طرز تهیه و خواص شیر نارگیل برای مو و پوست در بارداری

طرز تهیه و خواص شیر نارگیل برای مو و پوست در بارداری

شیر نارگیل شیر نارگیل ,شیر نارگیل کاله,شیر نارگیل خرید,شیر نارگیل از کجا بخریم,شیر نارگیل برای مو,شیر نارگیل خواص,شیر نارگیل برای پوست,شیر نارگیل در بارداری توضیحاتی در مورد شیر نارگیل طبق تحقیقات در …

مضرات و خواص تخم گشنیز و سرماخوردگی درمان خانگی

مضرات و خواص تخم گشنیز و سرماخوردگی درمان خانگی

مضرات و خواص تخم گشنیز و سرماخوردگی درمان خانگی تخم گشنیز و سرماخوردگی,تخمه گشنیز,تخمه گشنیز,خواص تخمه گشنیز,خاصیت تخمه گشنیز,فواید تخمه گشنیز,خواص تخمه گشنیز,سرماخوردگی درمان خانگی,درمان سرماخوردگی خانگی کودکان,درمان سرماخوردگی خانگی کودک,سرماخوردگی درمان …

چگونه وکیل خوب در کرج انتخاب کنیم؟

چگونه وکیل خوب در کرج انتخاب کنیم؟

چگونه وکیل خوب در کرج انتخاب کنیم؟ وکالت یکی از پیچیده ترین و سخت ترین حرفه ها در دنیا میباشد، وکلا مدافع عدالت و حقوق افرادی هستند که حق خود را پایمال …

سگ‌های خانگی برای آنکه بتوانند رفتار خوب از بد را تشخیص دهند، نیاز به تشویقی دارند. به بیان دیگر، کسی که سگ دارد، با استفاده از تشویقی، حیوان خود را تربیت می‌کند. از همین رو، رفتارهایی مانند دستشویی‌کردن در سگ‌ اصلاح می‌شود و او یاد می‌گیرد که هر جای خانه دستشویی نکند. این فقط یکی از رفتارهایی است که با تشویقی جرهای سگ، می‌توان در حیوان خود تغییر داد. در این مقاله، قصد داریم درباره تشویقی جرهای سگ، نحوه دادن تشویقی و خرید غذای تشویقی جرهای سگ توضیحاتی بدهیم.

تشویقی جرهای چیست؟

تشویقی جرهای نوعی خوراکی است که جدای از وعده‌های غذایی سگ به آنها داده می‌شود. در واقع، شما با تشویقی، سگ را شرطی می‌کنید که اگر فلان رفتار خوب را تکرار کند، جایزه‌ای خواهد گرفت. برای دادن تشویقی باید یک سری اصول و قوانین را رعایت کنید. با این حال، هر کس نحوه تشویقی‌دادنش فرق می‌کند. برخی، تکه‌ای بزرگ را هر روز به سگشان می‌دهند، برخی از تشویقی‌های کوچک استفاده می‌کنند و در طول روز، سر ساعات مشخصی به سگشان می‌دهند. نکته‌ای که نباید آن را فراموش نمایید، این است که تشویقی را نباید قطع نمایید. همان‌طور که گفته شد، سگ یاد می‌گیرد در ازای رفتار خوبش، جایزه‌ای بگیرد. اگر شما پس از مدتی که رفتار سگ تغییر کرد، تشویقی را قطع نمایید، او چنین برداشت می‌کند که رفتارش دیگر پاداشی ندارد و دیگر انجامش نمی‌دهد.

images_1664096207.jpg

در میان تشویقی‌هایی که در بازار موجود است، بهترین نوع آن جرهای است. جرهای در طول سالیان متمادی فعالیت خود، توانسته کیفیت محصول خود را حفظ نماید. از طرف دیگر، تشویقی جرهای با ذائقه سگ‌ها تناسب بیشتری دارد و سگ‌ها بیشتر از این محصول خوششان می‌آید.

نکته دیگر آن‌که تشویقی جرهای سگ فقط برای تربیت این حیوان استفاده نمی‌شود. بلکه استفاده‌های مختلفی دارد؛ خوشحال‌کردن سگ، آموزش‌دادن به آن،… تشویقی‌ها باعث تأمین ویتامین‌های لازم سگ می‌شوند، سلامت دندان، پوست و مو نیز، از دیگر تأثیرهای مثبت تشویقی جرهای سگ است.

طعم‌های تشویقی سگ جرهای

کمپانی جرهای با تولید تشویقی سگ در طعم‌های متنوع یکی از بهترین برندها در این حوزه‌ است. از جمله طعم‌هایی که می‌توانید از برند جرهای تهیه نمایید، می‌توان به مرغ دودی، طعم‌های پنیری، کوکی، کالباس، موزی و اسفناج اشاره کرد. در ادامه هر کدام را به طور مختصر توضیح خواهیم داد:

مرغ دودی

در این میان، طعم مرغ دودی بیشتر از بقیه خوشایند سگ‌ها بوده و یکی از پرفروشترین و محبوب‌ترین تشویقی سگ جرهای است. هم‌چنین، بالا بودن پروتئین طعم مرغ دودی برای سگ‌های بزرگسال که بدنشان نیاز به انواع پروتئین و ویتامین دارد، بسیار مناسب است.

طعم پنیری

یکی دیگر از انواع تشویقی جرهای سگ، طعم پنیری آن است. این طعم به خاطر بافت نرم بسیار خوشایند سگ‌ها است. هم‌چنین انواع ویتامین‌های مورد نیاز سگ را نیز تأمین می‌کند.

کوکی

کوکی دیگر تشویقی محبوب سگ‌ها است. ویژگی این طعم، هضم راحت آن برای سگ‌های کوچک (توله) است.

طعم کالباس

بسیاری از سگ‌ها طعم کالباس را دوست دارند. بو و طعم مطبوع آن باعث شده‌است که برای تشویقی سگ گزینه خوبی به حساب آید.

طعم موزی

به طور کلی، سگ‌ها علاقه زیادی به میوه‌ها دارند. طعم موزی تشویقی جرهای سگ به خاطر طعم میوه‌ای‌اش، می‌تواند سگ‌های بسیاری را مجذوب خود کند. بافت نرم و وجود انواع پروتئین‌ها از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

طعم اسفناج

بدن سگ برای تأمین ویتامین‌ها به سبزیجات نیاز دارد. برخی صاحبان سگ‌ها، ترجیح می‌دهند با دادن تشویقی جرهای اسفناجی هم نیاز به سبزیجات حیوانشان را رفع نمایند و هم از آن به عنوان پاداش استفاده کنند.

انواع تشویقی جرهای سگ

در صورتی که قصد خرید جرهای را دارید، حتما اول به سایت محصولات جرهای سر بزنید. در این سایت، علاوه بر این‌که با انواع محصولات آن آشنا می‌شوید، اطلاعاتی درباره ویژگی‌های هر محصول به دست می‌آورید. هم‌چنین، در سایت جرهای، شما به مقاله‌های آموزشی درباره نحوه دادن تشویقی به سگ دسترسی خواهید داشت و بسیاری از سؤالات شما در وبسایت جرهای پاسخ داده می‌شود.

تشویقی جرهای سگ، به دو شکل عرضه می‌شود؛ غذای خشک Beef & Fish و غذای خشک Milky. در ادامه هر کدام را توضیح خواهیم داد.

تشویقی جرهای سگ Beef & Fish

گوشت و ماهی از جمله غذاهای مورد علاقه سگ‌ها هستند. به همین خاطر کمپانی جرهای، دست به تولید غذای خشک گوشت و ماهی زده‌است. این نوع می‌تواند تمامی نیازهای بدن سگ‌ها را برطرف نماید.

تشویقی جرهای سگ Milky

تشویقی جرهای سگ Milky از جمله تشویقی‌هایی است که به دلیل طعم لذیذ آن، مورد علاقه انواع نژادهای سگ است. اگر قصد خرید جرهای را دارید، حتما نگاهی به نوع Milky آن نیز بیندازید.

دلایل برتری جرهای بر دیگر برندها

محصولات جرهای از بهترین مواد اولیه تولید می‌شود. کمپانی جرهای از مواد طبیعی استفاده می‌کند که همین ویژگی، باعث می‌شود تشویقی‌های جرهای بو و طعم مطبوعی داشته‌باشند. از آنجایی که سگ‌ها شامه قوی‌ای دارند، اگر تشویقی مورد نظر بوی مناسبی نداشته‌باشد، سگ از خوردن آن امتناع می‌کند. در حالی‌که، هدف از تشویقی ایجاد جاذبه برای سگ است؛ اما بوی بد برخی برندهای دیگر، سبب می‌شود سگ از تشویقی فراری باشد.

دلیل دیگر برتری برند جرهای نسبت به رقبای خود، این است که محصولات تشویقی جرهای به گونه‌ای تولید می‌شوند که حیوانات خانگی تجربه لذتبخشی از جویدن داشته‌باشند. به یاد داشته‌باشید، سگ‌ها و گربه‌ها از جویدن خوششان می‌آید. هم‌چنین، جویدن باعث تمیزی دندان و تقویت لثه سگ‌ها می‌شود که جرهای در محصولاتش این ویژگی‌ها را لحاظ کرده‌است.

نتیجه‌گیری

حیوانات خانگی نیاز به مراقبت و نگهداری بسیاری دارند. در کنار این‌که شما وظیفه دارید ویتامین‌ها و پروتئین‌های ضروری سگ را تأمین نمایید، باید به سلامت روان این حیوانات را هم توجه کنید. تشویقی جرهای سگ، علاوه بر این‌که به شما در همزیستی بهتر با سگتان کمک می‌کند، بر روحیه حیوان شما نیز تأثیر به‌سزایی دارد.

محصولات جرهای را علاوه بر سایت خود کمپانی جرهای، می‌توانید از فروشگاه‌های اینترنتی دیگر تأمین نمایید. با این حال، توصیه ما به شما فروشگاه اینترنتی پت شاپ پت راید مارکت است که توانسته تمامی محصولات تشویقی جرهای را در دسترس مشتریان قرار دهد و با سال‌ها تجربه، مشاور خوبی در زمینه خرید تشویقی جرهای سگ است.

 

برچسب ها : 

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 20 مهر 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.