روشویی

روشویی

روشویی همانطور که همه ما می دانیم یکی از دغدغه های خانواده ها بهداشت و سلامت است، که یکی از ساده ترین راه برای تامین بهداشت در خانه استفاده از روشویی متناسب …

ملک مشاع چیست و قوانین خرید و فروش آن

ملک مشاع چیست و قوانین خرید و فروش آن

ملک مشاع یک مفهوم حقوقی و مالی است که از دوران های گذشته تا به امروز تأثیرگذاری بسیاری در حیطه‌های مختلف زندگی انسان داشته است. این مفهوم به یک وضعیت حقوقی اشتراکی اشاره …

6 روش برای درست کردن غذاهایی با طعم خاص و به یاد ماندنی

6 روش برای درست کردن غذاهایی با طعم خاص و به یاد ماندنی

6 روش برای درست کردن غذاهایی با طعم خاص و به یاد ماندنی   غذا به عنوان مقوله ای که همگی افراد به شکل روزمره با آن در ارتباطند، نقش مهمی در …

جراحی بینی که در حال حاضر متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده ، محبوب ترین عمل زیبایی در نظر گرفته می شود ؛ به خصوص در کشور ما. رسیدن به نتیجه ای که باب دلتان باشد به چند فاکتور بستگی دارد. یکی از این فاکتورها که خیلی هم مهم و با اهمیت می باشد مراجعه به یک جراح با تجربه است. فاکتور بعدی ، دانستن تمام جوانب پروسه جراحی بینی است. هر چه اطلاعاتتان نسبت به روند مد نظر بیشتر باشد ، استرس و اضطراب ناشی از عمل برای شما کمتر می شود. پس مقاله سیر تا پیاز عمل بینی با دکتر ضیغمی را مطالعه کنید تا بدون هیچ مشکل و نگرانی برای جراحی بینی اقدام نمایید.

جراحی بینی دکتر ضیغمی

هر آنچه باید راجع به جراحی بینی بدانید !

عمل بینی پروسه ای است که مردان و زنان بسیاری را در هر سن و سالی به خود جذب نموده است. معمولاً افراد بخاطر رفع نقایص ظاهری دماغ یا مشکلات تنفسی به مطب پزشک مراجعه می کنند. در طول ملاقات جراح ابعاد مختلفی از پروسه را برای فرد شرح می دهد و به بیانی او را برای رویارویی با مراحل بعدی آماده می کند. در این جلسه ، دکتر عمل بینی به شما می گوید که اگر می خواهید رضایت تان از عمل بالا باشد و نتیجه دلخواهتان رقم خورد ، بایستی نکات زیر را جدی بگیرید :

1.توصیه هایی مربوط به اقدامات قبل از عمل از جانب پزشک به شما ارائه می شود؛ عموماً این نکات پیرامون تست های آزمایشگاهی که باید انجام دهید و داروها و خوراکی هایی که باید یا نباید مصرف کنید ، می باشد. لازم است حتما این موارد را انجام دهید تا در طول عمل مشکلی پیش نیاید.

در جلسه مشاوره با دکتر بایستی پیشینه پزشکی تان را بدون کم و کاستی در اختیار او قرار دهید. بدین صورت ایشان بهتر می تواند در ارتباط با جراحی شما برنامه ریزی کند.

احتمال دارد در همان جلسه ، جراح مواردی که باید بعد از عمل رعایت کنید را نیز به شما توضیح دهد. دوره ریکاوری جراحی بینی یک پروسه نسبتاً طولانی است که به رعایت مراقبت های بعد از عمل بستگی زیادی دارد. بنابراین باید این نکات مراقبتی را جدی بگیرید.

در نهایت پزشک از شما درخواست می کند که دیدگاهتان نسبت به پروسه و نتیجه ای که از آن در انتظار دارید را بیان کنید. هدف از این کار این است که به میزان واقع بینانه و معقول بودن خواسته هایتان پی ببرد. برای اینکه بعد از عمل پیامدی که از آن بدست آمده است خوشایند تلقی شود ، لازم است انتظارات خود را بر مبنی فرم و نوع بینی و آناتومی صورت تان تطابق دهید.

در جلسه مشاوره پیش از عمل بینی با دکتر ضیغمی ، تمام این موارد مو به مو بررسی می شوند. زیرا ایشان نسبت به تمام مراجعه کنندگان خود ، سلامتی آنان و خواسته ای که از جراحی دارند ، اهمیت قائل می شود.

عمل بینی

تکنیک های عمل بینی

همانطور که روزانه چهره افراد مختلف را مشاهده می کنید ، متوجه می شوید که فرم صورت افراد و اجزای چهره شان با یکدگیر تفاوت دارند. بینی نیز که در مرکز صورت قرار گرفته برای هر شخص منحصر به فرد است. پس می توانیم بگوییم ایرادات وارد بر دماغ هر فرد نیز متفاوت است. با این وجود نمی توانیم همه عمل های بینی را تنها با یک روش به انجام برسانیم. به طور کلی برای جراحی بینی دو تکنیک باز و بسته مورد استفاده قرار می گیرد که هر یک از آن ها با توجه به تغییرات مورد نیاز و البته تشخیص جراح ، برای عمل بینی اتخاذ می شوند. عمل بینی باز که به عنوان روش سنتی  نیز شناخته می شود برای بینی هایی مناسب است که ناهنجاری های ظاهری و عملکردی متعددی داشته و جراح باید اصلاحات زیادی بر روی آن اعمال کند. عمل بینی بسته کمی دشوارتر از روش نخست می باشد که پزشک باید تجربه و تخصص کافی را برای بکارگیری این تکنیک داشته باشد. زیرا برش هایی که در جراحی بینی بسته ایجاد می شوند محدود بوده و جراح بینی باید تغییرات را به بهترین شکل از آن طریق اعمال نمایند. دکتر ضیغمی با بیش از 20 سال سابقه در این حوزه و به انجام رساندن جراحی های متعدد و موفقیت آمیز ، با ظرافت این تکنیک را برای کاندیداهای جراحی بینی اجرا می کند.

با ادامه مقاله سیر تا پیاز عمل بینی با دکتر ضیغمی با ما همراه باشید.

مدل های عمل بینی

همانگونه که ساختار طبیعی بینی ها به دو صورت گوشتی و استخوانی می باشند ، مدل های عمل بینی نیز به سه گروه طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی تقسیم بندی می شوند. افراد با توجه به سلیقه خود ، نوع بینی و نحوه قرارگیری اجزای صورتشان در کنار هم می توانند یکی از این مدل ها را برای عمل بینی انتخاب کنند. برای اینکه یک نتیجه بسیار عالی از جراحی بدست آید بهتر است برای انتخاب مدل بینی ، حتماً با جراح خود مشورت کنید و از او راهنمایی بخواهید. معمولاً برای جراحی بینی گوشتی ، انتخاب ها محدود تر می شوند. به این دلیل که ساختار این گروه از دماغ ها ویژگی های خاصی را دارند که میزانی از تغییرات را می توانند تحمل کنند. اما از طرفی دیگر برای عمل بینی استخوانی تقریباً به لحاظ ساختاری می توان هر یک از مدل ها را انتخاب نمود اما لازم است که به آناتومی چهره نیز توجه شود.

نتیجه عمل بینی

این همان مرحله ای است که تمامی متقاضیان برایش شوق و هیجان دارند. به بیانی تمام مراحل را پشت سر می گذارند تا به نتیجه نهایی از عمل بینی برسند. برای اینکه بتوانید فرم جدید بینی خود را مشاهده نمایید باید یک سال صبوری کنید. البته دوره ریکاوری عمل یک ماه طول می کشد و پس از آن بخش زیادی از ورم و کبودی بینی برطرف گردیده و تا حد زیادی شکل دماغ مشخص شده است. ولی این احتمال وجود دارد که ورم همچنان تا یکسال به طور تناوبی نمود پیدا کند. از این رو تا این زمان باید مراقبت از بینی را جدی بگیرید و بعد از یکسال نتیجه بدست امده را ارزیابی نمایید. سیر تا پیاز عمل بینی را به دکتر ضیغمی بسپارید تا بدون هیچ مشکلی به بینی مد نظرتان برسید.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 3 بهمن 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.