خواص و عوارض و بهترین قرص پروبیوتیک ایرانی خارجی واژینال برای کودکان چیست

خواص و عوارض و بهترین قرص پروبیوتیک ایرانی خارجی واژینال برای کودکان چیست

قرص پروبیوتیک قرص پروبیوتیک ,قرص پروبیوتیک ایرانی,قرص پروبیوتیک فمی لاکت,قرص پروبیوتیک کامل,قرص پروبیوتیک واژینال,قرص پروبیوتیک خارجی,قرص پروبیوتیک در ایران,قرص پروبیوتیک داروکده,قرص پروبیوتیک و لاغری,قرص پروبیوتیک خوراکی,قرص پروبیوتیک فمی لاکت افزایش متابولیسم توضیحاتی …

علت و درمان دوبینی ناگهانی چشم در دوران بارداری چیست

علت و درمان دوبینی ناگهانی چشم در دوران بارداری چیست

دوبینی دوبینی چشم ,دوبینی چشم نشانه چیست,دوبینی چشم چگونه است,دوبینی چشم یعنی چه,دوبینی چشم در کودکان,دو بینی چشم چیست,دوبینی چشم و سردرد,دوبینی چشم در ام اس توضیحاتی در مورد دوبینی خستگی بیش …

چهار زانو نشستن موجب آرتروز می شود

چهار زانو نشستن موجب آرتروز می شود

چهار زانو نشستن موجب آرتروز می شود آرتروز,بیماری آرتروز,آرتروز در بارداری,علائم آرتروز,درمان آرتروز,درمان آرتروز با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان آرتروز,آرتروز را چگونه درمان کنیم,آرتروز در کودکان,آرتروز در بزرگسالان,آرتروز در نوزادان,آرتروز …

گل محمدی سفید

گل محمدی سفید ، خواص گل محمدی سفید ، عکس گل محمدی سفید

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد گل محمدی سفید صحبت کنیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد.شما می توایند برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب گل محمدی را نیز مطالعه نمایید کافی است که بر روی لینک آبی رنگ کلیک نماید.

آشنایی با گل محمدی

شاید برایتان جالب باشد ولی گل محمدی یک نوع گل رز است که به خاطر عطر و خواص دارویی که دارد به صورت گسترده پرورش داده می شود.یکی از معروف ترین شهرهایی که در آن گل محمدی پرورش داده می شود شهر کاشان است که به شهر گلاب ایران معروف است.

گل محمدی که در ایران موجود است اکثرا قرمز است ولی گل محمدی سفید را هم داریم که خیلی کمتر تولید می شود. این گل به دلیل مناطق کوهستانی که در آن تولید می شود و خواص متفاوتی نسبت به گل هایی که در کاشان تولید می شوند دارند.

گل محمدی سفید ، خواص گل محمدی سفید ، عکس گل محمدی سفید

گل محمدی سفید قابض است و عطر کمتری نسبت به گل محمدی سرخ دارد.این خاصیت این گل باعث می شود که این نوع گل بیشتر درتهیه مربا و شربت و دمنوش مورد استفاده قرار گیرد.

اکثر مناطق آذری در خانه های خود بوته این گل را می کارند تا همیشه گل محمدی تازه و خشک شده داشته باشند چون کاملا به خواص این گل واقفند و نسل در نسل این گل در زندگی آنها وجود داشته است.

گل محمدی سفید ، خواص گل محمدی سفید ، عکس گل محمدی سفید

مهمترین چیزی که این گل را از همه گل ها متمایز کرده است خواص ضد آلزایمر بودن این گل است که امروزه به صورت دمنوش نیز وجود دارد.تحقیقات زیادی روی این گل در ایران و خارج انجام شده است و همه این نتایج نشان داده است که مصرف متعادل گل محمدی سفید (نوشیدن هفته ای دو بار به صورت دمنوش) باعث افزایش حافظه می شود و. نتیجه این تقویت حافظه این است که احتمال ابتلا به آلزایمر در سنین کهنسالی به میزان خیلی زیادی کاهش خواهد یافت.

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 23 مرداد 1398

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.