خرید کوپلینگ چرخشی

خرید کوپلینگ چرخشی

چکیده : برای خرید کوپلینگ چرخشی و خرید روتاری جوینت آب میتوانید با شرکت دقیق ساز اتصال تماس حاصل فرمایید.   خرید کوپلینگ چرخشی کوپلینگ چرخشی یا روتاری جوینت یک قطعه مکانیکی است …

چگونه لباس ست کنیم؟ نکات مهم ست کردن لباس با مه پوش

چگونه لباس ست کنیم؟ نکات مهم ست کردن لباس با مه پوش

چگونه لباس ست کنیم؟ نکات مهم ست کردن لباس با مه پوش به نقل از سایت حرف تازه، ست کردن لباس ها همیشه از مهمترین چیزهایی است که باید به آن توجه …

تعمیر یخچال

تعمیر یخچال

تعمیر یخچال خوشبختانه، اکثر خرابی های رایج یخچال به راحتی توسط صاحب خانه قابل تعمیر هستند. با داشتن اندکی دانش و برخی قطعات به آسانی در دسترس، می‌توانید با بسیاری از مشکلات …

وکیل تهران

اگر برای حل مشکل خود به مشاوره حقوقی نیاز دارید، با این مطلب همراه شوید.

عقد وکالت برای کاری مأمور می‌شود را وکیل می‌گویند. دفتر ما متخصص در زمینه‌های ثبتی، کیفری، قراردادها، وصول مطالبات، خانواده، لوایح، تفسیر قراردادها و دادنامه‌ها و لوایح ، دفاعیات، تخلفات ، تنظیم دادخواست و شکواییه و درخواست‌های اداری و قراردادها ، داوری، پذیرش نمایندگی اشخاص حقیقی و حقوقی، نظام پزشکی، انجام امور در سراسر ایران می‌باشد.

در واقع وکالت یک حرفه بسیار تخصصی می‌باشد که دارای ظرافت‌ها و نکات حقوقی بسیاری است که هر کسی به تنهایی قادر به انجام آن نیست و توانایی و مهارت در این موضوع نیازمند تجربه و تخصص می‌باشد که در واقع همین معیار تفاوت اصلی بین یک وکیل پایه یک دادگستری با تجربه و یک شخص است، حتی در موارد حقوقی که برای یک وکیل دادگستری رخ می‌دهد نیز علی رغم توانایی خود، اقدام به همکاری با ما درخصوص پرونده مورد نظر می‌نماید. بنابراین می‌توان گفت که شما در صورت عدم اخذ وکیل جهت امور قضائی در واقع شانس خود را در موفقیت در پرونده کاهش می‌دهید.

وکیل طلاق

https://media.mehrnews.com/d/2021/01/18/4/3664801.jpg

انتحاب وکیل خانواده موضوع بسیار مهمی است زیرا پای عزیزان ما و اعضای درجه یک خانواده، فرزند و … در میان است.

موضوعاتی که معمولاً تحت قوانین خانواده قرار دارند شامل موارد زیر است:

۱. ازدواج، اتحادیه‌های مدنی و مشارکت‌های داخلی.

۲. ورود به روابط همسری و قانونی که به رسمیت شناخته شده است.

۳. خاتمه روابط خانوادگی به رسمیت شناخته شده و امور جانبی از جمله طلاق، فسخ، شهرک‌های املاک، نفقه، حضانت کودک و ویزیت، حمایت از کودک و جوایز نفقه فرزندخواندگی: دادرسی برای فرزندآوری و در بعضی موارد بزرگسالی.

۴. Surrogacy: قانون و روند زایمان به عنوان یک مادر جانشین.

۵. اقدامات محافظت از کودک: اقدامات دادگاه که ممکن است در نتیجه مداخله دولت در موارد سوءاستفاده کودک و غفلت کودک باشد.

۶. قانون نوجوانان: موارد مربوط به افراد زیر سن قانونی شامل جرایم قانونی، بزهکاری، رهایی و احکام خردسالان.

۷. پدری: دادرسی برای تأسیس و خنثی کردن پدری ، و انجام آزمایش پدر.

وکیل مهریه

مهریه دینی بر گردن زوج است که زوجه می‌تواند در هر زمانی آن را مطالبه کند چه در زندگی و چه در هنگام طلاق و اختلاف از همین رو ممکن است زوجه به وکیل مهریه جهت اخذ مهریه رجوع کند.

اما در رابطه با مهریه و وکیل مهریه چه چیزهای لازم است بدانیم؟ شرایط درخواست مهریه چیست؟ ما به سوالات شما در این مطلب پاسخ می‌دهیم.

شرایط وقوانین مهریه

در لیست زیر شرایط و قوانین مهریه ارائه شده است.

* مهریه باید ارزش مالی داشته باشد (مالیت) و امکان خرید و فروش آن نیز وجود داشته باشد، این موضوع در رابطه با مواردی همچون کالاهای تجاری، خودرو، زینت آلات، طلا، سکه و غیره صدق می‌کند.

* زوج باید مهریه‌ای را تعیین کند که بر آن مالکیت داشته باشد. از این رو اموال عمومی یا مال موقوفه را نمی‌توان به عنوان مهریه معرفی کرد. بدان معناست که مال باید به صورتی باشد که زن بلافاصله پس از عقد نکاح بتواند مالک آن شود.

* مهریه باید به صورت دقیق مشخص شود معین باشد.

* در هنگام تعیین مهریه باید مقدار، جنس و وصف مهر معلوم باشد و قابلیت تعیین داشته باشد. معلوم شدن مهریه بدان معناست که برای طرفین، به وسیله مشاهده تعیین آن ممکن باشد. در صورتی که مقدار مهریه با مشاهده معلوم نباشد باید با استفاده از وسایل خاص وزن، عدد، مساحت و … معین شود. با تمام این اوصاف اگر مورد نامعلومی به عنوان مهر در نظر گرفته شود، یا آن که مهر مالیت نداشته باشد، با توجه به قوانین مدنی عقد باطل نخواهد شد و فقط مهر باطل می‌شود.در این صورت شرایط مانند زمانی است که حین عقد مهر مشخص نشده باشد و بایستی مهرالمثل تعیین گردد.

* مهریه باید قابل تسلیم شدن به زن باشد. تعیین مهریه‌ای که پنهان باشد یا نتوان به آن دسترسی پیدا کرد نمی‌تواند به عنوان مهریه تعیین گردد.

* از موارد دیگری که باعث تعیین مهرالمثل می‌شود آن است که نباید مهریه از مواردی باشد که قانون و یا احکام شرعی فروش، استعمال و یا مالکیت آن را ممنوع و غیرقانونی کرده باشد. مانند مواد مخدر، مشروبات الکلی و غیره. در این صورت نکاح صحیح تلقی شده اما مهرالمثل تعیین می‌شود.

* زوجین به صورت کامل باید از میران مهریه رضایت داشته باشند.

https://media.mehrnews.com/d/2021/01/18/4/3664801.jpg

وکیل خوب در تهران

وکیل خوب در تهران را چه وکیلی می‌توان گفت؟ با توجه به سال‌ها تجربه و حل و رسیدگی به پرونده‌های متعدد وکیل خوب وکیلی است که برای موکل خود بجنگد به طوری که موکل این احساس را داشته باشد که وکیل برای او کم نمی‌گذارد و تمام تلاشش را می‌کند در این میان وکیلی که هم تجربه کافی و هم علم کافی برای حل پرونده شما را داشته باشد می‌توان گفت وکیل خوبی است.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، نرسیده به میدان قدس، جنب پمپ بنزین؛ پلاک ۱۸۹۹ طبقه اول

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 17 مهر 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.