تعبیر خواب ورم

تعبیر خواب ورم

تعبیر خواب ورم | تعبیرخواب ورم | tabire khab تعبیر خواب ورم,تعبیر خواب ورم پا,تعبیر خواب پای ورم کرده,تعبیر خواب ورم دست,تعبیر خواب ورم دست و پا,تعبیر خواب دست ورم کرده,تعبير خواب …

تعبیر خواب عروسی

تعبیر خواب عروسی

تعبیر خواب عروسی | تعبیر خواب ازدواج | tabire khab تعبیر خواب عروسی,تعبیر خواب عروسی خواهر,تعبیر خواب عروسی خود,تعبیر خواب عروسی مرده,تعبیر خواب عروسی خودم,تعبیر خواب عروسی دیگران,تعبیر خواب عروسی خودم با …

تعبیر خواب گوشواره

تعبیر خواب گوشواره

تعبیر خواب گوشواره | تعبیرخواب گوشواره | tabire khab تعبیر خواب گوشواره,تعبیر خواب گوشواره هدیه گرفتن,تعبیر خواب گوشواره بدل,تعبیر خواب گوشواره شکسته,تعبیر خواب گوشواره خریدن,تعبیر خواب گوشواره نقره,تعبیر خواب گوشواره فیروزه,تعبیر خواب …

تعبیر خواب کرم

تعبیر خواب کرم,تعبیر خواب کرم زدن بدن,تعبیر خواب کرم سیاه,تعبیر خواب کرم سفید در مدفوع

خواب کرم یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم کرم در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب کرم می گردید می توانید در این مطلب از سایت جسارت براحتی تعبیرخواب کرم را مطالعه نمایید و متوجه شوید کرم چه تعبیری دارد.

ممکن است خواب شما به گونه ای باشد که برای تفسیر خواب خود نیاز به تعبیر خواب مار و تعبیر خواب مارمولک داشته باشید ، روی لینک آبی رنگ مرتبط کلیک نمایید و وارد صفحه مورد نظر شوید.

تعبیر خواب کرم به طور کلی

دیدن کرم به طور کلی معنایش این است که ممکن است در آینده سلامتی شما مورد خطر قرار گیرد و بیمار شوید.اما در حالت کلی معنای خواب شما به چیزی که دیده اید خیلی ربط دارد مثلا کرم را در خانه دیده اید و یا روی درخت و یا روی بدنتان.

در موراد بسیاری دیده شده است که معنی دین کرم در خواب پایین آمدن مقام و کاهش احساسات و ضعف در زندگی است.معنی دیگر این خواب این است که زیاد خودتان را قبول ندارید و به عبارتی اعتماد به نفس کافی ندارید و باید دیدگاهتان را عوض کنید.

گاهی اوقات هم کرم در خواب نماد کسی است که به شما دروغ می گوید و شما نگاه تان نسبت به او اصلا خوب نیست ، به طور کامل به دیگران اعتماد نکنید که پشیمان خواهید شد.

تعبیر خواب کرم از دید منوچهر مطیعی

خوردن میوه کرم زده پولی است که به دل شما نمی نشیند

کرم در لباس بودن اختلاف با همسر است

بدن شما کرم بزند این است که مال شما ذره ذره تباه می شود به طوریکه متوجه نمی شود

کرم در خاک نعمت است

کرم بزرگ مثل مار ، شخصی است که شما را می ترساند

آنلی بیتون

کرم در خواب دیدن ،فشار از طریق افراد شرور است

دختری که کرم ها روی تنش می خزند زندگی پر تجمل است

کرم را طعمه ماهیگیری کردن این است که دشمنان ناخواسته به شما کمک می کنند

ابن سیرین

اگر در خواب دیدید که کرم یا کرم هایی از دماغ شما خارج می شود تعبیر انی خواب این است که صاحب فرزندی خواهید شد.

خارج شدن کرم از آلت تناسلی مرد به این معنی است که فرزندی پست و بی خود نصیبش می شود.

تعابیر دیگر

اسماعیل بن اشعث معتقد است که اگر مردی در خواب ببیند که کرم از دهانش خارج می شود یکی از زن هایش از او جدا می شود و این جدایی می تواند به واسطه طلاق باشد و یا می تواند به واسطه مرگ باشد.

اچ میلر می گوید که اگر در خواب کرم خاکی دیدید معنی این خواب این است که دوستی خوب و برازنده پیدا خواهید کرد.اگر در خواب دیدید که کرم خاکی را طعمه کرده اید که ماهی بگیرید در تصمیمات خود دچار تردید و شک خواهید شد.

خواب هاب معمول به همراه تعابیر ما

سلام خواب دیدم مدفوع کردم پدر مدفوع کرم سفید تو مدفون هستش

معنی دیدن مدفوع در خواب مال و ثروت است و وجود کرم در ان می تواند به این معنی باشد که این مال مشکوک به حرام است و باید با دقت بیشتری آن را بررسی کیند.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 7 شهریور 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.