مراحل واردات کالا به ایران

مراحل واردات کالا به ایران

مراحل واردات کالا به ایران مقدمه ورود هر کالایی از خارج به داخل کشور واردات به حساب می آید. تولید همه کالا ها در خود کشور ها به دلایل مختلفی امکان پذیر …

ترکیه مقصد اول مهاجرت برای ایرانیان

ترکیه مقصد اول مهاجرت برای ایرانیان

ترکیه مقصد اول مهاجرت برای ایرانیان این جمله مصداق یک حقیقت است که بسیاری از مردم ایران و البته کل جهان آرزوی مهاجرت را در سر میپرورانند. در چند سال اخیر نیز …

پیش بینی کاهش تولید زعفران ایران، باعث افزایش تقاضای مشتریان خارجی این محصول شده است

پیش بینی کاهش تولید زعفران ایران، باعث افزایش تقاضای مشتریان خارجی این محصول شده است

یک نماینده مجلس: پیش بینی کاهش تولید زعفران ایران، باعث افزایش تقاضای مشتریان خارجی این محصول شده است یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی کاهش تولید زعفران ایران، باعث افزایش …

دانشگاه‌های بزرگی در دنیا وجود دارند که هر کدام از آنها دارای رتبه‌های برتر هستند، اما دانشگاه لومونسف مسکو از بهترین دانشگاه‌های رشته پزشکی در جهان محسوب می‌شود که سالانه افراد زیادی خواستار تحصیل در آن هستند. وب‌سایت روس دانش در این مقاله قصد دارد این دانشگاه را به شما عزیزان معرفی کند تا اگر قصد دارید به این کشور برای ادامه تحصیل مراجعه کنید، بهترین تصمیم را بگیرید.

همانطور که می‌دانید کشور روسیه دارای دانشگاه‌های زیادی است که بهترین‌های آن در حوزه‌ی پزشکی فعالیت می‌کنند. با توجه به اینکه کشور ایران اکثر دانشگاه‌های مرتبط با رشته‌ی پزشکی در روسیه را مورد تأیید قرار داده است، افرادی که قصد دارند در خارج از کشور در رشته‌های پزشکی به ادامه تحصیل بپردازند، به سراغ این کشور می‌روند.

با این حال علاوه بر رشته پزشکی دانشگاه لومونسف مسکو، در این دانشگاه رشته‌های دیگری نیز مانند هنر و ادبیات، حقوق، فلسفه، سینما و تئاتر نیز برای ادامه تحصیل امکانپذیر خواهد بود. گفتنی است که از لحاظ علمی دانشگاه لومونسف مسکو در بالاترین سطح در کشورهای اروپایی قرار دارد. با این توضیحات سایت روس دانش به دیگر ویژگی‌های این دانشگاه می‌پردازد.

 

رتبه جهانی دانشگاه لومونسف مسکو

دانشگاه لومونسف همیشه جزو بهترین دانشگاه‌های جهان بوده و در بیشتر شاخه‌های علمی مانند ریاضی، هوا و فضا و پزشکی جزو رتبه‌های ده گانه بوده است. از لحاظ انتقال دانشجو نیز همکاری بسیار خوبی با کشورهای مختلف داشته که اگر هر کدام از شما عزیزان قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارید، می‌توانید با کمک تیم روس دانش به این امر مهم جامه‌ی عمل بپوشانید. تحصیل پزشکی در دانشگاه لومونسف به زبان روسی رویای بسیاری از جوانان ایرانی است که برای به واقعیت پیوستن آن راه طولانی در پیش نخواهند داشت.

ضمن اینکه هیچ نگران این موضوع نباشید که زبان روسی نمی‌دانید، با توجه به اینکه تحصیل در دانشگاه‌های روسیه نیاز به دانستن زبان روسی دارد، برای دانشجویان خارجی مدرک پادفک دانشگاه لومونسف مسکو صادر می‌شود. برای دریافت این مدرک باید برای یکسال زبان روسی را در این دانشگاه بخوانید تا در صورتی که بتوانید نمره‌ی قبولی را بگیرید، آنوقت می‌توانید با مدرک پادفک به ادامه تحصیل در رشته‌ی دلخواه خود بپردازید.

تحصیل در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی

تحصیل در رشته داروسازی دانشگاه لومونسف مسکو و یا دیگر رشته‌های مربوط به پزشکی که از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند، می‌تواند راه موفقیت را به روی شما عزیزان باز کند. البته این موضوع را نیز در نظر بگیرید که ورود به چنین دانشگاه‌هایی آسان نبوده و همینطور تنها وارد شدن به آن کفایت نمی‌کند و شما بعنوان یک دانشجو باید تمام سعی خود را برای کسب مدرک نهایی انجام دهید.

ویژگی‌های دانشگاه لومونسف مسکو

همانطور که گفتیم این دانشگاه از امکانات زیادی برخوردار است که ما در ادامه به هر یک از آنها اشاره خواهیم کرد:

*خوابگاه‌ها

توجه داشته باشید که خوابگاه‌های این دانشگاه نیز مانند محیط تحصیل آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. تعداد این خوابگاه‌ها بسیار زیاد بوده و هر کدام از آنها دارای اتاق‌های 2 یا 3 نفره هستند. در نظر داشته باشید که در تمامی اتاق‌ها کلیه امکانات رفاهی برای گذراندن یک زندگی خوب تهیه شده است.

نکته مهم خوابگاه‌های دانشگاه لومونسف مسکو وجود یک کتابخانه در هر طبقه است که نشان از اهمیت تحصیل در این شهر می‌دهد. همچنین در اطراف خوابگاه‌ها کافه و رستوران‌های زیادی دیده می‌شود که همگی‌آنها به دانشگاه وابسته می‌باشند.

*کتابخانه‌ها

علاوه بر کتابخانه‌های موجود در خوابگاه‌ها در این دانشگاه بزرگترین کتابخانه اروپا نیز دیده می‌شود که در حدود 10 میلیون جلد کتاب در آن وجود دارد. کتاب‌های موجود در این کتابخانه مربوط به رشته پزشکی دانشگاه لومونسف مسکو و حتی دیگر رشته‌ها بوده که هر کدام از آنها از ارزش زیادی برخوردار هستند.

*مجموعه‌های ورزشی

در کنار وجود کتابخانه در رشته داروسازی دانشگاه لومونسف مسکو و رشته‌های دیگر باید به مجموعه‌های ورزشی این دانشگاه اشاره کنیم که هر کدام از آنها از امکانات بسیار فوق العاده‌ای برخوردار هستند. در این مجموعه می توان به امکاناتی مربوط به ورزش‌های رزمی، ایروبیک، فوتبال و بسکتبال اشاره کرد. دقت کنید که قیمت استفاده از این امکانات بسیار معقول بوده و حتی در مواقعی کاملاً رایگان می‌باشد.

هزینه‌های تحصیل در دانشگاه لومونسف مسکو

هر کدام از رشته‌های تحصیلی در این دانشگاه از شهریه خاص خودش برخوردار است. به طور مثال تحصیل پزشکی در دانشگاه لومونسف به زبان روسی حداکثر 8 هزار دلار هزینه در بر خواهد داشت یا اینکه هزینه تحصیل در رشته داروسازی دانشگاه لومونسف مسکو به حداقل 6 هزار دلار شهریه نیاز دارد. با این حال باید از علاقه‌ی شما عزیزان مطلع باشیم تا بتوانیم برآورد درستی از هزینه‌های تحصیل در این دانشگاه داشته باشیم.

روس دانش به شما دانشجویان پیشنهاد می‌کند که در صورت نیاز با مشاورین ما برای اطلاع از هزینه‌های تحصیل و هزینه‌های جانبی در دانشگاه لومونسف مسکو تماس حاصل فرمایید.

بورسیه به دانشگاه لومونسف مسکو

دانشجویان زیادی هر ساله تصمیم خود را مبنی بر ادامه تحصیل در دانشگاه لومنسف مسکو عملی می‌کنند و این در حالی است که گروه عظیمی نیز در پشت درهای این دانشگاه منتظر بورسیه شدن هستند. گفتنی است که دولت روسیه بخشی از هزینه‌های افراد بورسیه شده را بر عهده خواهد گرفت. در این رابطه روس دانش اطلاعات زیر را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد:

  • هزینه‌های بیمه یا مسافرت شامل خدمات دولتی نمی‌شود
  • بورس تحصیلی محدود است و بسته به تقاضای کشور مبدا دارد
  • برای دریافت بورسیه با دیگر دانشجویان امتحان خواهید داد
  • امتحان بورسیه شدن هر ساله یک بار و در ماه ژانویه انجام می‌گیرد
  • مهلت ثبت نیز از ماه مارس تا ژوئن خواهد بود
  • برای هر گونه مشاوره می‌توانید با همکاران ما در سایت روس دانش تماس حاصل کنید

روس دانش ؛ نامی آشنا در پشتیبانی تحصیل در روسیه

در نظر داشته باشید که روس دانش (rusdanesh.com) به همه‌ی دانشجویان این فرصت را می‌دهد تا در صورت نیاز، شانس خود را برای بورسیه شدن و ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه لومونسف مسکو امتحان کنند. ناگفته نماند که سالانه افراد زیادی از طریق سایت روس دانش به این کشور بورسیه می‌شوند و اگر شما هم در فکر ادامه‌ی تحصیل در رشته‌های مختلف، بخصوص تحصیل پزشکی در دانشگاه لومونسف به زبان روسی هستید، با تیم ما در ارتباط باشید. به یاد داشته باشید که همواره تحصیل موفق و آکادمیک در کشورهای برتر دنیا، امکان ایجاد فرصت‌خای شغلی متنوعی را در هنگام بازگشت افراد، برایشان به وجود خواهد آورد. به کمک روس دانش، تحصیل در روسیه دیگر یک اتفاق دست نیافتنی نیست؛ نفر بعدی که در سایه‌ی یک تحصیل صحیح و موفق، به دنبال آینده‌ای حرفه ای و درخشان است، شما باشید.

راه های ارتباطی با مجموعه تحصیل در روسیه روس دانش

www.rusdanesh.com

study@rusdanesh.com

0079119831901

آخرین بروز رسانی در : شنبه 22 آذر 1399
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.