انواع کلیک های پارکت لمینت

انواع کلیک های پارکت لمینت

در دنیای امروز پارکت لمینت که نوعی کف پوش مدرن هستند،  جایگاه خاصی در صنعت ساخت کف پوش ها پیدا کردند. این نوع کف پوش ها با جذابیت خاص و ویژگی های منحصر به …

کرایه انواع خودرو برای مسافرت از شرکت بانی رنت

کرایه انواع خودرو برای مسافرت از شرکت بانی رنت

کرایه انواع خودرو برای مسافرت از شرکت بانی رنت امروزه موسسات اجاره خودرو بسیار محبوب تر از گذشته هستند و مردم بیشتری جذب سرویس هایی که این شرکت ها ارائه می دهند …

کلاهبرداری بروکر آلپاری «Alpari Broker» – یک بروکر معتبر یا کلاهبردار حرفه ای؟!

کلاهبرداری بروکر آلپاری «Alpari Broker» – یک بروکر معتبر یا کلاهبردار حرفه ای؟!

نگاهی به خبر کلاهبرداری آلپاری – آیا آلپاری واقعا کلاهبرداری کرده است؟ امروزه سرمایه گذاری و معاملات آنلاین به مسیری پر طرفدار برای افراد تبدیل شده اند تا درآمدشان را افزایش دهند. اما متاسفانه با …

نحوه تراز کردن ماشین لباسشویی

همه ما میخواهیم که ماشین لباسشویی مان تراز باشد و سر و صدایی به وجود نیاورد که آرامشمان رابهم بزند علاوه بر آن ممکن است به ماشین لباسشویی ما خساراتی نیز وارد شود و منجر به تعمیرات گران قیمت شود در این مقاله از آی پی امداد قصد داریم که به شما آموزش بدهیم چگونه ماشین لباسشویی را تراز کنید، با ما همراه باشید.

یادگیری تراز کردن ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی خیلی لرزش دارد در حدی که به دیوار و اجسام اطراف آن برخورد میکند نگرا نباشید در این مقاله کامل یاد خواهید گرفت که چگونه ماشین لباسشویی را تراز کنید تا دیگر هیچ لرزشی نداشته باشد و بی سر و صدا کار کند و دیگر نیازی به تعمیر کار نخواهید داشت .

ابتدا تراز بودن را با سطح زیری ماشین لباسشویی چک کنید.اینکار را میتوانید با یک ابزار تراز و یا برنامه کاربردی تراز تلفن همراهتان انجام بدهید. امکان دارد که کاملا کف ماشین لباسشویی تراز نباشد. تراز کردن کف ماشین لباسشویی ممکن است هزینه بر باشد.

شما این توانایی را دارید بدون نیاز به ابزار خاصی این کار را انجام بدهید.
همه ماشین‌های لباسشویی دارنده ی پایه‌های جلویی تنظیم شو میباشند. ابتدا هر پایه را با ابتدا مناسب تنظیم کنید و بعد مهره قفل را به خوبی محکم کنید تا تکان نخورد.

بعد از محکم کردن دستگاه به آن تکیه بدهید و اطمینان پیدا کنید که لغی ندارد بعضی از ماشین‌ لباس شویی ها دارنده ی مدلی  از پایه‌ها درقسمت پشتی میباشند که باید تنظیم شوند.دستگاهتان را تا آنجا که میتوانید نزدیک به سطح زمین نگه دارید و نزارید در ارتفاع بالایی باشدهرچه ارتفاع کمتر باشد احتمال لرزش پایین تر خواهد آمد.

این پایه هارا با تنظیم کردن دستگاه تنظیم کنید و بعد قرار دادن ماشین لباسشویی بر روی سطح، تنظیم می‌شوند. پایه‌ها به صورت اتومات تنظیم خواهند شد. اگر نشدند،امکان دارد که ماشین را مجدد رو به جلو بگردانیدو با آچار پایه‌های عقب را جدا کنید. در ماشین لباسشویی های حایر در صورتی که مشکلی در تنظیم پایه ها داشتید می توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر تماس گرفته از راهنمایی متخصصان مجموعه استفاده کنید.

به آن صورت که تنظیمات را انجام میدهید چندین  بار مقدار تراز بودن لباسشویی را چک کنید. فقط یک جابجایی کوچک می‌تواند دستگاه را به تعادل برساند. مطمئن شوید که تراز سطح ماشین را از پهلو و جلو عقب درست میباشد. از هر دو قسمت حتما تراز شده باشد .

اگر ماشین لباسشویی مدل قدیمی میباشد طبیعتا  پایه قابل تنظیم ندارد، به منظور مسطح کردنش از یک تکه چوب یا مقوای ضخیم کمک بگیرید. سپس پدهای ضد لرزش مخصوص ماشین لباسشویی در تراز کردن و برطرف کردن سر و صدای زیاد تاثیرگذار میباشند. در مدل های قدیمی تر ماشین لباسشویی های فریجیدر FRIGIDAIRE در صورت وجود مشکلی در تراز کردن دستگاه با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر تماس بگیرید.

 چک کردن کلی ماشین لباسشویی

اکثر خانه‌ها در گذر  سال‌ها زندگی ممکن است مقدار کمی نشست کنند و حتی کمی تکان بخورند. اگر متوجه ارتعاشات، حرکت یا صداهای تازه شدید، امکان دارد واجب شود ماشین را دوباره تراز کنید. اگر ماشین خود را اشتباه نصب کرده اید  و ارتعاشات زیادی  را میبینید، به منظور چک کردن و تنظیم مجدد آن کمی زمان در نظر بگیرید.

ماشین‌های لباسشویی بروز که دربشان در قسمت جلو قرار دارد، برای حذف رطوبت زیاد از سرعت چرخشی زیاد تری نسبت به از یک ماشین استاندارد دارا هستند. این می‌تواندموجب از بین رفتن  تعادل ماشین شما  شود و هر چند وقت یکبار بایدچک شود. ماشین‌های که مخزن آنها و خشک‌کننده شان غیرا اصولی نصب شده حتما باید مجدد چک شوند.

همه چیز تراز میباشد ولی بازهمارتعاش را مشاهده میکنیم . حالا راه حل چیست؟
اگر ماشین باز هم لرزش دارد و مطمئن هستید که تراز میباشد، علت  های دیگر را چک کنید.

 علل مهم تراز نبودن ماشین لباسشویی

زمین اتاق را چک کنید. اگر در زمان قبل ایراد نشت دارید ، در کف و زیر کف خانه امکان دارد پوسیدگی ایجاد شود که نیاز به جایگزینی دارد . همچنین باید بست کف راچک کنید. این کار برای لباسشویی که در دوم طبقه تولید شده است از  اهمیت ممتازی برخوردار است. بست‌ها را به آسانی می‌توانید اضافه و یا تعویض کنید. اگر نمی‌توانید بست نصب کنید، یک کف پایدارتر با یک ورق تخته سه لا زیر ماشین و خشک کن بسازید. ورق ضخیم ۱.۵ یا ۲.۵ سانتی‌متری قابلیت بیشتر دارد.

اطمینان پیدا کنید که همه پیچ‌ها در کیت انبساط یا مخزن محکم میباشند. آنها امکان دارد با گذر وقت محکمی خودرا از دست بدهند و موجب لرزش ماشین باشند. در صورت حل نشدن مشکل لرزش در ماشین لباسشویی های الکترولوکس توصیه می شود با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تماس باشید.
اکثرا  در ماشین تعادل وزن لباس‌ها  رعایت میشود. اگر میخواهید یک لحاف بزرگ را شست و شو بدهید، مقدارحوله اضافه کنید تا وزن بار به تعادل برسد. اگر بالش در آن میگذارید، اغلب برای جبران تعادل، بالش‌ها را بصورت جفت شست و شو بدهید.
زمان  خرید یک ماشین لباسشویی، ماشینی را بخرید که خاصیت ضدلرزش دارا باشد . اگر ماشین لباسشویی در نزدیکی اتاق خواب یا محل دورهمی خانواده قرار دارد، این ویژگی پر اهمیت میشود. کم شدن سر و صدا یک ویژگی میباشد.
مشکل  کمک فنرها میتواند موجب سر و صدای بالا در لباسشویی شود. برای چک کردن این مورد باید با یک تکنسین تعمیرات لباسشویی تماس حاصل کنید.

 

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 5 مرداد 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.