تعبير خواب تف كردن

تعبير خواب تف كردن | تعبيرخواب تف كردن | tabire khab

تعبير خواب تف كردن,تعبير خواب تف كردن مرده,تعبير تف كردن در خواب,تعبیر خواب تف انداختن,تعبیر خواب تف انداختن مرده,تعبیر تف انداختن در خواب

تعبير خواب تف كردن , تعبير خواب تف كردن مرده , تعبير تف كردن در خواب

خواب تف كردن یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم تف كردن در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب تف كردن می گردید می توانید در این مطلب براحتی تعبیرخواب تف كردن را مطالعه نمایید و متوجه شوید تف كردن چه تعبیری دارد

تعبیر خواب تف كردن از دید محمد بن سيرين

تعبیر خواب تف انداختن ، سخن حرام است

تعبیر خواب دیدن تف انداختن به دیوار ، دادن مالی در راه خدا است

تعبیر خواب انداختن آب دهان به دیوار ، قسم دروغ است

اگر بيند آب دهان مي انداخت ، سخني گويد كه او را حلال نباشد

تعبیر خواب تف كردن از دید ابراهيم كرمانی

تعبیر خواب آب دهان گرم ، طول عمر است

تعبیر خواب آب دهان سرد ، مرگ است

تعبیر خواب آب دهان سیاه ، غم است

تعبیر خواب آب دهان زرد ، بیماری است

تعبیر خواب آب دهان خونی ، دروغ است

تعبیر خواب تف كردن از دید جابر مغربی

تعبیر خواب کسی که آب دهان بر آن بیاندازند ، طعنه است

تعبیر خواب آب دهان خونی ، مال حرام است

تعبیر خواب تف كردن از دید آنلی بيتون

تعبیر خواب دیدن آب دهان ، از دست دادن شغل است

تعبیر خواب آب دهان انداختن به کسی ، رفتار زشت است

تعبیر خواب تف کردن در خواب ، موفقیت در انجام وظایف است

تعبیر خواب کسی که به رویش تف می اندازند ، قهر با نزدیکان است

تعبیر خواب تف كردن از دید اچ میلر

تعبیر خواب تف کردن بر کسی ، مشکلات مالی و اقتصادی است

تعبیر خواب تف کردن کسی بر شما ، شانس است

تعبير خواب تف كردن | آب دهان در خواب دیدن | تعبير خواب

کامنت های تایید شده : 21 عدد

 • تف كردن در خواب ، نشانة آن است كه وظايفي را كه به عهده گرفته ايد با موفقيت به پايان خواهيد رساند .

 • اگر خواب ببينيد كسي تف به روي شما مي اندازد ، نشانة آن است كه با يكي از نزديكان قهر خواهيد كرد .

 • سلام من همیشه کسی را که در بچگی خیلی دوست داشتم میبینم اون یکی از نزدیکانمونه حالا هم نمیشه گفت باهم قهریم نه فقط هیچ رابطهای باهم نداریم واصلا حرفی هم بینمون ردو بدل نشده از قیافش میتونم بخونم که اونم منو دوست داره تنها چیزی میخوام بدونم اینکه دلیل خواب دیدن اون چیه و من گاهی اوقات میبینم تو خواب خیلی با هم مهربونیم و گاهی اوقات هم با هم دعوا میکنیم و اینکه آیا او هم مرا در خواب میبیند یا نه|؟

 • اگر کسی ببیند که تف انداخت سخنی می گوید که جایز و مشروع نیست و اگر ببیند در مسجد تف انداخت در امور دینی سخن می گوید ، و نیز در هر جا که تف بیاندازد در موضوعی که از نظر تعبیر مربوط به آن محل است سخن می گوید و اگر دید به دیوار تف انداخت مالی در راه رضای خدا خرج می کند و اگر ببیند بر زمین تف انداخت مزرعه و باغ و ملک می خرد و نیز برخی می گویند اگر ببیند که به دیوار تف انداخت عهد شکنی می کند یا قسم دروغ می خورد .

 • اگر ببیند تف او گرم است عمرش طولانی می باشد ، و تف سرد دلیل بر مرگ است ، و تف سیاه غم و اندوه ، و تف زرد بیماری است ، و تف خشک در دهن بر فقر و بی چیزی دلالت دارد ، و اگر ببیند آب دهان از دهانش بیرون آمد ولی لباسش را کثیف نکرد ، علمی را بیان می کند و اگر آب دهانش خونی بود ، علم باطل و نادرستی را بیان می کند . چنانچه شخص بیماری را در خواب دید که آب از دهان به زمین انداخت شفا پیدا خواهد کرد و اگر ببیند خلط از گلو بیرون آورد و با آستین آن را گرفت مال خود را برای خانواده و همسرش خرج می کند .

  • خواب دیدم مردی دراز کشیده من ایستادم اون به طرف عورتم توف کرد تعبیر چیه

 • اگر کسی ببیند که به روی او تف کردند به خاندان او طعنه می زنند ، و اگر ببیند که تفش خون آلود است مال حرام می خورد و دروغ می گوید .

 • محمد بن سيرين گويد: اگر بيند آب دهان مي انداخت، سخني گويد كه او را حلال نباشد و اگر بيند كه در مسجد آب دهان مي انداخت دليل كه سخن در دين گويد و نيز به هر موضع كه آب دهان انداخت، در اصل آن موضع گويد: اگر بيند كه آب دهان بر ديوار انداخت دليل كه مالي هزينه كند در رضاي حق تعالي. اگر آب دهان به زمين افكند، دليل كه ضياع خرد. اگر آب دهان به ديوار افكند، دليل كه عهد بشكند يا قسم دروغ گويد.

 • ابراهيم كرماني گويد: اگر آب دهان گرم بود، دليل درازي عمر است، اگر سرد بود، دليل مرگ است، اگر سياه بود غم و اندوه است

 • آب دهان زرد دليل بيماري است.

 • آب دهان خشك دليل درويشي است و لعاب دهان چون از دهان بيرون آيد، بي آن كه جامه را بيالايد، عملي است كه بگويد، اگر لعاب خون باشد، دليل است كه عملي باطل و دروغ گويد. اگر بيمار بلغم از دهان به زمين افكند، دليل كه از بيماري شفا يابد.

 • . اگر ديد بلغم از گلو بيرون آور و به آستين بگرفت، مال خود بر عيال هزينه كند.جابر مغربي گويد: اگر كسي بيند آب دهان بر او انداختند، دليل كه به اهل بيت وي طعنه زنند. اگر بيند خون به آب دهان آميخته بود، دليل كه مال حرام بخورد و دروغ بسيار گويد.

 • ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر آب دهان گرم باشد، تعبیرش عمر طولانی است، ولی اگر سرد باشد تعبیرش مرگ است،‌‌‌‌‌ یا اگر سیاه بوده تعبیرش غم و اندوه می‌باشد، ‌‌‌‌‌و اگر زرد باشد بیماری است، ‌‌‌‌‌تعبیر خواب آب دهان خشک نیز فقر و تنگدستی می‌باشد (دفع بلا و گرفتاری).

 • جابر مغربی می‌گوید: اگر در خواب ببینی آب دهانت با خون آمیخته و خونی است، تعبیرش این است که مال حرام مصرف می‌کنی و خیلی دروغ خواهی گفت، ‌‌‌‌‌ کرمانی نیز می‌گوید: اگر ببینی آب دهانت خون می‌باشد یـعـنـی علم باطل و دروغ خواهی گفت.

 • ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی به روی دیوار آب دهان انداخته‌ای و تف کرده‌ای، یـعـنـی مال و اموالی را در راه رضای خدا خرج می‌کنی.

 • جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی بروی تو تف کردند، یـعـنـی به خانوادۀ تو طعنه می‌زنند.

 • اچ ميلر مى‏گويد:

  اگر در خواب روى كسى تف كنيد، بيانگر مشكلات مالى است اما اگر كسى روى شما تف كرد، يعنى شانس به شما روى مى‏آورد.

 • آنلي بيتون مى‏گويد:

  1ـ تف كردن در خواب ، نشانة آن است كه وظايفي را كه به عهده گرفته ايد با موفقيت به پايان خواهيد رساند .

  2ـ اگر خواب ببينيد كسي تف به روي شما مي اندازد ، نشانة آن است كه با يكي از نزديكان قهر خواهيد كرد .

 • سلام من توخواب دیدم گلوم دردمیکنه خلط گلومو جمع کردم وتف کردم برروی سرامیک از اوناکه توزیارتگاهها هست من هرجا تف میکردم زمین سوراخ میشد به داداشم به مامانم به شوهرم میگفتم نگاه کنین آب دهنم اسیده هرجامیندازم سوراخ میشه من دارم میمیرم ببینین این آب باجگرم چکار میکنه بعد رفتیم کربلا خواستیم بریم زیارت کنیم ولی رفتیم به یه اتاق گلی که تو حیاط زیارتگاه بود رفتیم من ومامانم وشوهرم اونجا سرفه کردم و نفسم داشت بند میومد که بیرون اتاق دم در آقام امام زمان(عج)ایستادند وسیب زرد ازشوهرم برام فرستادند منم داشتم واسه گناهام استغفرالله میگفتم ومیخاستم کلمه شهادت بگم که یه گاز زدم از اون سیب و شفایافتم دوباره بهم نفس اومد رفتم بیرون اتاق و به آقاسلام کردم و ازخواب پاشدم تعبیرخوابم چیه

 • سلام توخوابم یه چیزی ازپشت دستم نیش میزنه فک میکنم زهرآلودباشه میخواستم بامکش اونرابیرون کنم وتف میکنم درون تفم یه لکه ی سیاه هست خوب که نگاه میکنم مثل تخم ماهی میمونه وزودبزرگ میسه ویه ماهی میشه باچشمای بزرگ ومعصومش بهم نگاه میکنه یکم هم تیغ تیغیه امابچه ماهییه

 • سلام. من درخواب دیدم کسی در حال آمیزش به من دوسه مرتبه آب دهانش که تقریبا زیاد آبکی نبود در دهانم ریخت وزن قورت دادم یعنی خوردم که آون آدم یکی آدمای سریال تلویزیونی بود. بعد از آون دنباله خوابم دیدم پسرم همه وسایل اتاق خواب راجمع کرده وتوی یک کمد دیواری گذاشته و حال نجاری کردن واندازه گرفتن همون وسایله.. که بیدارشدم.. ساعت ده ونیم صبح بود این خوابو دیدم

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.