تعبیر خواب خرگوش های کوچولو و سفید در غار های تاریک

تعبیر خواب خرگوش های کوچولو و سفید در غار های تاریک تعبیر خواب خرگوش های کوچولو و سفید در غار های تاریک تعبیر خواب خرگوش ديدن خرگوش در خواب خوش يمن نيست …

تعبیر خواب درخت گردو

درباره تعبیر خواب گردو اطلاعات بیشتری داشته باشید تعبیر خواب گردو تعبیر گردوی با پوست و گردوی بدون پوست یعنی مغز گردو متفاوت است و این تفاوت کلی است. گردو با پوست مالی …

مویز چیست

مویز دارای خواص بی شماری است مویز نوعی خشکبار است که با خشک کردن انگور حاصل می‌شود. مویز نوعی کشمش است که از انگور شاهانی تهیه می‌شود.مویز کشمش بیشتر برای انگور خشکیدهٔ …

نکاتی که باید در مورد گیره کوچک کننده بینی بدانید

نکاتی که باید در مورد گیره کوچک کننده بینی بدانید

گیره کوچک کننده بینی یا رینوپلاستی بینی امروزه بیشتر از هر زمان دیگری در تاریخ خود، قابل پیش بینی تر، دقیقتر و موثرتر است. با ترکیب مناسبی از مهارت جراحی , بافت مطلوب و فنون  جراحی زیبایی بینی, میتوان یک بینی طبیعی و زیبا به دست آورد که چهره را تا ابد زیبا خواهد کرد.

آیا شما هر روز به بینی خود نگاه میکنید گیره کوچک کننده بینی و فکر می کنید که آیا برای صورت شما مناسب هست یا نه؟

با وجود اینکه همه ما میدانیم که زیبایی نسبی است و در ادوار گوناگون به شکل های مختلفی تعریف شده ولی باز هم اگر بینی بزرگی داشته باشیم مایلیم آن را به تیغ جراحی بسپاریم ، خوب شاید بگویید چه اهمیتی دارد که مثلا گیره کوچک کننده بینی کلئوپاترا در آن دوران بینی بزرگی داشته و مظهر زیبایی بوده است ، استانداردهای زیبایی دوران ما متفاوت است!

زیبایی بینی تاثیری انکارناپذیر گیره کوچک کننده بینی در زیبایی چهره دارد چرا که یکی از اصول اولیه زیبایی تناسب و هماهنگی اجزای صورت است ، و زیبایی چهره موجب افزایش اعتماد به نفس و پذیرش بیشتر فرد در جامعه خواهد بود ، شاید از نظر بسیاری جراحی زیبایی کار درستی نباشد اما همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد ، ببینید واقعا چرا می خواهید این کار را انجام دهید ، از خودتان بپرسید که نیت واقعی شما چیست ؟ و صادقانه پاسخ این پرسش را پیدا کنید.

به شما توصیه می کنیم زمانی که در وضعیت ناپایدار روحی هستید این تصمیم را نگیرید و عجولانه عمل نکنید ، گاهی این کار صرفا راهی برای فرار شما از موقعیت و خودتان است ، برخی افراد هم بینی مناسب چهره خود دارند اما صرفا به دلیل تصویر ذهنی نادرست از بدن خود ، مد ، و یا حتی عدم اعتماد به نفس دست به عمل جراحی می زنند.

در عین حال جراحی زیبایی یا رینوپلاستی برای بسیاری گیره کوچک کننده بینی انتخاب خوبیست به شرطی که واقع بین باشید ،و با درک شرایط خود و با آگاهی کامل و دقت در انتخاب پزشک مناسب اقدام به جراحی کنید . وقتی که مطمئن شدید که این کار برای شما مناسب است و پزشکی حاذق را پیدا کردید که از تجربه و کار او اطمینان داشتید ، در مورد نوع جراحی و میزان تغییراتی که می خواهید در بینی خود به وجود آورید نیز دقت لازم را به عمل آورید ، از پزشکتان بخواهید تا با استفاده از کامپیوتر تصویر بینییتان را پس از جراحی به شما نشان دهد البته به خاطر داشته باشید که عواملی مانند سن، جنس، ویژگی های نژادی، ضخامت پوست و … در دستیابی به نتیجه مناسب موثر است.

قیمت کالا : 10.000 تومان-خرید نقدی 9.000

%image_alt%

نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

1- هیچوقت در شرایط نامناسب روحی این کار را انجام ندهید.

2- جراحی زیبایی بینی یا تغییر شکل بینی از میان تمام روشهای جراحی زیبایی , جز سخت ترین ها میباشد و میتواند منجر به بدشکلی دائمی شود . بنابراین جراح خود را با دقت انتخاب کنید .بدون تخصص, گیره کوچک کننده بینی تجربه , مهارت فنی و هنری بدست آوردن یک نتیجه خوب غیرممکن است.

3- جراحی زیبایی بینی گاهی اوقات میتواند به طور چشمگیری ساختار و سبک آن را بهبود بخشد و گاهی نه و این بستگی به نوع بینی شما نیز دارد ، پس واقع بین باشید.

4- اگرچه ممکن است شما یک سبک خاصی را بخواهید ولی این را بدانید که یک بینی که روی صورت شخص دیگری ممکن است خوب به نظر برسد شاید روی صورت شما زشت یا زیبا گیره کوچک کننده بینی باشد . یک اندازه قطعا همه جا وبرای همه مناسب نیست.

5- همه جراحی های خوب حداقل یک چیز مشترک دارند و آن یک ظاهر طبیعیست , چون جذاب ترین بینی باید با سایر ویژگی ها و اعضای صورت هماهنگی داشته باشد , باید این موضوع را در نظر بگیرید.

6- تنها مهارت های بالای جراحی یک نتیجه خوب را تضمین نمیکند , پوست خوب و سلامتی مطلوب برای یک جراحی زیبایی موفق لازم است . ژن بد میتواند حتی ماهرانه ترین جراحی ها را خراب گیره کوچک کننده بینی کند به خصوص هنگامیکه با غضروف و پوست ضعیف همراه باشد.

7- یک فرد جوان با چهره صاف و روشن , غضروف بینی محکم , پوست مناسب و دارای سلامت عمومی , برای یک جراحی زیبایی بینی می تواند نتیجه مطلوب را به دست آورد.

8- اسکلت بینی قوی و متعادل کلید زیبایی و عملکرد با دوام است . تغییر شکل بینی با از بین بردن مقدار زیادی از نوک یا تضعیف اسکلت بینی نتایج ناخوشایندی را به همراه خواهد داشت . ثبات و  استحکام اسکلت بینی باید حفظ و یا افزایش یابد . با تغییر شکل نوک غضروف نباید مقاومت و یا بخش زیادی از غضروف از بین رود.

9- در اغلب موارد چندماه پس از عمل جراحی , بینی متورم و باد کرده گیره کوچک کننده بینی است . حتی در ابتدا ممکن است گاهی با نگاه کردن به آن ناامید شوید , به خصوص اگر پوستتان ضخیم و چرب و یا دارای آکنه زیاد باشد ممکن است بیشتر طول بکشد.

10- اگر شما اصرار داشته باشید که یک بینی کاملا بدون نقص داشته باشید ممکن است با این وسواس کمی سرخورده و ناامید شوید زیرا رسیدن به نهایت کمال در جراحی زیبایی بینی دشوار است . دوبار عمل جراحی پشت سرهم نیز میتواند بسیار پرخطر باشد و اگر آن چیزی که تصور میکردید نشد حاضرید تمام پول و ثروت خود را صرف کنید گیره کوچک کننده بینی تا بینی قبلی خود را داشته باشید.

11- اصلاح جراحی گاهی اوقات برای از بین بردن نقصهای جزئی مناسب است اما خطر این جراحی مجدد و اصلاح در عمل زیبایی بینی بسیار زیاد است . فقط برای از بین بردن نقصهای جزئی و بدشکلی بینی و یا برطرف کردن مشکلات تنفسی , عمل بار دوم توصیه میشود . این اصلاح و عمل مجدد بسیار پیچیده تر و به مراتب پرهزینه تر است و اغلب موارد کمتر از بار اول موثر واقع خواهد بود . بنابراین در مورد گیره کوچک کننده بینی گزینه های خود بیشتر تحقیق کنید و یک تصمیم درست بگیرید.

گیره کوچک کننده بینی

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 19 مرداد 1395
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.