرات حاضر می شویم!

برای دریافت خدمات کافی است از طریق لینک زیر وارد سایت سامجی سرویس شوید و دستگاه خود را انتخاب کنید، با پرکردن فرم سریعتر از انتظار شما در محل شما برای تعمیرات دستگاه حاضر خواهیم شد.

https://samgiservice.com/

مطمئن ترین متخصص های خود را به محل شما اعزام خواهیم کرد.

تعمیرکارهای مجموعه سامجی سرویس کاملا مجرب هستند، ما براساس گزینش های مختلف و آزمون های مختلف به تعمیرکاران خود اعتماد می کنیم و بعد از آشنایی کامل به آنها آدرس های موجود را ارائه خواهیم کرد.

تمام تعمیرکاران مجموعه سامجی سرویس آموزش دیده، قابل اعتماد و متخصصین صد در صدی دستگاه های شما هستند.

ارتباط با همکاران

مجموعه سامجی سرویس یک مجموعه جامع است و ارتباط گسترده ای با همکاران صنف خود دارد، برخی از همکاران ما مانند آی پی امداد، تهران سرویس کاران، پکیج کار، آچاره و …. درحال فعالیت در این حوزه هستند.

تماس با سامجی سرویس

با خیالی کاملا راحت از طریق جستجو در گوگل وارد سایت سامجی سرویس شوید و از طریق فرم داخل صفحه و یا شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 4 مرداد 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.