معرفی برترین فیلم های ژانر جنگی که توصیه میکنیم حتما ببینید

معرفی برترین فیلم های ژانر جنگی که توصیه میکنیم حتما ببینید

معرفی برترین فیلم های ژانر جنگی که توصیه میکنیم حتما ببینید. ژانر جنگی یکی از ژانرهای محبوب تاریخ سینما می باشد و شاهکار های بسیاری در این ژانر داریم اما قصد دارم برترین آن …

معرفی شرکت اشناب نماینده رسمی گیربکس کوپلینگ در ایران

معرفی شرکت اشناب نماینده رسمی گیربکس کوپلینگ در ایران

معرفی شرکت اشناب نماینده رسمی گیربکس کوپلینگ در ایران استفاده از موتورهای صنعتی و الکتروموتورها در دنیای امروز با رشد بسیار زیادی همراه بوده است. در واقع می توان گفت که امروزه …

ملک مشاع چیست و قوانین خرید و فروش آن

ملک مشاع چیست و قوانین خرید و فروش آن

ملک مشاع یک مفهوم حقوقی و مالی است که از دوران های گذشته تا به امروز تأثیرگذاری بسیاری در حیطه‌های مختلف زندگی انسان داشته است. این مفهوم به یک وضعیت حقوقی اشتراکی اشاره …

تاثیر زبان انگلیسی در کسب و کار

تخمین زده می‌شود که بیش از یک میلیارد نفر هم اکنون در سرتاسر دنیا انگلیسی را یاد می‌گیرند و بر اساس اعلام بریتیش کانسل تا سال ۲۰۰۰ بیش از ۷۵۰ میلیون نفر انگلیسی را به عنوان زبان خارجی صحبت می کردند و به علاوه ۳۷۵ نفر آن را به عنوان زبان دوم استفاده می کردند. این عدد تا سال ۲۰۱۴ به ۱٫۵ میلیارد نفر برای کلّ زبان‌آموزان انگلیسی در سرتاسر دنیا افزایش پیدا کرد.

تفاوت میان این دو گروه به این صورت است: آن‌هایی که انگلیسی را به عنوان زبان خارجی صحبت می‌کنند از آن ندرتاً برای مسائل کاری یا برقراری ارتباط بهره می برند در حالیکه گروه دوم انگلیسی را به صورت روزانه به کار می برند.

گویشوران بالغ در سراسر دنیا انگلیسی را در کار برای برقراری ارتباط استفاده می کنند.

امروزه انتظار می رود که شمار یادگیرنده های زبان انگلیسی در سرتاسر جهان رو به افزایش رود. در واقع, از پیش بینی های اخیر انتظار می رود که تعداد کسانی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان خارجی دوم یاد می گیرند, تا سال ۲۰۲۰ دو برابر یعنی نزدیک به دو میلیون نفر شوند.

به همین دلیل در سال های اخیر تقاضا برای انگلیسی به عنوان زبان دوم معلمان در خارج بالقوه افزایش یافته است, کشورهایی از هند تا سومالی معلم هایی می خواهند تا به خارج سفر کنند و دانش شان را از زبان انگلیسی با مردم شان به اشتراک بگذارند.

این امر شاید به دلیل فزونی گرفتن بازار شغلی/تجارت جهانی نیز باشد و زبان انگلیسی به عنوان رایج ترین زبان مقبول و تجارت بین المللی بر این طیف احاطه دارد. کشورهای بیشتر و بیشتری درگیر روند جهانی شدن مشارکت شغلی بین المللی هستند که خود منجر به بالاتر رفتن درخواست برای آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی می شود.

چرا زبان انگلیسی یادبگیریم؟

با مطالعه ی مقدمه ی بالا متوجه شده اید که امروزه چندین میلیارد نفر در جهان زبان انگلیسی میدانند و هروزه به این تعداد اضافه میشود.
اگر شما صاحب یک کسب و کار محلی هستید و هیچ ارتباط خوبی با زبان انگلیسی برقرار نکرده اید به زودی دنیای ارتباطات هیچ جایگاهی برای شما نخواهد داشت.

به این دلیل که دنیا هر روز در حال آپدیت شدن است اما شما به صورت تعصبی روی روش های قدیمی  کسب و کار خود برای کسب درآمد پافشاری میکنید پس باید انتظار داشته باشید دیر یا زود کسب و کارتان از هم متلاشی شود.

و این آپدیت شدن باعث از بین رفتن و ورشکستگی بسیاری از کسب و کارهای محلی شده است که با اندکی مطالعه متوجه خواهید شدحداقل طی سه سال اخیر چندین کسب و کار به طور کلی از دایره مشاغل پاک شده اند.

برای زنده و سرپا نگه داشتن کسب و کارتان باید انگلیسی بدانید و ارتباط برقرار کنید و دایره شناختتان را گسترش دهید.

اگر به خوبی به انگلیسی مسلط باشید به راحتی با بقیه کشورها ارتباط برقرار میکنید محصولتان را به آنها معرفی میکنید و در نتیجه بازار فروش شما دلاری خواهدشد.

چطور انگلیسی بدون دردسر بیاموزیم؟

اصولا در هر کسب و کاری یک سری مکالمات کاربردی و ضروری وجود دارد شما با تهیه کردن دوره های مجازی زبان انگلیسی یا شرکت در کلاس خصوصی زبان انگلیسی یا عمومی میتوانید مهارت جمله سازی ,مکالمه انگلیسی , ایمیل نوشتن و پاسخ دادن به ایمیل های رسمی و نامه نگاری های رسمی و غیر رسمی مربوط به کسب و کارتان را بیاموزید شما با این کار به راحتی با کشورهای دیگر ارتباط برقرار میکنید بیزینس تان را گسترش میدهید.

به عنوان مثال بسیاری از کسب و کار ها فرصت های شغلی بسیار مناسب را به دلیل پاسخ ندادن به ایمیل هایی که از سوی کشورهای خارجی ارسال میشود, از دست میدهند.

اگر شما بتوانید محصولتان را معرفی کنید با خارج از کشور ارتباط برقرار کنید در حقیقت برقراری ارتباط با کشورهای دیگر برگه برنده ی شما نسبت به محصولات مشابه خواهد شد.

پس همواره تلاش کنید که دانسته های خود رابه روز کنید لغات و جملات مربوط به حوزه ی فعالی تان را به خاطر بسپارید , فراموش نکنید توانایی برقراری ارتباط با کشورهای انگلیسی زبان بهترین راه پیشرفت شما خواهد بود.

https://miraaraqi.com/mag/listening/

آیا داشتن مهارت در انگلیسی باعث افزایش فروش و جذب بیشتر مشتری میشود؟

البته که وقتی شما تولید کننده محصول خاصی باشید مشتری های خاصی هم دارید که مناسب کشوری هست که شما محصول مورد نظر را در آن تولید میکنید, اما اگر محصولتان قابلیت استفاده شدن در کشورهای اروپایی و یا به طور کلی کشورهای انگلیسی زبان را دارد از ارزش شبکه های اجتماعی برای معرفی محصولتان غافل نشوید.

دراین بین بسیاری از تولید کننده ها در مرحله ی اول یعنی تولید و فروش در کشور مبدا که کشور خودشان هست می مانند و به سود بدون دردسر بسنده میکنند.

اما برنده ی بازار کسی است که محصولی که مناسب ذایقه ی کشور های خارجی هست را با استفاده از بستری که اینترنت فراهم کرده یعنی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به آنها معرفی میکند.

این تولید کننده از کم شدن خریدار در کشور مبدا هیچ واهمه ای ندارد چون میداند درآمد دلاری برایش مزیت بیشتری دارد و این تنها دلیلی است که این فرد هیچ واهمه ای از کم شدن مشتری هایش ندارد.

آیا استخدام مترجم میتواند تاثیری به سزایی داشته باشد؟

ممکن است با مطالب بالا بسیاری از شماها با خود بگویید که من که استطاعت مالی دارم پس یک مترجم زبان انگلیسی استخدام میکنم به جای ارتباط با کشورهای انگلیسی زبان با الباقی کشورها هم ارتباط برقررار میکنم اما باید بگویم شکه شما فقط یک روی سکه را دیده اید.

همیشه گفته میشود که مدیر خوب کسی است که اگر روزی تمام کارکنانش نباشد بتوانداز پس همه کارها برآید واین به این معنی ایت که شما نباید از یادگیری زیان انگلیسی شانه خالی کنید.

یا اینکه شما میتوانید مترجم داشته باشید برای انجام کارهای رسمی و نامه نگاری ها ولی کارهای اصلی را شخص شما انجام میدهید که هیچکس حتی فکر سواستفاده کردن از موقعیتش را نداشته باشد.

در ماه ها حتی سال های اول استخدام مترجم زبان انگلیسی کار بسیار شایسته ای است اما سعی کنید با استخدام مدرس حرفه ای زبان انگلیسی که به شما انگلیسی تدریس میکند باعث میشود با گذر زمان نقاط ضعف مکالمه انگلیسی شما مشخص شود و سعی کنید در کنار مکالمه گرامر انگلیسی خودتان را هم بهبود ببخشید با این کار شما چند هدف را نشانه گرفته اید.

جمع بندی ونتیجه گیری

در این مقاله با این موضع آشنا شدید که یادگیری زبان انگلیسی موضوع بسیار مهم و حقیقتی انکار ناپذیر است, با دانستن انگلیسی و رسیدن به سطح انگلیسی مطلوب باعث رشد شما در کسب و کارتان خواهد شد.
و برای رشد سریعتر شما میتوانید از دوره های مجازی یا از برترین مدرسین آموزش بهره ی کافی را ببرید و در کوتاه ترین مدت به سطح دلخواهتان در انگلیسی برسید.

و با داشتن مکالمه ی موفق و برقراری ارتباط با کشورهای انگلیسی زبان و معرفی محصول خود میتوانید باعث ارتقای کسب وکار خودتان شوید.

درحالیکه اگر به روش های قدیمی کسب و کار بسنده کنید به زودی باید منتظر از بین رفتن کسب و کارتان باشید.

منبع : سایت میرا عراقی

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 5 دی 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.