معرفی بهترین شرکت های فروش و اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

معرفی بهترین شرکت های فروش و اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

احتمالاً در بسیاری از نمایشگاه‌ها و مراسمات مختلف، داربست‌های نمایشگاهی یا اسپیس فریم‌ها را (space frame) دیده‌اید؛ اما ممکن است با نام و ویژگی‌های آن‌ها آشنا نباشید. به همین دلیل، با توجه …

چیستv2ray

چیستv2ray

چیستv2ray V2Ray یک نرم‌افزار متن‌باز و قدرتمند برای تونلینگ و است. این نرم‌افزار امکان ایجاد ارتباطات امن و پنهان کردن آدرس IP و جلوگیری از فیلترینگ اینترنت را فراهم می‌کند. V2Ray بر …

مروری بر فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه

مروری بر فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه

بعد از شیوع ویروس کرونا صنعت سریال سازی و سینما در دنیا تلاش کرد دوران جدیدی را تصویر کند و با تولید آثار متفاوت و مخاطب پسند مخاطبانی که در دوران قرنطینه …

بلک پاور چیست؟

بلک پاور تخریب کننده بی صدا و بی خطر است که گاز زیادی تولید میکند و انبساط زیادی در زمان انفجار به دیوراه های سنگ میشود.و انبساطی در لحظه و فشار به دیواره سنگ که باعث تخریب می شود ، عمل تخریب به حالت انفجاری و سریع است اما بلک پاور ماده غیر انفجاری و بی خطر برای استفاده از بلک پاور باید بر روی سنگ و ساروج با دریل سوراخ به عمق حداقل 60 سانتیمتر زده شود و بلک پاور را داخل سوراخ 60 سانتی بریزید و با شن و ماسه ببنید.

بسته های بلک پاور 4.5  کیلوگرم است که در 5 ترکیب که 3 ترکیب تقلبی است به قیمت 680 هزار تومان است.

دینامیت با بلک پاور فرق دارد 

بلک پاور ماده انفجاری نیست یک گاز است و مثل دینامیت خطری ندارد و موقع جابجایی و کار بی خطر است. انفجار بی خطری دارد.
بلک پاور بر عکس دینامیت بی صدا عمل میکند دینامیت به ماده پر خطر و صدای مهیب معروف است.
در زمان اجرا بلک پاور پرتاب سنگی ندارد و حتی در مکان هایی که منزل های مسکونی دارد قابل اجرا است .
بلک پاور موج انفجاری نداره اما دینامیت موج انفجار بالا است که برای تخریب چاه یا تونل یا فضاهایی که نیاز به تخریب زیاد و گسترده هستند استفاده میشود..
بلک پاور یک ماده آتش بار ندارد ، بی خطر و صدایی ندارد ولی دینامیت زمان بر نیست و نیاز به حفر کردن سوراخ های زیاد ندارد.

بهترین جایگزین برای تخریب مواد اتش بار مثل دینامیت ، سی ۴ ، تی ان تی ، کورتکس و باروت ندارد. این یک انفجار بی خطر برای تخرب ساروج و سنگ است خرید مواد انفجاری منع قانونی دارد به خاطر ، هیچ خطر جانی ندارد و برای حملات تروریستی استفاده نمیشود. نکته
از محسنات بلک پاور اجرای آسان آن‌ است .که افراد عادی میتوانند با خواندن بروشورازآن استفاده کنند.
بلک پاور قیمت بسیار مناسب دارد. جز ارزانترین روش های تخریب ساروج است. بناهای مقاوم و مستحکم مانند پل ، آب انبار، سد، استفاده میشود. ساروج از نظر استحکام و مقاومت از سیمان قوی تر است. درگذشته به عنوان یکی از مصالح ساخت و ساز بوده است.

یکی از کاربردهای دیگر این ماده سخت برای دفن گنجینه های قدیمی است که میتوان به خوبی از آنها محافظت کنند. به دلیل سختی ونفوذ ناپذیری بالا در باستان شناسان و گنج یاب ها را به دردسرمی اندازد.

از نظر استحکام، ساروج سیاه رتبه اول در تخریب بتن ها دارد و بعد از آن نوع ، سفید و خاکستری اهمیت دارد که بیشتر برای دفن گنجینه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

در هنگام تخریب تولید صدا، موج انفجار، زمین لرزه، دود و گرد وغباری ندارد و با ایجاد ترک سبب خورد شدن و جدا شدن سنگ یا بتن میشود. این ماده به زاغه مهمات و نظارت خاصی برای نگهداری و مصرف دارد و راحت و بدون نیاز به افزاد با تجربه در هر محلی استفاده میشود.

مصارف کتراک

جهت خرابی سازه های بتنی، صخره ها و سنگهای بزرگ و سخت

تخریب قطعات سازه ای که اشتباها بتن ریزی شده است

حفر کردن و سنگ برداری اشتباها بتن ریزی شده است

حفر کردن کانال یا چاه در مناطق سنگی

مصرف ساده و کاملا اقتصادی

تخریب بدون صدا و بی خطر

عدم پرتاب سنگ و موج انفجار

استحکام و قوی بودن بالای بتن، اصلی ترین دلیل استفاده ساخت و ساز است . که قصد تخریب یک سازه بتنی را دارید ، باید از چه ماده ای استفاده کنید مهم است که بتوانید این عملیات را به خوبی و بدون وارد کردن آسیب به نیروی کار و محیط زیست است ساده ترین راهکار بهره گیری از مواد منفجره.

با پیشرفت دانش و فناوری به روز، راهکارهای نوین و جدید تری برای تخریب بتن، سنگ و ساروج وجود دارد. که مشکلاتی در راه تخریب ندارد. شیوه های نوین و به روز که یکی از آنها استفاده از مایع تخریب کننده بتنی است ، آسیب کمتری به محیط زیست و جانداران وارد میشود، با صرف هزینه کمتری دارد میتوانید از این ماده استفاده کنید.

تخریب کننده بتن ساروج

بر مبنای ترکیبات آهکی که وجود دارد، درنتیجه انفجار توسط کتراک انجام میشود. زمان انجام واکنش های مربوط به تخریب کردن هیچ نوع صدایی ایجاد نمیشود، دود و گرد وغبار ایجاد نمیشود وموج انفجاری ندارد. تخریب کننده، با اندازه و ظرفیت بتن به صورت قابل ملاحظه ای زیاد میشود. دراثرافزایش حجم بالا بتن های خرد میشود. وسطح شکاف خیلی کمتر میشود.

 

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 27 شهریور 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.