آرامگاه حافظ

آرامگاه حافظ

آرامگاه حافظ+تاریخچه و عکس آرامگاه حافظ عکس،آرامگاه حافظ شیراز،آرامگاه حافظ شیرازی،آرامگاه حافظ کجاست،آرامگاه حافظ در شیراز یکی از شخصیت های مهم اهل هنر و فرهنگ و شعر در شیراز آرامیده است.

حمام فین کاشان

حمام فین کاشان

حمام فین کاشان+عکس و تاریخچه قدمت حمام فین کاشان،آدرس حمام فین،عکس حمام فین،حمام فین در کاشان

باغ شازده ماهان

باغ شازده ماهان

باغ شازده ماهان +تاریخچه و عکس باغ شازده ماهان کرمان،باغ شازده ماهان در کرمان،پلان باغ شازده ماهان،معماری باغ شازده ماهان

پارک جنگلی گيسوم+عکس

پارک جنگلی گیسوم تالش،نقشه پارک جنگلی گیسوم،آدرس پارک جنگلی گیسوم،عکس پارک جنگلی گیسوم

یکی از مناطق زیبا برای تفریح و گردش در شمال کشور  پارک جنگلی گیسوم است.

لازم به ذکر است که یکي از نقاط ديدني استان گيلان و شهرستان تالش پارک جنگلي گيسوم است. البته مسيري زيبا و ديدني درختان سر به فلک کشيده آن تونلي جنگلي را ايجاد نموده است که دل هر بيننده‌اي را با خود مي‌برد و لذت بی نهایتی به هر گردشگری می دهد.

 پارک جنگلی گیسوم،عکس پارک جنگلی گیسوم

قابل ذکر است که در جنوب گيسوم، رضوانشهر به فاصله ۱۴کيلومتر و شمال آن، شهر هشتپر (تالش) با فاصله حدود ۲۰کيلومتر قرار گرفته اند.بهتر است بدانید که جاده گيسوم تونلي جنگلي را با نسيم خنک و ملایم کوهستان هاي تالش در هم آميخته تا تن و جان هر رهگذري را آرامش و نشاط ببخشد و روحش را آسايش دهد.در واقع گيسوم جايي است که جنگل و دريا به هم مي رسند و سحر طبيعت به اوج و نهایت خود مي رسد.البته اگرچه گيسوم فقط در نيمه اول سال پذيراي گردشگران است ولي بايد گفت که اگر در نوروز و نيمه اول سال هم موفق به سفر به اين منطقه گردشگري نشديد زيبايي هاي طبيعي گيسوم در فصل پاييز و زمستان نيز کمتر از بهار و تابستان نخواهد بود.

گیسوم,عکس گیسوم,ساحل گیسوم,جنگل گیسوم

جالب است بدانید که همسايگي جنگل و دريا در اين نقطه از شمال کشور، زيبايي دو چنداني را نصيب چشمان گردشگران مي‌نماید.قابل ذکر است که اين ساحل زيبا در ايام نوروز پذيراي جمعيت زيادي از علاقه مندان به طبيعت از اقصي نقاط کشور می باشد مسافراني که از گوشه و کنار کشور مي آيند تا آغازين روزهاي بهار را در کنار جنگل و دريا به تماشابنشينند و تماشاگر رويش طبيعت زيباي تالش باشند.بهتر است بدانید که وجود گيسوم موجب شده است که روستاي گتگسر در کنار آن به يک روستاي مهمان پذير با خانه هاي ويلايي تبديل گردد و اهالي به خاطر حضور بيش از حد مسافران خانه‌هاي خود را تبديل به سوئيت هاي مهمان‌پذير نمایند.

گیسوم,عکس گیسوم,ساحل گیسوم,جنگل گیسوم

لازم به ذکر اتس که جنگل گيسوم با مساحتي حدود ۸۰ هکتار، با درختان جنگلي انبوه و گونه‌هاي گياهي خاصي که دارد، چشم انداز زيبايي را براي گردشگران فراهم مي‌ سازد اين پارک با امکاناتي مثل پارکينگ در داخل محدوده پارک، وسايل بازي کودکان، ورزشگاه، اردوگاه، پلاژ، هتل، مناطق پيک‌نيک روزانه، کمپينگ طبيعي،مسيرهاي پياده روي، مجموعه فضاهاي جنگلي باقيمانده در ناحيه شرقي، جنگل شمشاد و موزه طبيعي گل و گياه منتظر حضور گردشگران می باشد تا لحظات فوق العاده ای را نصیب آنها کند.

گیسوم,عکس گیسوم,ساحل گیسوم,جنگل گیسوم
بهتر است بدانید که درختان جنگلی انبوه و انواع گونه‌های گیاهی به خصوص درختان انجیلی ( آسون دار )، چشم انداز رویایی در فصل پاییز به همراه دارد. در واقع در پارک جنگلی گیسوم امکانات رفاهی و سوییت و منازل قرارداده شده است و پاسگاه پلیس امنیت این پارک را شبانه روزی کنترل می نماید.مغازه های مختلف خرید و ساحل زیبای آن برای شنا جذابیت آن را دو چندان کرده است.بهترین زمان سفر به گیسوم ماههای اردیبهشت و مهر و آبان می باشد.

پارک جنگلي گيسوم+عکس

مطالب مرتبط:

طبیعت گیسوم

باغ پرندگان تهران

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 30 دی 1394
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.