آیا کاکتوس در سایه هم رشد می‌کند؟

آیا کاکتوس در سایه هم رشد می‌کند؟

آیا کاکتوس در سایه هم رشد می‌کند؟ کاکتوس گیاهی با نیازهای مراقبتی اندک است. ولی نکات زیادی وجود دارد که برای سالم ماندن این گیاه لازم است. بسیاری از مردم به این …

آموزش راه اندازی و خرید آی پی تی وی برنامه IBO PLAYER

آموزش راه اندازی و خرید آی پی تی وی برنامه IBO PLAYER

آموزش راه اندازی و خرید آی پی تی وی برنامه IBO PLAYER برنامه IBO PLAYER یکی از بهترین برنامه های اکانت آیپی تیوی برای تلویزیون هوشمند است که می توانید بر روی …

دلایل سرفه مزمن چیست و برای درمان آن چه باید کرد؟

دلایل سرفه مزمن چیست و برای درمان آن چه باید کرد؟

دلایل سرفه مزمن چیست و برای درمان آن چه باید کرد؟ سرفه یک عکس‌العمل دفاعی در مقابل مشکلات تنفسی و تحرکات تنفسی است که ممکن است در اثر گردوغبار، سرما، حساسیت‌های فصلی …

تبلیغ در گوگل، در جهان امروز جزء جدایی ناپذیر تمامی کسب و کارها با خدمات آنلاین استفرقی نمی‌کند که در کدام شبکه اجتماعی فعالیت می‌کنید، تنها کافی است برای پیشی گرفتن از رقبا و کسب درآمد بیشتر، از تبلیغات گوگل استفاده کنیدبا این حال لازم است به شما گوشزد کنیم که اگر در تمام شبکه‌های اجتماعی در حرفه خود شناخته شده هستید اما سایتی برای ارائه خدمات خود ندارید، درآمدی چند برابری را از دست داده‌اید.

رونق سایت هر کسب و کاری، ارتباط مستقیم با اجرای شیوه‌های دیجیتال مارکتینگ داردیکی از روش‌های تبلیغات گوگل که بسیار مقرون بصرفه است، تبلیغ در گوگل ادز یا همان تبلیغات کلیکی استاگر تا به این لحظه راه اندازی سایت را پشت گوش انداخته‌اید، پس از خواندن این مطلب مصمم‌تر از قبل این مسئله را پیگیری می‌کنیدهمچنین در ادامه تمام قدم‌هایی که لازم است برای رشد وبسایت بردارید، شرح داده شده است.

چرا باید هر کسب و کاری یک وبسایت داشته باشد؟

به همین چند سال گذشته نگاه کنیدبرای یک خرید کلی مواد غذایی منزل، باید هفته‌ها انتظار می‌کشیدیم تا لیست خریدی تهیه شود که ارزش در ترافیک ماندن را داشته باشدترافیک، شلوغی مغازه‌ها و پیدا کردن اجناس باکیفیت ساعت‌ها زمان می‌برداما در این روزها می‌توانید به راحتی، با همان گوشی که در دست دارید یک ساعت قبل از ورود مهمانان از بهترین میوه فروشی شهر که چندساعتی با شما فاصله دارد، خرید کرده و یک عصر دل انگیز را سپری کنیدامیدواریم با این مثال به سادگی متوجه شده باشید که چرا امروزه ساخت وبسایت جزو الزامات هر کسب و کاری‌ استالبته جالب است بدانید که این تنها یکی از مزایا داشتن سایت برای صاحبان بیزینس‌های کوچک و بزرگ استدر پاسخ به این سوال که چرا باید هر کسب و کاری یک وبسایت داشته باشد، تا انتها همراه ما باشید.

احداث فروشگاه شبانه روزی

فرض کنید قبل از شام بهترین دوستتان با شما تماس گرفته و برای فردا عصر به مهمانی تولد او دعوت شده‌ایدهیچ کادویی برایش تدارک ندیده‌ایدفردا صبح تا ظهر سرکار هستید و نمی‌توانید مرخصی بگیریدساعت از نیمه شب گذشته و هیچ فروشگاهی در اطراف منزلتان باز نیستتمام خواسته شما در این لحظه این است که کاش یک فروشگاه شبانه روزی در نزدیکی منزلتان وجود داشت و در همان لحظه به آن سر می‌زدید تا هدیه‌ای در خور میزبان تهیه می‌کردیدداشتن وبسایت، یک خدمات آنلاین شبانه روزی است که بدون هیج فروشنده و در هر ساعت از شبانه روز، نیاز مشتری را برطرف می‌کند.

تاسیس شعبات در سراسر کشور و افزایش کسب در آمد

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که اگر فروشگاهی در مرکز شهر با تعداد قابل توجهی فروشنده داشته باشید، روزانه به چند مشتری می‌توانید پاسخ دهید؟ چه تعداد محصول می‌توانید در سبد کالایی خود داشته باشید؟ با گذشت چندسال، می‌توانید در کل کشور شعبه بزنید؟ چند تراکت باید در روز در سطح شهر پخش کنید تا به یک فروشگاه شناخته شده تبدیل شوید؟ یکی از دلایل افزایش کسب درآمد از طریق وبسایت حذف هزینه‌های جانبی مانند حقوق فروشنده، تبلیغات کاغذی و از این قبیل استهمچنین تنها با پرداخت هزینه طراحی وبسایت و تبلیغ در گوگل مانند تبلیغات گوگل ادز در سراسر کشور محصولات خود را بفروش برسانید.

خلق برند شخصی

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی، ایجاد یک برند شخصی و عرضه آن محصول، تنها در بازار سنتی هزینه‌های سنگینی را در پی داردچرا که برند شما تنها می‌تواند در یک محله یا منطقه‌ای در یک شهر خاص به شهرت برسدبرای بالا رفتن تقاضا خرید محصول لازم است که بستری آنلاین مانند یک سایت فروش نیز محیا شوداینگونه هزینه پرداخت شده برای تاسیس برند شخصی به زودی جایگزین می‌شودهمچنین لازمه افزایش اعتماد مشتری نیز ایجاد صفحه‌ای است که در بین سه رتبه برتر نتایج گوگل قرار داشته باشدبرای کسب رتبه برتر در گوگل، نیاز به تبلیغات در گوگل است.

برای رشد وبسایت چه قدم‌هایی باید برداشت؟

تنها راه اندازی وبسایت برای ارائه خدمات آنلاین کافی نیست بلکه لازم است صفحه سایت در حوزه کاری خود، در بین رتبه‌های برتر گوگل قرار بگیردراه‌کارهای زیر قدم‌هایی هستند که باید یک به یک برای رشد وبسایت برداشته شوند تا زحمات شما در ایجاد کسب و کار آنلاین نتیجه بخش باشد.

سئو داخلی و خارجی

سئو (SEO) یعنی بهینه سازی سایت و صفحات آن، برای ارتقا در بین نتایج جستجو گوگلرفع خطاها، بهبود ایرادات کلی و جزئی، جستجو کلید واژه هدف، لینک سازی داخلی صفحات و لینک سازی خارجی از طریق سایت‌های دیگر، چند نمونه از کوچکترین خدماتی است که سئو برای ارتقا صفحه در گوگل انجام می‌دهد.

پیدا کردن نیاز مشتری هدف

خدمات ارائه شده در سایت، طراحی با نظم صفحات وبسایت و بکار بردن صحیح کلیدواژه مختص به همان کسب و کار در تمامی صفحات، به کاربر کمک می‌کند به راحتی پاسخ سوالات خود را بیابدنتیجه رفع ابهامات ذهنی مشتری، اعتماد و در نتیجه فروش محصول یا خدمات است.

تولید محتوا

محتوای تولید شده باید روان، جذاب و بدور از گزافه گویی باشد و کلمات جوری کنار هم چیده شوند که کاربر تا انتها مطلب را رها نکندزمانی که کاربر در صفحه شما می‌گذراند ترافیک سایت را بالا برده و به رتبه‌دهی از سمت گوگل کمک می‌کند.

تبلیغ در گوگل

رشد در دنیای اینترنت و تکنولوژی به مراتب سخت‌تر از رشد در بازار سنتی است زیرا با تعداد زیادی از صاحبان کسب و کار در رقابت هستیدهمانطور که در بستر بازار سنتی برای نتیجه سریع‌تر از تبلیغات استفاده می‌شد، در بازار آنلاین نیز تبلیغات در گوگل انجام می‌شوداستفاده از گوگل ادز از قدم‌های تبلیغاتی است که توسط آژانس‌های بازاریابی دیجیتال انجام می‌شودپس از سئو، پیدا کردن نیاز مشتری هدف و تولید محتوا با کیفیت باید از تبلیغ در گوگل برای کسب نتایج بهتر و رشد در کسب وکارتان استفاده کنید.

هزینه راه اندازی وبسایت برای کسب و کار

هزینه پرداختی برای تهیه وبسایت کاملا بستگی به بودجه، محصول و تعداد رقبایی دارد که قبل از شما شروع به ارائه خدمات آنلاین کرده‌انداینکه راه اندازی سایت خود را به یکی از فریلنسرها بسپارید یا از یک شرکت و مجموعه‌ای که بصورت تیمی درخواست شما را پیش ببرند، در پرداخت هزینه‌ها متفاوت استشخص فریلنسر که برای ایجاد سایت به آن مراجعه می‌کنید در نهایت دارای یک مهارت و تخصص طراحی سایت است و از تبلیغات گوگل برای رشد صفحه سر در نمی‌آوردبا استفاده از پکیج‌هایی که مجموعه‌های دیجیتال مارکتینگ در اختیار شما می‌گذارند علاوه بر طراحی سایت، می‌توانید با هزینه مقرون بصرفه‌ از تبلیغ گوگل ادز نیز استفاده کنید.

طراحی وبسایت و تبلیغ در گوگل را به چه کسی بسپاریم؟

تا به اینجا متوجه اهمیت طراحی وبسایت و تبلیغات گوگل شده‌ایدپاسخ به این سوال که طراحی وبسایت و تبلیغات گوگل را به چه کسی بسپاریم” در دستان ماستآژانس وی دیجیتال مارکتینگ https://vdigimarketing.com ارائه دهنده خدمات تخصصی همچون طراحی وبسایت و اپلیکیشن، ارائه خدمات سئو و گرافیکی، تولید محتوا با کیفیت و همچنین تبلیغ در گوگل استارائه تبلیغات اسپانسری اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند لینکدین از دیگر خدمات این آژانس تبلیغاتی استپیشنهاد می‌کنیم برای دیدن نمونه‌هایی از تبلیغات این مجموعه به سایت وی دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 2 مرداد 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.