درگذشت حامد هاکان + علت و جزییات مرگ حامد هاکان

درگذشت حامد هاکان + علت و جزییات مرگ حامد هاکان

درگذشت حامد هاکان + علت و جزییات مرگ حامد هاکان حامد هاکان , درگذشت حامد هاکان , حامد هاکان درگذشت , علت مرگ حامد هاکان , مرگ حامد هاکان , حامد هاکان …

بابک زنجانی به اعدام محکوم شد+اطلاعات تکمیلی

بابک زنجانی به اعدام محکوم شد+اطلاعات تکمیلی

اعدام بابک زنجانی اعدام بابک زنجانی,حکم اعدام بابک زنجانی,زمان اعدام بابک زنجانی,دلایل اعدام بابک زنجانی,آخرین خبرهای از اعدام بابک زنجانی,علت اعدام بابک زنجانی به گزارش بی اس ام اس ، حجت الاسلام و …

قاتل: من جنون دارم,نباید اعدام شوم

قاتل: من جنون دارم,نباید اعدام شوم

قاتل: من جنون دارم,نباید اعدام شوم قاتل,چگونه قاتل شدم,من قاتل نیستم,قاتل زنجیره ای

جزئیات کامل سرقت مسلحانه از طلافروشی خانی آباد+عکس ها

سرقت مسلحانه از طلافروشی خانی آباد

سرقت مسلحانه در اصفهان خیابان کاشانی,سرقت مسلحانه طلافروشی در اصفهان,سرقت مسلحانه گلپایگان,سرقت مسلحانه در ایران,سرقت مسلحانه بانک در ایران,سرقت های مسلحانه در ایران,سرقت مسلحانه ایران,بزرگترین سرقت مسلحانه در ایران,سرقت مسلحانه مشهد,سرقت مسلحانه در مشهد,سرقت مسلحانه طلافروشي مشهد,سرقت مسلحانه بانک ملت مشهد

به گزارش بی اس ام اس از خبرگزاری تسنیم، در ساعت 21 نوزدهم مرداد ماه، وقوع یک فقره سرقت مسلحانه از طلافروشی در منطقه خانی آباد – خیابان ماهان – روبروی مسجد چهارده معصوم به کلانتری 152 خانی آباد اعلام شد. با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسیهای اولیه و بنا بر اظهارات صاحب طلافروشی، چهار مرد کاملاً سیاه پوش درحالیکه همگی دارای البسه یکسان مشکی بوده و جهت پوشاندن صورتهای خود نیز از کلاه ایمنی موتورسیکلت استفاده کرده بودند، با تهدید دو قبضه اسلحه جنگی کلاش اقدام به سرقت مسلحانه از طلافروشی کرده و نهایتاً پس از سرقت بیش از 4 کیلوگرم طلا و جواهرات (بنا بر اظهارات صاحب طلافروشی)، همراه با تیراندازیهای مکرر در خیابان با دو دستگاه موتورسیکلت آپاچی از محل متواری شده‌اند.

سرقت مسلحانه,سرقت از طلافروشی

با اعلام خبر سرقت مسلحانه به پلیس آگاهی، بلافاصله کارآگاهان اداره یکم مبارزه با سرقتهای مسلحانه پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر و همزمان هماهنگیهای لازم با شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران انجام و دستورات قضایی در این خصوص از سوی مقام قضایی صادر شد. صاحب طلافروشی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: من و برادرم در طلافروشی بودیم؛ حدوداً ساعت 21 بود که چهار نفر سیاه پوش مسلح به دو قبضه اسلحه کلاش وارد مغازه طلافروشی شدند و ضمن تیراندازی در داخل مغازه که حتی یکی از گلوله‌های شلیک شده نیز به دیوار پشت سر من برخورد کرد، دو نفر از سارقان ما را از مغازه بیرون کردند؛ در حالیکه دو نفر از آنها در مقابل در طلافروشی ایستاده و با تیراندازی‌های هوایی (به حالت رگبار) مانع از نزدیک شدن مردم به طلافروشی می‌شدند، دو نفر دیگر اقدام به سرقت طلا و جواهرات داخل ویترین مغازه کرده و پس از انجام سرقت، به سرعت سوار دو دستگاه موتورسیکلت آپاچی سفید رنگ شده و از محل متواری شدند.

سرقت مسلحانه,سرقت از طلافروشی

صاحب طلافروشی در خصوص علت به رگبار بسته شدن خودرو شخصی‌اش نیز به کارآگاهان گفت: زمانیکه سارقان با دو دستگاه موتورسیکلت اقدام به فرار کردند، با خودرو شخصی زانتیا آنها را تعقیب کردم؛ در حین تعقیب، ضربه‌ای با ماشین به یکی از موتورها وارد کردم که باعث شد تا راننده تعادلش را از دست بدهد و موتورسیکلت به همراه دو سرنشین آن به زمین افتد؛ پس از واژگونی موتور، ترک نشین که مسلح به اسلحه کلاش بود، اسلحه خود را به سمت ماشین من گرفت و آن را به رگبار بست؛ در آن لحظه تنها توانستم خودم را در زیر فرمان پنهان کنم تا گلوله‌های شلیک شده به من برخورد نکند؛ در حالیکه دیگر امکان روشن شدن موتورسیکلت وجود نداشت، یکی از سارقان (راننده موتور) به همراه دو سارق دیگر با موتور از محل متواری شد و فرد مسلحی نیز که اقدام به شلیک گلوله به سمت ماشین کرده بود نیز با تهدید راننده یک دستگاه خودرو عبوری پژو پرشیا، راننده پژو را مجبور کرد تا او را از محل خارج کند.

کارآگاهان اداره یکم با بررسی سوابق موتورسیکلت به جای مانده از سارقان اطلاع پیدا کردند که موتورسیکلت دارای سابقه سرقت در منطقه میدان شهدا بوده و روز قبل از سرقت طلافروشی، توسط دو جوان تنومند و قوی هیکل، زورگیری شده است.

با شناسایی صاحب موتورسیکلت، بلافاصله اقدامات پلیسی جهت شناسایی سارقان به عنف موتورسیکلت آغاز شد و نهایتاً یکی از مجرمان سابقه دار و از اراذل و اوباش سطح یک تهران به نام «علیرضا . گ» (متولد 1363) به عنوان سارق اصلی موتور شناسایی شد؛ بررسی سوابق این متهم نشان داد که وی بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف سرقت موتورسیکلت، سرقت داخل خودرو، حمل و نگهداری سلاح گرم، زورگیری، ضرب و جرح عمدی، قدرت نمایی، درگیری با مأموران و … بارها دستگیر و روانه زندان شده است.

سرقت مسلحانه,سرقت از طلافروشی

پس از شناسایی علیرضا، بلافاصله مخفیگاه وی در جنوب تهران شناسایی و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که وی همزمان با تاریخ سرقت از این محل متواری شده است.

تحقیقات جهت شناسایی دیگر اعضای گروه سارقان مسلح در دستور کار اداره یکم پلیس آگاهی قرار گرفت و سه متهم دیگر پرونده به نام مراد . س (متولد 1358)، داوود . گ (متولد 1367) و مهرداد . ع (متولد 1370) نیز شناسایی شدند که این سه نفر نیز همانند علیرضا از محل سکونت خود متواری شده بودند.

با بررسی سوابق سه متهم دیگر و بررسی سوابق آنها مشخص شد که یکی از متهمان به نام «مراد . س»، متهم تحت تعقیب اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ است که در سوم تیر ماه در منطقه سیزده آبان و طی یک نزاع و درگیری خیابانی اقدام به ارتکاب جنایت کرده و عملاً از زمان ارتکاب قتل متواری است.

سرقت مسلحانه,سرقت از طلافروشی

سرانجام با انجام اقدامات پیچیده پلیسی، مخفیگاه هر چهار متهم در یک ویلای استیجاری در شمال کشور (استان مازندارن – شهرستان عباس آباد) شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه – با همکاری و مساعدت خوب فرماندهی انتظامی شهرستان عباس آباد – هر چهار متهم دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها تعداد دو قبضه اسلحه جنگی کلاش به همراه ده‌ها فشنگ جنگی کشف شد.

هر چهار متهم پس از دستگیری صراحتاً به سرقت مسلحانه از طلافروشی، در منطقه خانی آباد اعتراف کرده و عنوان داشتند که طلاهای سرقت شده را در تهران به یک خریدار اموال مسروقه فروخته‌اند که این شخص نیز دستگیر و مقادیری از طلا و جواهرات مسروقه کشف شد.

در اعترافات به دست آمده از متهمان مشخص شد که آنها از حدود یک سال پیش اقدام به تهیه دو قبضه اسلحه جنگی کرده بودند که در حال حاضر تحقیقات تکمیلی جهت شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در دستور کار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

منبع : تسنیم

سرقت مسلحانه از طلافروشی

آخرین بروز رسانی در : شنبه 14 آذر 1394

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.