تعبیر خواب هوو | 31 تعبیر دیدن هوو در خواب

تعبیر خواب هوو

تعبیر خواب هوو , تعبیر خواب هوو دار شدن , تعبیر خواب هوو دیدن

خواب هوو یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم هوو در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب هوو می گردید می توانید در این مطلب در سایت جسارت براحتی تعبیرخواب هوو را مطالعه نمایید و متوجه شوید هوو چه تعبیری دارد.

اگر خواب شما طوری است که نیاز به تعبیر خواب عروسی و یا تعبیر خواب طلاق دارید می توانید با کلیک بر روی لینک آبی رنگ خود به خود به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

تعبیر خواب هوو از دید امام جعفر صادق

فردی نزد این امام بزرگوار آمد و خواب خود را ازدواج مجدد بود را برای این بزرگوار تعریف کرد ، امام این خواب را پر از برکت و خیر تفسیر کردند و فرمودند به زودی مال و ثروت فراوانی به تو می رسد و خیر و برکت و نعمت در خانه ات سرازیر خواهد شد.

تعبیر خواب هوو از دید مولف

هوو در خواب ، خبرهای خوش و شانس است

دیدن هوو در خواب ، علاقه همسر است

اگر زنی در خواب ببیند که شوهرش همسر دوم گرفته است این خواب ربطی به همسرش ندارد و بیشتر متوجه خود اوست که احساس ناتوانی در زندگی روزمره خود دارد.

در اکثر این افراد که چنین خواب هایی را می بینند احساس پوچی و بی ارزشی وجود دارد و حس می کنند که همسرشان زن دوم می گیرد و یا به او خیانت می کند.

https://img.bisms.ir//2016/09/aroosi

محمد بن سیرین

او معتقد است که اگر زنی در خواب ببیند که همسرش ازدواج دوم کرده است و به اصطلاح سر او هوو آورده است ، تفسیرش زیاد شدن خیر و برکت و نعمت است.

او معتقد است که اگر مجردی و در خواب ببینی که ازدواج کرده ای با زنی ثروتمند ازدواج خواهی کرد و اگر متاهل هستی شرافت و بزرگی را به دست خواهی اورد.

خالد بن علی بن محد العنبری

تعبیر خواب دیدن هوو ، ممکن است غم باشد

ابراهیم کرمانی

اگر زن شوهر داری در خواب ببیند که شوهر دیگری دارد ولی مراسم عروسی را نبیند ، تفسیر این خواب مال و شرافت و نعمت فراوان است.

خواب های معمول به همراه تعابیر

خواب دیدم شوهرم با هووم عکسه خودشون برا فرستادن و همدیگرو بغل کردن. …..من دراصل هوودارم اماهنوزجدانشدم ..تعبیره این خوابه من چیست؟؟؟؟

تعبیر این خواب بر خلاف ظاهرش بد نیست و نشان دهنده این است که همسر به شما به شما علاقه دارد و خیر و برکت به زندگی شما سرازیر می شود.

48 comments

 1. وجود هوو هر چند در بیداری اصلا خوشایند نیست و در خواب هم مانند کابوس آدم را اذیت می کند اما بر خلاف آن دیدن هوو در خواب تعابیر بسیار خوبی دارد.

  • خواب دیدم که بعد از 22 سال که شوهرم بهم خیانت کرده و سرم هوو آورده با هم تو یه خونه ای هستیم و همش میخاد خودش رو از هووی من پنهان کند ولی این خانوم ناگهان از پشت صندلی بیرون میاد ولبخند میزنه ولی شوهرم دست منو میگیره واز آون خونه بیروون میریم تعبیرش چیه لطفا

 2. تعبیر هوو در خواب نشانه ی خبرهای خوش به شماست هوو موفقیت و شانس بزرگی است که به شما رو می کند و خوشبختی های بزرگی را در پی دارد

  • خواب دیدم که بعد از 22 سال که شوهرم بهم خیانت کرده و سرم هوو آورده با هم تو یه خونه ای هستیم و همش میخاد خودش رو از هووی من پنهان کند ولی این خانوم ناگهان از پشت صندلی بیرون میاد ولبخند میزنه ولی شوهرم دست منو میگیره واز آون خونه بیروون میریم تعبیرش چیه لطفا

 3. هوو به علاقه ی همسرتان به شما اشاره دارد و همچنین به توجه بیش از حد وی به شما

 4. هوو در تمامی تعابیر خواب ها به زندگی با دوام و محکمی اشاره دارد که هیچ گاه از بین نخواهد رفت و حتی باعث خواهد شد که حسادت همگان را به زندگی شما بر انگیزد.

 5. تعبیر خواب هوو از دید مولف

  تعبیر خواب هوو ، خبرهای خوش و شانس است

  تعبیر خواب دیدن هوو ، علاقه همسر است

 6. تعبیر خواب هوو از دید خالد بن علی بن محد العنبری

  تعبیر خواب دیدن هوو ، ممکن است غم باشد

 7. خواب ‌هایی که می‌بینیم دغدغه‌های اقتصادی وروزمره و ضمیر ناخودآگاه ماست. تعبیر کنندگان خواب بر اساس نشانه‌هایی که بعد از بیداری به یاد می‌مانند نتیجه‌گیری‌های جالبی از وضعیت روجی و جسمی فرد بیان می‌کنند. وشاید همیشه واقعی هم نباشد!!

 8. علم تعبیر خواب روشمند و بر اساس قاعده است. بحث تعبیر خواب بحث کارشناسی و بحث تخصص است که با قواعد خاص خودش انجام می‌گیرد ،علم تعبیر خواب همانند علم تفسیر قرآن و دیگر علوم، باید روشمندانه انجام گیرد و قواعد خاص خودش را دارد.

 9. خیلی ممنون بلاخره یک جاهوو خوب بود

 10. ممنون از مطالب سایت

 11. به نظر من باید خودت خوابت را تعبیر کنی مثبت الیته

 12. راسته حالا؟؟؟

 13. من خواب دیدم شوهرم سرم هوو آورده !!!!

 14. بارها خواب میبینم ک دوتا هوو دارم،یکی قبل ازخودم بوده و یکی بعد از من باشوهرم هست ولی شوهرم باهیچکدوم ازونا رابطه ای نداره،ولی دیشب خواب دیدم ک ب هرسه تامون اظهارمحبت میکنه،و من همیشه چ درخواب و دربیداری زجرمیکشم

 15. من خواب دیدم هووی کسی شدم….ینی شوهر اون خانوم منو میخواد…تعبیرش چیه؟

 16. مدیم وهابی مشهد

  ممنون از مطالب خوبتون منم خواب هبوو دیدم

 17. مریم وهابی مشهد

  ممنون از مطالب خوبتون منم خواب هبوو دیدم

 18. خواب دیدم شوهرم سرم هوواورده منم هیچ حرفی نمیزنم وفقط ازشوهرم میخوام که فقط به من توجه کنه

 19. خواب ديدم شوهرم دوست دختر داره و من متوجه شدم و اونا خيلي ترسيدن و من خيلي بي قرارى ميكردم تعبيرش چى ميتونه باشه

 20. عالی بود

 21. عالی بود.ممنون

 22. سلام من خواب دیدم شوهرم با تلفن با هووم صحبت میکرد و هوم دختری از شوهرم داشت ک ب بیماری آبله مرغون گرفتار بود و هوو درخواست داشت که شوهرم پیشش برود ک من فهمیدم و دعوای بزرگی در خواب ب پا کردم و خیلی گریه کردم و شوهرم ب من میگوید سالهاست ک زن گرفتم و او را خیلی دوس دارم و من از ته دل گریه میکردم

 23. من خواب دیدم که همسر دوم مردی شدم با همسر اولش رابطه خیلی خوبی داشتیم اما بعد فهمیدم که در واقع تمسر ضگسومشم تعبیرش چیه؟

 24. من خواب دیدم که همسر دوم مردی شدم با همسر اولش رابطه خیلی خوبی داشتیم اما بعد فهمیدم که در واقع تمسر ضگسومشم تعبیرش چیه؟

 25. من خواب دیدم که همسر دوم مردی شدم با همسر اولش رابطه خیلی خوبی داشتیم اما بعد فهمیدم که در واقع همسر سومشم تعبیرش چیه؟

 26. سلام من خواب دیدم بابام یه زن دیگه گرفته منم باهاش مشکل دارم بابام اون زن رو از مامانم بیشتر دوست داشت ولی من ازش بدم میومد تعبیرش چیه

 27. سلام من خواب دیدم بابام یه زن دیگه گرفته اون زن رو از مامانم بیشتر دوست داره منم از اون زن بدم میومد تعبیرش چیه

 28. منوهمسرم داریم ازهم جدامیشه امشب توخوابم هم دیدم رفتم خونشون دیدم یه زن دیگه گرفته منم گریه کردم گفتم چطورتونستی سرمن هووبیاری خجالت نکشیی خیلی خواب وحشتناکی بود?

 29. لعنت به کسی که هووی کسی بشه

 30. لعنت به کسی که هووی کسی بشه

  • ناشناس

   واقعالعنت ب کسی ک پابه حریم خانواده دیگه تجاوزمیکنه متاسفانه بعضی زناهستن ک اصن براخودشون ارزش قایل نیستن وایجوزنادارن جامعه ماروخراب میکننددلعنت ب این زنا

 31. من خواب دیدم شوهرم سرم هوو اورده و به من توجه نمیکنه وقتی از خواب بیدار شدم کله ی شوهرمو کندم??

 32. سلام
  من خراب دیدم رفتم به لباس فروشی
  وخانوم فروشنده داشت ازهمسرش تعریف میکرد
  هرچی نشونی میدادهمش نشونی های همسرم بود
  فهمیدم زنه دوشه وهووی منه
  منم خیلی غمگین وناراحت بودم توی خواب
  تعبیرلطفا

 33. خداروشکر هوو تو خاب تعبیرش خوب بود منم خاب دیدم شوهرم میخاد ز زن دیگ بگیره انقد گریه کردم تو خاب که وقتی بیدار شدم از شدت گریه تو خاب سته بودم و چشمام خیس بود ولی خداروشکر تعبیرش عالی بودممنونم

 34. خانم های گل اگه کمی درک درستی ازموضوع هووداشته باشین میفهمید که خودمون تیشه به ریشه هم میزنیم اگه زمانی بشه هیچ زنی واردزندگی زن دیگه ای نشه تمام کابوس هاومشکلات حل میشه من نمی دونم چه درد بی درمونی بعضی اززنهادارن این همه کیس مناسب بدون همسر هست بازم باپلیدی تمام وارد زندگی دیگران میشن ،اینو به اون خواهرشوهرومادرشوهرهای کثیفی میگم که دنیاروهمیشه بروفق مرادخودشون میبینن

 35. 34سالمه ولی متاسفانه هوو دارم.شوهرم موقع ماه عسل من منوگذاشت خونه وبعدیک هفته سرم هوو اورد بخاطرابروم جیک نزدم.

 36. من به مدت تقریبا یک هفته و پشت سر هم خواب خیانت شوهرم رو میبینم که یا در حال حرف زدن با زنیه یا عکس و فیلمای مستهجن میبینه هر بار هم در خواب کلی گریه میکنم . اینم بگم که اصلا فکر قبلی هم راجع به این موضوع نمیکنم باردار هم هستم

 37. چن روزه مدام تا میخوابم خواب هوو میبینم. هر روز به یه شکلی. لطفا تعبیرش و بگین برام. ممنون.

 38. ناشناس

  تعبیر هوو میشه. پول

 39. من در خواب دیدم که شوهرم دست من و هوو رو گرفته و در خیابان راه میرویم و هر دوی مارا دوست دارد و باهم به گردش و شنا کردن رفتیم به هر دوی ما توجه میکرد….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.