تاثیر سئوی محلی برای کسب و کار های کوچک

تاثیر سئوی محلی برای کسب و کار های کوچک

امروزه که گسترده شدن اینترنت و استفاده از آن به طور قابل توجهی بازار را دگرگون کرده است ، بسیاری از کسب و کارها کوچک فروش خود را با مشتریان محلی و …

فروش گوسفند زنده با مجوز شهرداری تهران

فروش گوسفند زنده با مجوز شهرداری تهران

فروش گوسفند زنده با مجوز شهرداری تهران با ورود به حوزه خرید و فروش اینترنتی کالا و لوازم ضروری می‌توان امروزه خرید گوسفند زنده را یکی از راه‌های موفق برای مشتریان دانست زیرا …

چه شد که فرش ماشینی ساویز بافت غوغا به پا کرد؟!

چه شد که فرش ماشینی ساویز بافت غوغا به پا کرد؟!

چه شد که فرش ماشینی ساویز بافت غوغا به پا کرد؟! از اصالت و زیبایی فرش ماشینی دستباف گونه که این روزها در شانه و تراکم های مختلف بافته می‌شوند، هر چه …

تحصیل در خارج از کشور این روز ها طرفداران زیادی دارد. اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی آن هم به تنهایی کار چندان ساده ای نیست. موسسات بسیاری هستند که برای تحصیل در یک دانشگاه یا کالج معتبر بین المللی می توانند به افراد کمک کنند تا راحت تر پذیرش بگیرند. ما امروز در این مطلب می خواهیم به معرفی دو عدد از بهترین و معتبرترین مراکز مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی بپردازیم که به افراد برای تحصیل در خارج از کشور کمک می کنند. پس تا پایان این مقاله با ما باشید.

شرکت بلواسکای

شرکت بلواسکای جزو معتبر ترین و با سابقه ترین شرکت های اخذ پذیرش تحصیلی برای علاقه مندان تحصیل در خارج از کشور است. این موسسه با تجربیات فراوان و رزومه ای درخشان همواره در صدر انتخاب هایی است که افراد برای تحصیل در خارج از کشور می توانند به آن اعتماد کنند.

مشاوران زبده شرکت بلواسکای به عنوان نماینده انحصاری شرکت Blue Sky International Group کانادا (به شماره ثبت ۰۰۲۷۱۸۱۸۹) به عنوان نماینده معتبر کالج ها و دانشگاه ‌های معتبر جهان به دانشجویان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های بین المللی یاری می رساند تا بتوانند به این آرزوی خود برسند.

شرکت بلواسکای با بهترین مراکز اعزام دانشجو، آژانس های گردشگری و وکلای مجرب برای کمک به علاقه مندان تحصیل در خارج در ارتباط است.

شزکت بلو اسکای

چرا بلواسکای

  1. نماینده رسمی بهترین کالج‌ ها و دانشگاه های بین المللی
  2. اخذ پذیرش در کوتاه ترین زمان ممکن
  3. امکان اخذ انواع بورس های تحصیلی برای متقاضیان
  4. امکان گرفتن ویزای VIP برای افراد
  5. مشاوره گام به گام انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر
  6. امکان ارتباط با دانش‌آموزان و دانش‌جویان اعزام شده
  7. ترانسفر فرودگاهی در کشور مقصد برای پذیرفته شدگان
  8. مشاوره تخصصی برای دریافت اقامت انگلستان و کانادا با همکاری وکلای رسمی

نماینده رسمی بهترین کالج‌ ها و دانشگاه های بین المللی

شرکت بلواسکای یکی از نمایندگان معتبر و رسمی کالج های بین المللی و دانشگاه های مختلف در بیش تر کشور های دنیا است. این شرکت با داشتن اعتبار بین المللی بهترین نتایج پذیرش تحصیل در خارج از کشور را فراهم می کند.

امکان اخذ پذیرش در کوتاه ترین زمان

شرکت ها و موسسات بسیاری هستند که فقط زمان افراد را تلف می کنند و در پایان هم نتیجه چندان درخشانی نخواهند داشت. برعکس تمامی این ها شرکت بلواسکای سعی می کند تا در کم ترین زمان ممکن بتواند بهترین نتیجه را برای مراجعان خود کسب کند.

اخذ انواع بورسیه های تحصیلی

با توجه به شرایط فعلی وگرانی ارز شاید فکر کنید که دیگر نمی شود در خارج از کشور تحصیل کنید. اما موسسه بلواسکای می تواند در حل این مشکل به شما کمک کند. این شرکت پس از بررسی شرایط و مدارک افراد قادر خواهد بود تا برای دریافت بورسیه های تحصیلی برای آنها اقدام کنند. این گونه می توان خیلی راحت و با کم ترین هزینه در بهترین دانشگاه های دنیا به تحصیل پرداخت.

مشاوره گام به گام انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر

انتخاب دانشگاه مورد نظر و رشته ایی که باید در آن به تحصیل بپردازید هم یکی دیگر از چالش ها و سختی های تحصیل در خارج کشور است. آیا با رشته های پردرآمد و محبوب بازار کاری بین الملل آشنا هستید؟ آیا می دانید که کدام رشته ها را باید انتخاب کنید که پس از فارغ التحصیلی به راحتی بتوانید کار پیدا کنید؟

متخصصان با تجربه بلواسکای می توانند در این زمینه هم به یاری شما بیایند. این شرکت با آشنایی با تمام دانشگاه ها و رشته های دانشگاهی می تواند به شما در انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظرتان کمک کند.

امکان ارتباط با جامعه دانش‌آموزان و دانش‌جویان اعزام شده

شما می توانید برای اطمینان از سابقه درخشان شرکت بلواسکای با دانش آموزان و دانشجویانی که قبلا از خدمات این شرکت استفاده کرده اند صحبت کنید. این افراد تجربیات و رضایت خودشان را از خدمات دریافت کرده با شما به اشتراک می گذارند.

تحصیل در خارج blue sky

ترانسفر در کشور مقصد

یکی دیگر از خدمات شرکت بلواسکای ترانسفر فرودگاهی در کشور مقصد است. با استفاده از خدمات این شرکت می توانید هنگام پیاده شدن از هواپیما در کشور مورد نظرتان ترانسفر شوید و تا مقصد مورد نظرتان دیگر تنها نباشید.

مشاوره تخصصی برای دریافت اقامت انگلستان و کانادا با همکاری وکلای رسمی

یکی دیگر از خدمات بلواسکای برای افراد، مشاوره تخصصی برای دریافت اقامت انگلستان و کانادا با همکاری وکلای رسمی است. پس اگر هنگام تحصیل در خارج از کشور علاقه داشتید که نوع ویزای خود را تغییر دهید، بلواسکای شما را به زبده ترین و با سابقه ترین وکلای رسمی معرفی می کند تا یاریتان دهند.

شرکت ApplyBoard

ApplyBoard     به دانشجویان برای تحصیل در خارج از کشور کمک می کند. این شرکت در سال 2015 توسط برادران مارتین، متی و ماسی بصیری تأسیس شده است. این شرکت با 1200 موسسه آموزشی ابتدایی، متوسطه و دانشگاهی در سرتاسر دنیا از جمله کانادا، ایالات متحده، انگلستان و استرالیا همکاری می کند.

در سال 2019، شرکت ApplyBoard موفق به کسب رتبه 1 لیست Fast Technology 50، از طرف Deloitte انتخاب شد.

این شرکت پس از گذشت 5 سال توانسته است که به سرعت رشد کند و اکنون بیش از 550 نفر کارمند دارد. دفتر مرکزی ApplyBoard در مرکز شهر کیچنر واقع شده است و در بیش از 20 کشور دنیا از جمله هند، چین، ویتنام، فیلیپین، نپال، بنگلادش، انگلستان، استرالیا و ایالات متحده دارای نماینده است.

ApplyBoard چگونه کار می کند

مرحله 1

به دنبال برنامه و مدرسه یا دانشگاه مناسب می گردد

این شرکت با بررسی وضعیت افراد و یک نظرسنجی کوتاه از آن ها بهترین برنامه درسی و دانشگاه یا کالج را به آن ها معرفی می کند.

مرحله 2

ارسال درخواست

پس از انتخاب برنامه و مدرسه یا دانشگاه مورد نظر، اکنون زمان ارسال درخواست است. این شرکت با تکمیل فرم ها و ارسال آن ها اقدام به درخواست برای پذیرش شما می کند. ApplyBoard پس از پرداخت هزینه مورد نظر و ارائه مدارک مورد نیاز به شما اطمینان می دهد که تمامی مراحل درست انجام شده است.

مرحله 3

دریافت نامه پذیرش

پس از ارسال مدارک، درخواست شما توسط کالج یا دانشگاه مورد نظر بررسی می شود. در صورت پذیرش، شما به سرعت نامه پذیرش خود را دریافت خواهید کرد.

مرحله 4

شروع مراحل ویزا

تیم متخصص ApplyBoard در طول مراحل درخواست ویزا و فراتر از آن به راهنمایی و پشتیبانی شما می پردازد و به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین نتیجه را به دست آورید.

مرحله 5

بلیط هواپیما خود را رزرو کنید و بروید!

پس از گذراندن تمامی این مراحل توسط تیم ApplyBoard و دریافت پذیرش و ویزا، اکنون باید بلیط هواپیمای خود را رزرو کنید و به کشور آرزوهایتان سفر کنید.

تحصیل در خارج از کشور bluesky

سخن پایانی

همان‌طور که گفتیم شرکت بلواسکای یکی از برترین و معتبرترین موسسات اقدام برای گرفتن پذیرش تحصیلی است. این شرکت به عنوان نماینده دانشگاه های معتبر و مدارس مختلف در سرتاسر جهان قادر خواهد بود تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. شما می توانید لیست تمامی موسسات، دانشگاه ها و کالج های معتبری که با شرکت بلواسکای همکاری دارند را در سایت این موسسه پیدا کنید. هدف نهایی شرکت بلو اسکای موفقیت دانشجویان است.

شرکت ApplyBoard  هم به عنوان همکار شرکت بلواسکای، یکی از شرکت های اخذ پذیرش تحصیلی در سطح بین المللی است که به افراد علاقه مند برای تحصیل در خارج از کشور کمک می کند.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 20 بهمن 1399
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.