قاصدک

تعبیر خواب بیمارستان

تعبیر خواب بیمارستان | تعبیرخواب بیمارستان | tabire khab

تعبیر خواب بیمارستان,تعبیر خواب بیمارستان روانی,تعبیر خواب بیمارستان دکتر آرام,تعبیر خواب دیدن بیمارستان,تعبیر خواب در بیمارستان,تعبیر خواب لباس بیمارستان,تعبیر خواب بستری در بیمارستان,تعبیر خواب بیمار در بیمارستان,تعبیر خواب رفتن به بیمارستان,تعبیر خواب بیمارستان رفتن,تعبير خواب ديدن بيمارستان,تعبیر خواب دیدن بیمار در بیمارستان,تعبیر خواب دیدن مرده در بیمارستان,تعبیر دیدن بیمارستان در خواب,تعبیر خواب در بیمارستان بودن,تعبیر خواب مرده در بیمارستان,تعبیر خواب مریضی در بیمارستان,تعبیر خواب بستری شدن در بیمارستان,تعبیر خواب بستری بودن در بیمارستان,تعبير خواب بستري شدن در بيمارستان,تتعبير خواب رفتن به بيمارستان

تعبیر خواب بیمارستان , تعبیرخواب بیمارستان , دیدن بیمارستان در خواب

تعبیر دیدن بیمارستان از نظر لوک اويتنهاو

دیدن بيمارستان در خواب به این معنی است که شما دوستان خود را نيازمند خواهيد يافت.

در درون بيمارستان بودن در خواب دلیل بر خبرهاي غمگين دارد.

دیدن مريض خانه به این معنی است که غصه به شما نزدیک می شود.

تعبیر خواب بیمارستان از نظر آنلي بيتون

اگر در خواب ببينيد که در بيمارستان بستري هستيد ، نشانه آن است كه بايد با دقت و هوشياري از بيماري مسري فرار كنيد.

اگر خواب ببينيد به بيمارستان مي رويد به قصد ملاقات مريضي بستري ، نشانه آن است كه خبر بدی راجع به حال یکی از نزدیکان خواهید شنید.

تعبیر خواب بیمارستان از دید اچ ميلر

مشاهده‏ ى بيمارستان در خواب، نشانه‏ ى آن است كه به ديدن مريض مى ‏رويد.

اگر در خواب ببينيد كه از بيمارستان مرخص مى‏شويد، بيانگر آن است كه قصد داريد در انجام كارهايتان به خود متكى باشيد.

اگر در خواب ببينيد به عنوان يك پرستار در بيمارستانى كار مى‏كنيد، به اين معنى است كه از يكى از اطرافيانتان ناراحت و غمگين می ‏شويد.

تعبیر خواب بیمارستان از دید کتاب سرزمين روياها

دیدن خواب بيمارستان به این معنی است که در فلاكت مي افتيد.

شما در بيمارستان هستيد یعنی که هنوز جاي اميد برايتان باقي است ! میتوانید زندگيتان را روبراه سازید.

تعبیر دیدن يک بيمارستان كه بوسيله افراد مذهبي اداره ميشود بر این است که اميدتان را به خدا بسپاريد.

تعبیر دیدن بیمارستان در خواب اگر در خواب در يک بيمارستان رواني هستيد یعنی افكار و اعمالتان را بيشتر كنترل كنيد.

تعبیر خواب بیمارستان | دیدن بیمارستان در خواب | تعبیر خواب

کامنت های تایید شده : 52 عدد

 • لوک اویتنهاو میگوید :

  بیمارستان : شما دوستان خود را نیازمند خواهید یافت

 • دردرون بیمارستان بودن : خبرهایغمگین

  مریضخانه : غصه

  اگر خواب ببینید در بیمارستان بستریهستید ، نشانة آن است که باید با دقت و هوشیاریاز بیماریمسریفرار کنید . اما اگر خواب ببینید به بیمارستان میروید به قصد ملاقات مریضیبستری، نشانة آن است که از حال یکیاز نزدیکان خبرهایبدیخواهید شنید .

 • آنلي بيتون مى‏گويد:

  اگر خواب ببينيد در بيمارستان بستري هستيد ، نشانة آن است كه بايد با دقت و هوشياري از بيماري مسري فرار كنيد . اما اگر خواب ببينيد به بيمارستان مي رويد به قصد ملاقات مريضي بستري ، نشانة آن است كه از حال يكي از نزديكان خبرهاي بدي خواهيد شنيد .

 • اچ ميلر مى‏گويد:

  مشاهده‏ى بيمارستان در خواب، نشانه‏ى آن است كه به ديدن مريض مى‏رويد. اگر در خواب ببينيد كه از بيمارستان مرخص مى‏شويد، بيانگر آن است كه قصد داريد در انجام كارهايتان به خود متكى باشيد. اگر در خواب ببينيد به عنوان يك پرستار در بيمارستانى كار مى‏كنيد، به اين معنى است كه از يكى از اطرافيانتان ناراحت و غمگين مى‏شويد.

 • درکتاب سرزمين روياها آمده است :

  خواب بيمارستان : در فلاكت مي افتيد .

  شما در بيمارستان هستيد : جاي اميد برايتان باقي است كه زندگيتان روبراه شود.

  يك بيمارستان كه بوسيله افراد مذهبي اداره ميشود:

  اميدتان را به خدا بسپاريد .

  در يك بيمارستان رواني هستيد : افكار و اعمالتان را بيشتر كنترل كنيد .

 • سلام
  من جديدا خابهاي عجيبي مي بينم.
  يكبار خاب ديدم باغچه كوچكي بود و در آن نهال ميكاشتم و آن را آبياري مي كرد
  و همينطور دا قالي برپا مي كردم ولي هنوز نبافته بودم.
  يكبار هم خاب ديدم جشن بزرگي بود ومادربزرگم كه سالهاست فوت كرده اونجا بود و جشن در حد يك باشگاه و استاديوم بزرگ ورزشي بود و زنهايي كه صورتهاي آنها مثل پروانه آرايش شده بود با پاهايي بسيار دراز و فنري كهزير آن بودند در چهار سمت ورزشگاه مي رقصيدند و بالهاي پروانه اي هم به خودشان وصل كرده بودند.
  ديشب هم خاب ديدم يكي ازآشناها كه هفته ديگه عمل جراحي داره توي بيمارستان در بخش آي سي يو بستري هست و منرفتم ملاقاتش و باباش هم اونجا بستري بود.البته باباش چند ساله فوت كرده.
  ممنون ميشم اگر تعبير اين چند خاب را به منبگين.
  با سپاس فراوان

 • خواب دیدم برای گرفتن یک امضا از یک استاد به بیمارستان ئرفتم ولی اورا نیافتم :roll::

 • سلام من خواب دیدم به بیمارستان رفتم برای اعیادت یه زائو که در انجا به من شیرنی تعارف کردن ومن خوردم اما شیرنی ترش شده بود.

 • khab didam az darone ye tonge mahi ye mare sefid biron omad kheili tarside bodam ,be shoharam goftam ke ono bekoshe onam az to ashpazkhone ye vasile pelastikinavord ke man goftam in fayede nadare ama on ta dastesho boland kard ke bezane mare jolosh be eltemas oftad va migoft ke mano nakosh ,shoharamam monsaref shod albte inam ezafe konam ke mar dar heine khazidan dasto pa ham dar avord ,bad az in tabdil be ye piremard shod ba ghadi nesbatan bolan va daraye rish ke man ehsas kardam darvishe ,in darvish dar khoneye pedarim dide shod ,albate na in khonei ke daran ye khoneye ghadimi ama mamanamo onja didam vase hamin migam khoneye pedaram,,,,,,na zare khobi nesbat be in piremard nadashtam va hes mikardam ke nazare soei dare,,,,,lotfan tabir konid,,,,mersi

 • خواب دیدم نوزاد پسری به دنیا آوردم و در بیمارستانم

 • Dishab dar khab ahvale yeki az ashenayan ra az dayi haman adam mishenidam, ke migoft felani dar bimarestan ast, gozara khaneye taraf ra ham didam yek khaneye kolangi va kharab ba vasayele ghadimi va kohne va hamchenin takhtekhabe khoord shodeye bachegane ba rokeshe sorati.tabire khabar chist

 • من مادرم که فوت کرده در بیمارستان قبل از قطع عضو دیدم . اما هنوز دکتر قطعی دستور قطع عضو نداده بود ومادرم خیلی آرام بود

 • من بابام بیمارستان بستریه و قراره عمل قلب بشه
  دو شب قبلش خواب دیدم میخوام عروس بشم ولی عوض لباس عروسی لباس بیمارستان پوشیدم به نظرتون تعبیرش چیه؟ ❗

 • با سلام
  من خواب ديدم يك پيرمردي كه به گمانم پدر بزرگ يكي از دوستانم بود بهملاقاتم آمد و ريه هاي او عفونت كرده بود ومن ويزيتش كردم ..خيلي مرد چهارشانه وخوش سيمائي بودند ممنون خواهم شد تعبيير اين خواب را به من بفرمائي–سپاسگزارم

 • سلام
  من خواب دیدم بیمارستان بستری بودم ولی برای زمان کمی از بیمارستان رفتم و برگشتم تعبیر این خواب چی میشه
  سپاسگزارم

 • سلام.من پدرم فوت کرده خواب دیدم دربیمارستان است .نمیدونم.داشتن عمل میکردن یا نه ولی بیهوش بودنور چشمانش رااذیت میکردبه من گفت به پرستار بگو بیادرفتم پرستار را صدازدم بعد دیدم پدرم روی تخت درازکشیده حالش هم خوب است..تعبیر این خواب چی میشه…

  با تشکرفراوان

 • سلام.من پدرم فوت کرده خواب دیدم دربیمارستان است .نمیدونم.داشتن عمل میکردن یا نه ولی بیهوش بودنور چشمانش رااذیت میکردبه من گفت به پرستار بگو بیادرفتم پرستار را صدازدم بعد دیدم پدرم روی تخت درازکشیده حالش هم خوب است..تعبیر این خواب چی میشه…

  با تشکرفراوان

  • خمیدرضا تبرزد

 • خواب دیدم در بیمارستان بستری هستم و به دستم سرم زدن و هی این سرم از دستم در می ومد

 • خواب دیدم از مریضی در خانه ای پرستاری می کنم و ادرار فراوان هم در کیسه کرده و البته او الان مرده است در اخر هم کمی از ادرار او روی کیسه ریخته بود و اینکه همش به او تنفس مصنوعی با کیسه هوا می دادیم
  ممنونم

 • اگر خواب بیمارستان دیدید، دوستانتان نیازمند کمک شما خواهند شد.

 • اگر خواب بیمارستان دیدید، دوستانتان نیازمند کمک شما خواهند شد.

 • اگر خواب ببینید در بیمارستان بستری هستید، نشانه آن است که باید با دقت و هوشیاری از بیماری مسری فرار کنید.

 • اگر كسي در خواب بيند كه بيمار است، دليل كه دين او به فساد است و گفتار او را مردم به نفاق است و بعضي گويند كه در آن سال بميرد. اگر بينداز بيماري تندرست شده است و در خانه خويش نبود و با كس سخن نمي گفت، دليل كه بيماري بر وي دراز شود و برخطر بوده باشد كه بميرد، امااگر بيند كه با مردمان مجالست مي كرد و سخن مي گفت، دليل كه زود از بيماري شفا ياد.

 • حضرت امام جعفر صادق فرمايد:
  اگر كسي بيند كه بيمار است و از علت بيماري مي ناليد، دليل كه از غم ايمن شود.
  اگر از بيمار قانع و راضي و شاكر بود، تاويلش به نيكي و صحت است.
  اگر بيند بيمار و برهنه است، دليل كه اجلش نزديك آمده باشد.

 • بيماري در خواب فسق و فجور است و کذب و دروغ . اگر کسي ببيند که بيمار است و از رنجوري رنج مي برد خواب او مي گويد که با مردم و اطرافيان خويش صديق و راستگو نيست و به ديگران دروغ مي گويد و خيانت مي کند. چنانچه بيننده خواب در خواب ببيند که بيمار است و در خانه خودش نيست و چنانچه ببيند بيمار است و با کسي حرف نمي زند بيمار مي شود و بيماري او طولاني مي گردد ولي اگر ببيند حرف مي زند بيمار مي شود و زود شفا ميابد. اگر ببيند بيمار است و در خانه خودش خوابيده و براي او بستري گسترده از جانب افراد خانواده اش رنج مي بيند. از امام جعفر صادق عليه السلام نقل شده که اگر کسي ببيند در خواب بيمار است و مي نالد از غم فراغت ميابد و اگر از بيماري خودش راضي و خشنود بود خواب او نيکو است و اگر ببيند که بيمار و برهنه است مي ميرد.

 • اما اگر خواب ببینید برای عیادت شخصی به بیمارستان می روید، نشانه آن است که از حال یکی از نزدیکان خبرهای بدی خواهید شنید.

 • لوک اويتنهاو مي گويد :

  بيمارستان : شما دوستان خود را نيازمند خواهيد يافت

  دردرون بيمارستان بودن : خبرهاي غمگين

  مريضخانه : غصه

 • اگر خواب ببينيد در بيمارستان بستري هستيد ، نشانة آن است كه بايد با دقت و هوشياري از بيماري مسري فرار كنيد . اما اگر خواب ببينيد به بيمارستان مي رويد به قصد ملاقات مريضي بستري ، نشانة آن است كه از حال يكي از نزديكان خبرهاي بدي خواهيد شنيد .

 • مشاهده‏ى بيمارستان در خواب، نشانه‏ى آن است كه به ديدن مريض مى‏رويد. اگر در خواب ببينيد كه از بيمارستان مرخص مى‏شويد، بيانگر آن است كه قصد داريد در انجام كارهايتان به خود متكى باشيد. اگر در خواب ببينيد به عنوان يك پرستار در بيمارستانى كار مى‏كنيد، به اين معنى است كه از يكى از اطرافيانتان ناراحت و غمگين مى‏شويد.

 • خواب بيمارستان : در فلاكت مي افتيد .

  شما در بيمارستان هستيد : جاي اميد برايتان باقي است كه زندگيتان روبراه شود.

  يك بيمارستان كه بوسيله افراد مذهبي اداره ميشود:

  اميدتان را به خدا بسپاريد .

  در يك بيمارستان رواني هستيد : افكار و اعمالتان را بيشتر كنترل كنيد .

 • محمدبن سيرين گويد:
  اگر كسي در خواب بيند كه بيمار است، دليل كه دين او به فساد است و گفتار او را مردم به نفاق است و بعضي گويند كه در آن سال بميرد. اگر بينداز بيماري تندرست شده است و در خانه خويش نبود و با كس سخن نمي گفت، دليل كه بيماري بر وي دراز شود و برخطر بوده باشد كه بميرد، امااگر بيند كه با مردمان مجالست مي كرد و سخن مي گفت، دليل كه زود از بيماري شفا ياد.

 • ابراهيم كرماني گويد:
  اگر بيند بيمار و برهنه است، دليل كه زود بميرد. و معبران گفته اند كه بيماري در خواب، دليل بر فسق و فجور كند و غم و اندوه از قبل سلطان يا از قبل عيال بدو رسد.

 • جابر مغربي گويد:
  بيماري هاي گوناگون در خواب، دليل است بر خوار شدن فريضت ها و سنتها.

 • حضرت امام جعفر صادق فرمايد:
  اگر كسي بيند كه بيمار است و از علت بيماري مي ناليد، دليل كه از غم ايمن شود.
  اگر از بيمار قانع و راضي و شاكر بود، تاويلش به نيكي و صحت است.
  اگر بيند بيمار و برهنه است، دليل كه اجلش نزديك آمده باشد.

 • منوچهر مطيعي تهراني گويد:
  بيماري در خواب فسق و فجور است و کذب و دروغ . اگر کسي ببيند که بيمار است و از رنجوري رنج مي برد خواب او مي گويد که با مردم و اطرافيان خويش صديق و راستگو نيست و به ديگران دروغ مي گويد و خيانت مي کند. چنانچه بيننده خواب در خواب ببيند که بيمار است و در خانه خودش نيست و چنانچه ببيند بيمار است و با کسي حرف نمي زند بيمار مي شود و بيماري او طولاني مي گردد ولي اگر ببيند حرف مي زند بيمار مي شود و زود شفا ميابد. اگر ببيند بيمار است و در خانه خودش خوابيده و براي او بستري گسترده از جانب افراد خانواده اش رنج مي بيند. از امام جعفر صادق عليه السلام نقل شده که اگر کسي ببيند در خواب بيمار است و مي نالد از غم فراغت ميابد و اگر از بيماري خودش راضي و خشنود بود خواب او نيکو است و اگر ببيند که بيمار و برهنه است مي ميرد.

 • لوک اويتنهاو مي گويد :
  بيماري : کسب ثروت از راههاي کثيف
  پشت سر گذاشتن بيماري : سلامتي کامل

 • آنلي بيتون مى‏گويد:
  1ـ ديدن افراد بيمار در خواب ، نشانة راه رفتن بيماري بين افراد خانوادة شماست .
  2ـ اگر خواب ببينيد بيمار شده ايد ، علامت آن است كه بايد بيش از حد معمول مراقب سلامتي خود باشيد .
  3ـ اگر خواب ببينيد يكي از اعضاي خانواده بيمار و رنگ پريده است ، علامت آن است كه واقعه اي نامنتظره محيط گرم خانوادگي شما را پريشان و نابود خواهد ساخت .
  4- اگر خواب ببينيد به بيماري واگيردار مبتلا شده ايد ، علامت آن است كه وظايف ناخوشايند ، قواي روحي شما را تحليل مي برد

 • درکتاب سرزمين روياها آمده است :
  شما بيمار هستيد : ناكامي در عشق
  بچه ها بيمار هستند : خوشبختي و تسلي خاطر
  بستگان بيمار هستند : بدبختي
  دشمنان بيمار هستند : يك وسوسة بزرگ كه براي شما ابدا خوشايند نخواهد بود.
  از بيماران عيادت مي كنيد : هر طور شده با كوشش به هدفتان خواهيد رسيد .
  يك زن خواب ببيند كه نزد يك بيمار است : او نااميد است .
  نامزد يا دوستتان بيمار است : ازيك خوشي صرفنظر مي كنيد .
  اشخاص ديگر بيمار هستند : يكنفر كه شما او را
  مي شناسيد به زندان مي رود.
  تعدادي بيمار در بيمارستان : شادي و منفعت مالي
  شما بيماري مغز داريد : شانس زياد شما را لوس ميكند.
  بيماري معده داريد : ولخرجي نكنيد
  شما يك بيماري غيرقابل تشخيص داريد : فراواني ماديات

 • اگر خواب ببينيد در بيمارستان بستري هستيد ، نشانة آن است كه بايد با دقت و هوشياري از بيماري مسري فرار كنيد . اما اگر خواب ببينيد به بيمارستان مي رويد به قصد ملاقات مريضي بستري ، نشانة آن است كه از حال يكي از نزديكان خبرهاي بدي خواهيد شنيد .

 • من خواب دیدم به موهام پودر بهداشتی زدم و موهام عین کلاه گیسی که از سر برداشته میشه از سرم برداشتم

 • اگر خواب ببینید در بیمارستان بستری هستید ، نشانة آن است که باید با دقت و هوشیاری از بیماری مسری فرار کنید . اما اگر خواب ببینید به بیمارستان میروید به قصد ملاقات مریضی بستری، نشانة آن است که از حال یکی از نزدیکان خبرهای بدی خواهید شنید .

 • اگر در خواب‌، خود را در یک‌ تیمارستان‌ ببینید، این‌ خواب‌ بر لزوم‌ و ضرورت‌ استراحت‌، تمدداعصاب‌، خستگی‌ در کردن‌ و احیای‌ فکری‌تان‌ دلالت‌ دارد. به‌ این‌ معنا که‌ وقتی‌ به‌ کمک‌ و حمایت‌ نیازدارید، نباید از درخواست‌ و یاری‌، وحشتی‌ داشته‌ باشید. اگر در خواب‌ مقابل‌ یک‌ بیمارستان‌ روانی‌باشید، یعنی‌ احساس‌ می‌کنید که‌ مورد بی‌توجهی‌ از سوی‌ دیگران‌ قرار گرفته‌اید و طرد شده‌اید یا به‌نحوی‌ به‌ حساب‌ نیامده‌اید.

 • آنلي بيتون مى‏گويد:

  اگر خواب ببينيد در بيمارستان بستري هستيد ، نشانة آن است كه بايد با دقت و هوشياري از بيماري مسري فرار كنيد . اما اگر خواب ببينيد به بيمارستان مي رويد به قصد ملاقات مريضي بستري ، نشانة آن است كه از حال يكي از نزديكان خبرهاي بدي خواهيد شنيد .

 • اچ ميلر مى‏گويد:

  مشاهده‏ى بيمارستان در خواب، نشانه‏ى آن است كه به ديدن مريض مى‏رويد. اگر در خواب ببينيد كه از بيمارستان مرخص مى‏شويد، بيانگر آن است كه قصد داريد در انجام كارهايتان به خود متكى باشيد. اگر در خواب ببينيد به عنوان يك پرستار در بيمارستانى كار مى‏كنيد، به اين معنى است كه از يكى از اطرافيانتان ناراحت و غمگين مى‏شويد.

 • خواب دیدم ک مریص شدم ودر بیمارستان بستری شدم بعد هم مرخص شدم

 • خواب دیدم عشقم تصادف کرده منم تو بیمارستانم یبار مرد دوباره زنده شد وقتی که مرد لباس بلند سفید پوشیده بود هی گفتم نرو نرو ولی داشت میرفت که یهو برگشت زنده شد

 • من خواب دیدم که در یک بیمارستان روانیم ولی از اونجا فرار میکنم

 • تعبیر چیه لطفاً جواب بدین

 • دیدن پدرم که دربیمارستان و مریض است و قراره عمل کنن ومنم(دخترش)گریه میکنم

 • من خواب دیدم برادرم با اتوبوس تصادف کرده و من به ملاقات او میروم
  تابیرش چیست

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.