خانه » تعبیر خواب » تعبیر خواب ذرت
تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1396 - 19:40

تعبیر خواب ذرت

تعبیر خواب ذرت | تعبیرخواب ذرت | tabire khab

تعبیر خواب ذرت,تعبیر خواب ذرت خام,تعبیر خواب ذرت خوردن,تعبیر خواب ذرت بو داده,تعبیر خواب ذرت خوردن,تعبیر خواب ذرت سبز,تعبیر خواب ذرت پخته,تعبیر خواب ذرت مکزیکی,تعبیر خواب ذرت چیدن,تعبیر خواب ذرت دیدن,تعبیر خواب ذرت خام خوردن,تعبیر ذرت خام در خواب,تعبیر دیدن ذرت خام در خواب,تعبیر خوردن ذرت در خواب,تعبیر خواب خوردن ذرت پخته,تعبیر خوردن ذرت پخته در خواب,تعبیر خواب ذرت خوردن در خواب,تعبیر خواب ذرت پختن,تعبیر ذرت پخته در خواب,تعبیر دیدن ذرت در خواب,تعبیر خواب دیدن مزرعه ذرت

تعبیر خواب ذرت

ذرت یکی از مهمترین مواد غذایی است که به خصوص با استقبال از ذرت مکزیکی بسیار بیشتر استفاده می شود.خواب ذرت می تواند یک خواب عجیب و غریب باشد.اگر شما هم خواب ذرت دیده اید و دنبال تعبیر خواب ذرت هستید می توانید تعبیرخواب ذرت را از اینجا مطالعه نمایید

تعبیر خواب ذرت از دید آنلی بیتون

تعبیر خواب پوست گرفتن ذرت تفریح و موفقیت روز افزون است

تعبیر خواب جمع کردن دانه های ذرت این است که برای نزدیکان خود خیرخواه هستید

تعبیر خواب ذرت پخته آگاهی و زندگی با برنامه است

تعبیر خواب ذرت از دید مولف

تعبیر خواب آفت زدن به ذرت این است که ارزش ذرت افزایش می یابد

تعبیر خواب گرفتن ذرت از مرده این است که ارزان می شود

تعبیر خواب دادن ذرت به پرندگان کمک به دوستان است

تعبیر خواب دانه ذرت دادن به کبوتر این است که با کسی که قهرید دوستی می کنید یا عاشق می شوید

تعبیر خواب دیدن گونی ذرت اندوختن مال است

تعبیر خواب ذرت | ذرت در خواب دیدن | تعبیر خواب

تاکنون 30 نظر ثبت شده است.

 1. آنلی بیتون می‏گوید: دیدن ذرت پخته در خواب ، علامت آن است که آگاهی و مطالعه و برنامه ریزی درست برای آینده ، شما را به پیشرفت می رساند .

 2. پوست گرفتن ذرت در خواب ، نشانه تفریح و موفقیت در زندگی است .

  اگر خواب ببینید دیگران در حال گرد آوری دانه های ذرت هستند ، علامت آن است که از پیروزی دوستان و اقوام خود خوشحال می شوید .

 3. باسلام واحترام خواب دیدم خواهرم به من دسته گلی هدیه داد که داخل هد کدام از انها ذرت فراوان بود تعبیرش چیست؟

 4. اگر خواب‌ ببینید که‌ در یک‌ مزرعه‌ سرسبز و انبوه‌ غلات‌ یا ذرت‌ قدم‌ می‌زنید، این‌ خواب‌ نمایانگرخوشحالی‌، خوشبختی‌ و دوستان‌ صادق‌ و باوفا است‌. اگر غلات‌ یا ذرت‌ در حال‌ خشک‌ شدن‌ باشند، باناامیدی‌ها، سرخوردگی‌ها و دلزدگی‌ها مواجه‌ خواهید شد. اگر در خوابتان‌، مشغول‌ خوردن‌ غلات‌ یاذرت‌ باشید، با دوستانتان‌ خوشحالی‌ و شادمانی‌ را تجربه‌ خواهید کرد و در ارتباطات‌ عاطفی‌تان‌ از بخت‌و اقبال‌ بلندی‌ برخوردار خواهید بود. اگر در خوابتان‌، مشغول‌ گرفتن‌ پوست‌ غلات‌ یا ذرت‌ باشید، نشان‌دهنده‌ خوشی‌، تفریح‌ و موفقیت‌ و پیشرفت‌ در زمینه‌های‌ متعددی‌ از زندگی‌تان‌ است‌.

 5. ممنون جالب بود

 6. جدا کردن پوست ذرت از مغز آن در خواب، تعبیرش رسیدن به خوشبختی و موفقیت در زندگی است و اگر خواب ببینید که ذرت می چینید، به ثروت و شادی خواهید رسید. اگر ببینید دیگران در حال چیدن دانه های ذرت هستند، آنها زندگی شاد و موفقی خواهند داشت. دیدن ذرت پخته در خواب نشانه پیشرفت شما در زندگی است و اینکه با انجام کاری با روش درست و صحیح، موفقیت های زیادی به دست خواهید آورد.

 7. آنلی بیتون می‏گوید: ۱ـ پوست گرفتن ذرت در خواب ، نشانه تفریح و موفقیت در زندگی است . ۲ـ اگر خواب ببینید دیگران در حال گرد آوری دانه های ذرت هستند ، علامت آن است که از پیروزی دوستان و اقوام خود خوشحال می شوید .

 8. اطلاعات کاملی دادید مرسی

 9. تعبیر خواب دیدن ذرت پخته در خواب ، علامت آن است

  که آگاهی و مطالعه و برنامه ریزی درست برای آینده ، شما را به پیشرفت می رساند .

 10. جمع کردن دانه های ذرت : نشانه این است برای نزدیکان خود کار خیر انجام میدهید.

 11. واقعا تعبیر خواب پوست گرفتن ذرت تفریح و موفقیت روز افزون است امیدوارم..

 12. اگر خواب ببینید دیگران در حال گرد آوری دانه های ذرت هستند ، علامت آن است که از پیروزی دوستان و اقوام خود خوشحال می شوید .

 13. سلام من خواب دیدم درام ذرت خام می خورم

 14. سلام، من خواب دیدم. یه جایی هستم دیگران. ذرت میخورن. به من. ندادن در حالی که خیلی دلم میخواست گفتن خودت برو کباب کن

 15. باسلام واحترام خواب دیدم خواهرم به من دسته گلی هدیه داد که داخل هد کدام از انها ذرت فراوان بود تعبیرش چیست؟

 16. پوست گرفتن ذرت در خواب ، نشانه تفریح و موفقیت در زندگی است .

 17. اگر خواب ببینید دیگران در حال گرد آوری دانه های ذرت هستند ، علامت آن است که از پیروزی دوستان و اقوام خود خوشحال می شوید .

 18. جدا کردن پوست ذرت از مغز آن در خواب، تعبیرش رسیدن به خوشبختی و موفقیت در زندگی است و اگر خواب ببینید که ذرت می چینید، به ثروت و شادی خواهید رسید. اگر ببینید دیگران در حال چیدن دانه های ذرت هستند، آنها زندگی شاد و موفقی خواهند داشت. دیدن ذرت پخته در خواب نشانه پیشرفت شما در زندگی است و اینکه با انجام کاری با روش درست و صحیح، موفقیت های زیادی به دست خواهید آورد.

 19. اگر خواب‌ ببینید که‌ در یک‌ مزرعه‌ سرسبز و انبوه‌ غلات‌ یا ذرت‌ قدم‌ می‌زنید، این‌ خواب‌ نمایانگرخوشحالی‌، خوشبختی‌ و دوستان‌ صادق‌ و باوفا است‌. اگر غلات‌ یا ذرت‌ در حال‌ خشک‌ شدن‌ باشند، باناامیدی‌ها، سرخوردگی‌ها و دلزدگی‌ها مواجه‌ خواهید شد. اگر در خوابتان‌، مشغول‌ خوردن‌ غلات‌ یاذرت‌ باشید، با دوستانتان‌ خوشحالی‌ و شادمانی‌ را تجربه‌ خواهید کرد و در ارتباطات‌ عاطفی‌تان‌ از بخت‌و اقبال‌ بلندی‌ برخوردار خواهید بود. اگر در خوابتان‌، مشغول‌ گرفتن‌ پوست‌ غلات‌ یا ذرت‌ باشید، نشان‌دهنده‌ خوشی‌، تفریح‌ و موفقیت‌ و پیشرفت‌ در زمینه‌های‌ متعددی‌ از زندگی‌تان‌ است‌.

 20. خواب دیدم با همسرم در جائی راه میریم اما زیر پای من گل و لای جمع شده و همسرم یعنی سعی میکنه مرا ازگل و لای بیرون بیاره اما من بیشتر توی گل و لای راه میرم و کفشام توی گل فرو میره اما روی کفشام مشخص نیست که گلی شده یا نه به نظر شما تعبیر این خواب چیه ؟

 21. خواب دیدم در حیاط یکی از اقوام گندم درو می کنیم ذرت درمیآید ذرت درو میکنیم گندم در می آید

 22. سلام .خواب دیدم روی تخت خوابم چمدان لباسم رو گذاشتم درش رو که باز میکنم میبینم ذرت سبز شده و بزرگ شده و تموم فضای تخت مثل مزرعه ذرت شده بود و من با حیرت میگفتم من چمن کاشتم چرا این همه ذرت در اومده؟!

 23. سلام در خواب دیدم پدرم که مرحوم شده یک وانت بلال یا همان ذرت به من داد لطفا جواب تعبیر را برایم ارسال نماید

 24. درخواب دیدم قصد خرید دانه های ذرت که در کیسه نایلونی سفید ریخته شده دارم و قیمت آن 62 هزار تومان بود که دودل بودم بخرم یا نه
  لطفا تعبیر خوابم را به ایمیلم نیز بفرستین
  با تشکر فراوان

 25. من در خواب دیدم که ذرت بلال میخورم ولی هیچ جای تعبیری برای این خوابم نیافتم

 26. :جالبه ممنون

 27. خواب دیدم درباغ خودمان هستم باغی سرسبز پرازبلال وخانواده من ازمادر و خواهر وحتی خودم درحال کندن بلال ازروی شاخه اش هستیم منتها چیزی که من میکندم هنوز نرسیده بود ولی برای مادر و خواهرم بلالها درشت و رسیده بود . تعبیرشو میخواستم بدونم چیه.

 28. خواب دیدم بلالی دارم که دانه های آن کم ولی شیرین و درشت است و آن وا روی آتش گرفته دانه های آن باز میشد و بزرگ و من إنها میکندم و به دیگران میدادم

 29. سلام من در خواب دیدم یه فرد شاخص امد در خانه
  ه و دو تا ذرت سبز داشت یکیشون به من داد زن بو د

 30. خیلی مزخرف بود. مرسی

بستن تبلیغ
بستن تبلیغ