قاتل: من جنون دارم,نباید اعدام شوم

قاتل: من جنون دارم,نباید اعدام شوم

قاتل: من جنون دارم,نباید اعدام شوم قاتل,چگونه قاتل شدم,من قاتل نیستم,قاتل زنجیره ای

سرقت مسلحانه از طلافروشی خانی آباد+عکس ها

سرقت مسلحانه از طلافروشی خانی آباد+عکس ها

جزئیات کامل سرقت مسلحانه از طلافروشی خانی آباد+عکس ها سرقت مسلحانه از طلافروشی خانی آباد سرقت مسلحانه در اصفهان خیابان کاشانی,سرقت مسلحانه طلافروشی در اصفهان,سرقت مسلحانه گلپایگان,سرقت مسلحانه در ایران,سرقت مسلحانه بانک …

بابک زنجانی به اعدام محکوم شد+اطلاعات تکمیلی

بابک زنجانی به اعدام محکوم شد+اطلاعات تکمیلی

اعدام بابک زنجانی اعدام بابک زنجانی,حکم اعدام بابک زنجانی,زمان اعدام بابک زنجانی,دلایل اعدام بابک زنجانی,آخرین خبرهای از اعدام بابک زنجانی,علت اعدام بابک زنجانی به گزارش بی اس ام اس ، حجت الاسلام و …

سرقت مسلحانه داعشی‌های قلابی از ایستگاه هلال‌احمر

سرقت از هلال احمر,سرقت داعشی های قلابی,داعش در ایران,

5 فرد مسلح با حمله به ایستگاه هلال‌احمر، خود را از اعضای گروهک تروریستی داعش جا زدند و با تهدید، دست به سرقت آمبولانس، پول و تجهیزات اداری زدند.ساعت يك بامداد پنجشنبه 5مرد كه مسلح به كلت كمري و كلاش بودند وارد ايستگاه هلال احمر مستقر در كيلومتر 35تهران- قم شدند و با تهديد اسلحه، خود را از اعضاي گروهك تروريستي داعش معرفي كردند. آنها دست و پاي كاركنان هلال احمر را بستند و در نهايت پس از 3ساعت گروگانگيري و جست‌وجو در داخل ايستگاه، علاوه بر سرقت پول و تجهيزات اداري، يك دستگاه آمبولانس سازمان و يك پرايد را هم دزديدند و فرار كردند.

سرقت مسلحانه داعشی‌های قلابی از ایستگاه هلال‌احمر

با اعلام گزارش اين سرقت مسلحانه به كلانتري 176حسن‌آباد، مأموران راهي آنجا شدند و با توجه به حساسيت موضوع، كارآگاهان اداره يكم پليس آگاهي پايتخت جست و جو براي شناسايي دزدان را شروع كردند. همزمان با اين حادثه، شايعه‌ها درخصوص حمله مسلحانه گروهك داعش شروع شد. اين شايعه‌ها دست به‌دست مي‌چرخيد به‌طوري‌كه در مدت‌ زمان كوتاهي همه از شايعه بمبگذاري اعضاي داعش داخل آمبولانس سازمان هلال‌احمر صحبت مي‌كردند.

در چنين شرايطي تحقيقات كارآگاهان پليس آگاهي تهران در كمتر از 24ساعت نتيجه داد و آنها موفق شدند 5سارق مسلح را شناسايي كنند. كارآگاهان ساعت يك بامداد جمعه هر 5متهم را در عملياتي غافلگيرانه در مخفيگاهشان حوالي شهريار دستگيركردند و به همه شايعات پايان دادند.

سرقت مسلحانه داعشی‌های قلابی از ایستگاه هلال‌احمر

بررسي‌ها حكايت از اين داشت كه اين 5نفر بين 22تا 30ساله هستند كه پيش از اين نيز به اتهام شرارت از سوي پليس و دستگاه قضايي تحت تعقيب بودند. اين اراذل و اوباش كه همگي بچه‌محل هستند در تحقيقات به گروگانگيري و سرقت مسلحانه اعتراف كردند و مدعي شدند كه هنگام سرقت خود را از اعضاي داعش جا زده بودند تا طعمه‌هايشان را بترسانند. در همين حال، سردار عباسعلي محمديان، رئيس پليس آگاهي تهران در اين خصوص گفت: متهمان دستگير شده هيچگونه وابستگي به گروهك داعش ندارند و سابقه دار هستند كه تحقيقات از آنها ادامه دارد تا ابعاد پنهان ماجرا آشكار شود.

سرقت مسلحانه داعشی‌های قلابی از هلال‌احمر

آخرین بروز رسانی در : شنبه 14 آذر 1394

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.