باغ موزه قصر تهران+عکس

باغ موزه قصر تهران+عکس

باغ موزه قصر تهران باغ موزه قصر تهران قدیم,باغ موزه قصر آدرس,آدرس و تلفن باغ موزه قصر,باغ موزه قصر عکس,عکسهای باغ موزه قصر,باغ موزه قصر سمپوزیوم,سمپوزیوم مجسمه سازی باغ موزه قصر,سمپوزیوم نقاشی …

پل طبیعت تهران

پل طبیعت تهران

پل طبیعت تهران پل طبیعت تهران،معرفی پل طبیعت تهران,پل طبیعت در تهران,تصاویر پل طبیعت تهران,عکس پل طبیعت تهران,پل طبیعت مدرس,پل طبیعت اراضی عباس آباد,پل طبیعت مدرس

عکس های بسیار زیبا از قلعه رودخان

عکس های بسیار زیبا از قلعه رودخان

عکس های بسیار زیبا از قلعه رودخان

آبشار بیشه+عکس

عکس آبشار بیشه،آدرس آبشار بیشه،آبشار بیشه خرم آباد،آبشار بیشه کجاست

آبشار بیشه در خرم آباد واقع شده است.لازم به ذکر است که این آبشار در موقعیت عمومی استان، در منطقه‎ای کوهستانی و دامنه‎های رشته کوه زاگرس واقع شده است. در واقع در شرق آبشار تپه‎های کلاه کوه و در شمال، کوه ازگن به آن مشرف می باشند. البته روستای چشمه پریان در شرق و در دوردست‎ها در ارتفاعات از کنار آبشار مشاهده می‎شود. ضمن اینکهارتباط بلافصل روستای بیشه با آبشار از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

آبشار بیشه،تاریخچه آبشار بیشه

بهتر است بدانید که آبشار بیشه در 60 کیلومتری شهرستان خرم آباد، بخش پاپی، دهستان سپیددشت و در مجاورت روستای بیشه واقع می باشد. لازم به ذکر است که آبشار بیشه یکی از زیباترین آبشارهای کشور است که در بخش پاپی و در ایستگاه راه‎آهن بیشه قرار گرفته است  این آبشار در دل کوه‎های زاگرس درشهرستان خرم‎آباد قرار گرفته و فاصله آن تا شهر خرم‌آباد ۶۵ کیلومتر است؛ از سوی دیگر این آبشار در 30 کیلومتری جنوب شرقی دورود قرار گرفته است. بدنیست بدانید که ارتفاع آبشار ۴۸ متر و در برخی گزارش‎ها 58 متر تا نقطه برخورد با زمین است و ۱۰متر نیز از آنجا تا وصل شدن به رودخانه سزار بوده عرض تاج آبشار نیز ۲۰ متر است و امکان برقراری ارتباط در این مسیر فقط از طریق راه‎آهن امکان پذیر است و راه ارتباطی آن در حال حاضر با خرم‎آباد از طریق ایستگاه سپید دشت و از آنجا به این شهر ممکن می باشد.

آبشار بیشه،تاریخچه آبشار بیشه

جالب است بدانید که در بالای آبشار، روبروی ایستگاه چشمه‌های پر آب متعددی دیده می‌شود که از دل کوه می‌جوشند و زمزمه کنان از وسط ایستگاه قطار گذشته و آبشار بیشه را تشکیل می‌دهند.

آبشار بیشه،تاریخچه آبشار بیشه

در واقع در پائین ایستگاه و در دل درختان بلند جویبارهای صاف و زلال، اقامتگاه‌های چوبی و زیبائی در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌گیرد و مسافران وعلاقمندان در آنجا به استراحت می‌پردازند.بهتر است بدانید که آبشار بیشه به عنوان یک کانون گردشگری طبیعی در منطقه می‌تواند حائز ویژگی‌های مختلف دیگری نیز باشد.

آبشار بیشه،تاریخچه آبشار بیشه

لازم است بدانید که گردشگرانی که به مقصد کانون گردشگری آبشار وارد منطقه می‎شوند، می‎توانند از سایر امکانات و جاذبه‎های گردشگری بهره‎مند گردند.در سفر به خرم آباد از جاذبه های زیبای آن دیدن فرمایید.

آبشار بیشه+عکس

مطالب مرتبط:

آبشار آب سفید

آبشار ویسادار

آبشار فدامی

آبشار ورسک

آبشار مارگون

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 13 خرداد 1395
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.