توصیه های متخصصين سلامت توکيو

توصیه های متخصصين سلامت توکيو

توصیه های متخصصين سلامت توکيو خواص سلامتی,فواید سلامتی,سلامتی درمانی,خاصیت سلامتی,خواص سلامتی درمانی,خواص سلامتی برای پوست,خواص سلامتی برای مو,خواص سلامتی برای جوانی,خواص سلامتی برای بارداری,خواص خوردن سلامتی,فواید سلامتی خام,فواید سلامتی پخته

آشنایی با اثرات جانبی قرص‌ های لاغری

آشنایی با اثرات جانبی قرص‌ های لاغری

آشنایی با اثرات جانبی قرص‌ های لاغری قرص‌ های لاغری,بیماری قرص‌ های لاغری,قرص‌ های لاغری در بارداری,علائم قرص‌ های لاغری,درمان قرص‌ های لاغری,درمان قرص‌ های لاغری با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای …

نحوه مقدار مصرف پودر جوانه گندم برای چاقی کودکان و کنترل فشار خون

نحوه مقدار مصرف پودر جوانه گندم برای چاقی کودکان و کنترل فشار خون

نحوه مقدار مصرف پودر جوانه گندم برای چاقی کودکان و کنترل فشار خون پودر جوانه گندم برای چاقی,پودر جوانه گندم برای چاقی صورت,پودر جوانه گندم برای چاقی بدن,پودر جوانه گندم برای چاقی …

گل محمدی سفید

گل محمدی سفید ، خواص گل محمدی سفید ، عکس گل محمدی سفید

در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد گل محمدی سفید صحبت کنیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد.شما می توایند برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب گل محمدی را نیز مطالعه نمایید کافی است که بر روی لینک آبی رنگ کلیک نماید.

آشنایی با گل محمدی

شاید برایتان جالب باشد ولی گل محمدی یک نوع گل رز است که به خاطر عطر و خواص دارویی که دارد به صورت گسترده پرورش داده می شود.یکی از معروف ترین شهرهایی که در آن گل محمدی پرورش داده می شود شهر کاشان است که به شهر گلاب ایران معروف است.

گل محمدی که در ایران موجود است اکثرا قرمز است ولی گل محمدی سفید را هم داریم که خیلی کمتر تولید می شود. این گل به دلیل مناطق کوهستانی که در آن تولید می شود و خواص متفاوتی نسبت به گل هایی که در کاشان تولید می شوند دارند.

گل محمدی سفید ، خواص گل محمدی سفید ، عکس گل محمدی سفید

گل محمدی سفید قابض است و عطر کمتری نسبت به گل محمدی سرخ دارد.این خاصیت این گل باعث می شود که این نوع گل بیشتر درتهیه مربا و شربت و دمنوش مورد استفاده قرار گیرد.

اکثر مناطق آذری در خانه های خود بوته این گل را می کارند تا همیشه گل محمدی تازه و خشک شده داشته باشند چون کاملا به خواص این گل واقفند و نسل در نسل این گل در زندگی آنها وجود داشته است.

گل محمدی سفید ، خواص گل محمدی سفید ، عکس گل محمدی سفید

مهمترین چیزی که این گل را از همه گل ها متمایز کرده است خواص ضد آلزایمر بودن این گل است که امروزه به صورت دمنوش نیز وجود دارد.تحقیقات زیادی روی این گل در ایران و خارج انجام شده است و همه این نتایج نشان داده است که مصرف متعادل گل محمدی سفید (نوشیدن هفته ای دو بار به صورت دمنوش) باعث افزایش حافظه می شود و. نتیجه این تقویت حافظه این است که احتمال ابتلا به آلزایمر در سنین کهنسالی به میزان خیلی زیادی کاهش خواهد یافت.

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 23 مرداد 1398
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.