تعبير كرم سفيد در خواب

درباره تعبیرخواب کرم اطلاعات بیشتری داشته باشید تعبیرخواب کرماگر در خواب ببينيد در ميوه اي که مي خوريد کرم هست پولي نصيبتان مي شود که به دل شما نمي نشيند و تعبیرخواب …

تعبیر خواب سوسک بالدار

درباره تعبیر خواب سوسک از معبران بزرگ بخوانید تعبیر خواب سوسکسوسک تعبير ديگر حشرات را دارد و آن دشمني است ضعيف و پست و حقير کهتعبیر خواب سوسک زحمت مي آفريند و …

تعبير خواب سفر خارجي

درباره تعبیر خواب سفر اطلاعاتی دارید منوچهر مطیعی تهرانی گوید:  تعبیر خواب سفر سفر در خواب دگرگونی و تبدیل است در بیداری. چنانچه درخواب ببینید سفر می کنید دگرگونی و تغییری در …

در مورد خواص خاکشیر چه می دانید

خاکشیر از نظر طب قدیم ایران گرم و تر است.

التیام دهنده زخم و جراحات است.

جوشانده خاکشیر برای رفع اسهال‌های خاکشیرساده و رفع ترشحات زنانگی مفید است.

خاکشیر در بارداری , خواص خاکشیر , خاکشیر با آب گرم , خاکشیر

در مورد خواص خاکشیر چه می دانید

خاکشیر تب‌بُر است.

برای دفع کرم مفید است.

خاکشیر التهاب کلیه را برطرف می‌کند.

خاکشیرسرخک و مخملک را دوا می‌کند.

خاکشیرصدا را باز می‌کند.

در مورد خواص خاکشیر چه می دانید

برای از بین بردن کهیر و التهابات پوستی از خاکشیر استفاده کنید.

خاکشیراز گلها و برگهای گیاه می‌توان برای رفع بیماری ناشی از کمبود ویتامین C استفاده کرد.

خاکشیرسنگ کلیه را دفع می‌کند. برای دفع سنگ کلیه می‌توان خارشتر، ‌خاکشیر و ترنجبین را با هم مخلوط کرده وصبح ناشتا خورد.خاک‌شیر مزاج‎های مختلف و خواص معجزه‌آسایی دارد که به عنوان یک سم‌زدای قوی برای تسکین و کنترل برخی بیماری‌ها مصرف می‌شود.

در مورد خواص خاکشیر چه می دانید

افرا با اشاره به بروز بیماری آبله ‌مرغان و سرخک در فصل گرما، تصریح کرد: نوشاندن شربت خاکشیر به کودک مبتلا به آبله‌مرغان و سرخک از بهترین روش‌ها برای کاهش حرارت درونی و خارش پوستی است.

وی تیرگی پوست را ناشی از کبد ناسالم دانست و گفت: مصرف خاکشیربه درمان بیماری‌های کبد کمک می‌کند و بعد از مدتی خاکشیرباعث روشنی پوست و از بین رفتن لک‌های صورت می‌شود.

این متخصص طب اسلامی خاطرنشان کرد: علت بوی دهان، عفونت معده است که مصرف  جوشانده خاکشیر به همراه زردچوبه هندی این عفونت را برطرف می‌کند 

خاکشیر در بارداری , خواص خاکشیر , خاکشیر با آب گرم , خاکشیر

در مورد خواص خاکشیر چه می دانید

خواص خاکشیر برای رفع تشنگی

احساس تشنگی با نیاز بدن به آب متفاوت است.خاکشیر زمانی که درباره احساس تشنگی بحث می‌شود برخی از نوشیدنی‌ها مثل شربت آبلیمو باعث ترشح بزاق بیشتر می‌شوند و در نتیجه احساس تشنگی را زودتر برطرف می‌کنند ولی این به آن معنا نیست که نیاز بدن به آب تامین شده است. نوشیدنی‌ هایی مانند خاکشیر به دلیل داشتن دانه‌هایی که آب را درون خود حبس می‌کنند و می‌توانند چند برابر ظرفیت ذخیره آب داشته باشند در زمان تشنگی نوشیدنی بسیار مناسبی است.

دانه ‌های خاکشیر در دستگاه گوارش آب را در خود نگاه می‌دارند و به تدریج آن را به بدن تحویل می‌دهند وخاکشیر نیاز بدن را در مدت طولانی‌تر نسبت به آب تامین می‌کنند. اما از آن جا که این نوشیدنی با شکر مصرف می‌شود باید در میزان استفاده از آن احتیاط کرد چون مصرف بیش از اندازه آن موجب اضافه وزن و چاقی می‌شود. بهتر است آنها را یا بدون شکر یا با حداقل شکر مصرف کرد.

خاکشیر در بارداری , خواص خاکشیر , خاکشیر با آب گرم , خاکشیر

در مورد خواص خاکشیر چه می دانید

درمان لاغری با شربت خاکشیر و شیر

اگر تصمیم دارید وزن خود را افزایش دهید و برای این کار دست به دامن انواع و اقسام مکمل‌های غذایی و خاکشیردارویی شدید به توصیه ما عمل کنید. هر روز صبح ناشتا پیش از آنکه سراغ صبحانه بروید از شربت خاکشیر و شیر میل کنید. به این ترتیب می‌توانید با نوشیدن این خاکشیر صبح ناشتا به درمان لاغری و افزایش وزن خود به مرور زمان کمک کنید. به اعتقاد درمانگران در صورتی که شیر تازه و طبیعی باشد میزان تاثیرگذاری این نسخه بیشتر می‌شود، بنابراین افرادی که به شیر طبیعی دسترسی دارند بهتر است از خاکشیرشیر طبیعی و روستایی استفاده کنند و البته توجه داشته باشند که از سلامت شیر و پاکیزه بودن آن مطمئن شوند.

خاکشیر

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 14 اسفند 1396
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.