تعبیر خواب جا نماز

تعبیر خواب جا نماز

تعبیر خواب جا نماز | تعبیرخواب جا نماز | tabire khab تعبير خواب جانماز,تعبیر خواب جا نماز سبز,تعبیر خواب دیدن جانماز,تعبیر خواب خریدن جا نماز,تعبیر خواب جا ماندن از نماز جماعت,تعبیر خواب …

همه چیز درباره تعبیر خواب “کفش” سفید و قهوه ای

همه چیز درباره تعبیر خواب “کفش” سفید و قهوه ای

تعبیر خواب کفش | تعبیرخواب کفش | tabire khab تعبیر خواب کفش,تعبیر خواب کفش سفید,تعبیر خواب کفش قهوه ای,تعبیر خواب کفش پاره شده,تعبیر خواب کفش گشاد,تعبیر خواب کفش بزرگتر از پا,تعبیر خواب …

تعبیر خواب اعدام

تعبیر خواب اعدام

تعبیر خواب اعدام | تعبیرخواب اعدام | tabire khab تعبیر خواب اعدام,تعبير خواب اعدام كردن,تعبير خواب اعدام شدن,تعبیر خواب اعدام خود,تعبیر خواب اعدام مرده,تعبیر خواب اعدام برادر,تعبیر خواب اعدام پدر,تعبیر خواب اعدام …

تعبیر خواب گردو با پوست قهوه ای

تعبیر خواب گردو با پوست قهوه ای

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد تعبیر خواب گردو با پوست قهوه ای صحبت کنیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

ممکن است برای تعبیر خواب نیاز داشته باشید که تعبیر خواب گردو را مطالعه نمایید ، کافیست روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

تعبیر خواب گردو با پوست قهوه ای از دید ابن سیرین

دیدن گردو با پوست سخت در خواب نشان از مال و ثروتی دارد که به سختی به دست می آید.

جابر مغربی

اگر در خواب ببنی گردو پوست دار داری معنی این خواب این است که از آدم خسیسی مالی نصیبت می شود و دیدن مقدار زیادی گردو در خواب هم نشان از دشمنی و خصومت دارد.

گرفتن روغن مغز گردو در خواب نیز چنین تعبیری خواهد داشت.

آنلی بیتون

خوردن گردو در خواب نشان از این دارد که به یکی از بزرگترین برنامه های زندگی خود می رسید.اگر در خواب دیدید که گردوهای سالمی دارید و انها را می شکنید و همه پوک هستند معنی این خواب این است که در شغل خود ناموفق خواهید بود.

تعبیر خواب گردو با پوست قهوه ای

تعبیر خواب گردو با پوست قهوه ای از دید منوچهر مطیعی

دیدن مقداری گردوی با پوست معنی اش این است که مقداری پول به دست می آورید که حرام است.اگر آن گردو را نخوردید و دور ریختید معنی اش این است که ایمان قوی دارید و از ارتکاب به گناه و خوردن مال حرام پرهیز می کنید.

اگر در خواب دیدید که گردو با پوست است و شما سعی می کنید که گردو را بشکنید معنی این خواب این است که مرتکب گناهی می شوید که نه لذتش برایتان دوام دارد و مالی که برایتان آرامشبخش نیست.

اگر در خواب مغز گردو را ببنید و خودتان گردوی پوست را نشکسته باشید معنی این خواب این است که روزی حلال و طیبی نصیب شما می شود و هر چه این مغز تمیز تر و سفید تر باشد معنی این خواب این است که مال حلال تر است و هر چه پوست گردو محکم تر باشد نشان از حرام بودن بیشتر مال دارد.

هانس کورت

ایشان دیدن گردو در خواب را موفقیت در امور و کارها می دانند.

خوردن گردو در خواب نیز رسیدن به آرزوها می باشد.

شکستن گردو و دیدن مغز فاسد گردو در خواب خبر از شکست در کارها می دهد.

اگر در خواب دیدید که گردو می شکنید و منغز گردو سالم و خوب است نشان از موفقیت در کارها می دهد.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 22 مرداد 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.