فروشگاه نوید بهترین سایت برای خرید اسباب بازی برند

فروشگاه نوید بهترین سایت برای خرید اسباب بازی برند

فروشگاه نوید بهترین سایت برای خرید اسباب بازی برند اسباب بازی از مهم‌ترین وسایلی است که حتی پیش از به دنیا آمدن کودک، هنگام خرید سیسمونی و سایر وسایل او، به خرید آن توجه …

کدام مواد غذایی برای سلامت بدن بسیار مفید هستند؟

کدام مواد غذایی برای سلامت بدن بسیار مفید هستند؟

کدام مواد غذایی برای سلامت بدن بسیار مفید هستند؟ این جمله قدیمی هنوز هم یکی از اظهار نظرهای مهم درباره سلامت ؛» ما همان چیزی هستیم که میخوریم «انسان است؛ اینکه هر …

ماساژ ورزشی چیست و چطور انجام می شود؟

ماساژ ورزشی چیست و چطور انجام می شود؟

ماساژ ورزشی ، تکنیکی است که برای آماده سازی بدن برای فعالیت بدنی و همچنین تسریع روند ریکاوری بعد از ورزش استفاده می شود.  این نوع ماساژ نوعی اثر مکانیکی بر عضلات، …

طراحی و بسته بندی محصولات را به کدام شرکت بسپاریم؟

چقدر به فکر طراحی بسته بندی محصولات خود هستید؟ از اهمیت طراحی و بسته بندی در فروش محصول چه می‌دانید؟ می‌دانید طراحی بسته‌بندی محصول چقدر مهم است؟ بسته‌بندی علاوه بر جذابیت بخشیدن به ظاهر محصول، باعث جلوگیری از آسیب رسیدن کالا خواهد شد. به عبارت دیگر باید گفت که دیزاین بسته بندی به نوعی هویت محصول و برند شما را به مخاطب معرفی می‌کند. برای بهره‌مندی از تمام ویژگی‌های طراحی بسته بندی لازم است که به یک شرکت طراحی بسته‌بندی حرفه‌ای و متخصص مراجعه کنید. طراحان گرافیک در این شرکت، به شما کمک خواهند کرد که ذهنیت خود در مورد برندتان را به عینیت در آورید.

بسیاری از افراد تنها به داشتن یک طراحی بسته‌بندی بی نقص اکتفا می‌کنند؛ با وجود اهمیت دیزاین بسته‌بندی محصول در فروش، باید اذعان داشت که اثر تولید محتوا در برندینگ و افزایش فروش محصول اثبات شده است. به طوری که نمی‌توان تاثیر تولید محتوا را در رشد جایگاه برند نادیده گرفت. در واقع تولید محتوای خوب می‌تواند در کنار طراحی بسته‌بندی مناسب، فروشتان را افزایش دهد. بنابراین برای تضمین فروش خود حتما با یک شرکت تولید محتوا مذاکره کنید.

طراحی بسته بندی چیست؟

به طور کلی طراحی و بسته‌بندی دو مفهوم مجزا و در عین حال به هم مرتبط است. برای داشتن یک طراحی بسته بندی زیبا حتما به یک طراح و گرافیست احتیاج دارید. اما بسته بندی به چه چیزی اطلاق می‌شود؟ طراح بسته بندی چه کسی است؟ بسته‌بندی یا Packing فرآیندی است که در آن محصول به نحوی کاور می‌شود که علاوه بر محافظت در برابر عوامل خارجی، زیبایی و جذابیت بصری آن نیز افزایش می‌یابد. یک بسته بندی زیبا و کاربردی باید بتواند ضمن جلوگیری از آسیب رسیدن به محصول، باعث جذب مشتری نیز گردد. با این حال اگر بسته بندی را در مفهوم عام در نظر بگیریم. باید گفت که هر چیزی که یک کالا یا شئ خاص را به حالت پک و بسته درآورد؛ بسته بندی به حساب خواهد آمد مانند بسته بندی وسایل منزل در زمان جابجایی.

اما اگر به طراحی گرافیک بسته بندی نیاز دارید؛ لازم است بدانید که برای داشتن یک طراحی بسته بندی مناسب و جذاب باید از یک طراح متخصص کمک گرفت. طراح بسته بندی محصولات، شخصی است که در این زمینه تجربه کافی را دارد. این شخص می‌تواند به خوبی شما را راهنمایی کرده و نزدیکترین طرح به آنچه در ذهن شماست را پیاده کند. همچنین تجربه و تخصص پکینگ دیزاینر به یونیک شدن طرح گرافیکی بسته بندی شما کمک به سزایی خواهد کرد.

با این توضیحات چرا اینقدر طراحی و بسته بندی محصولات با اهمیت است؟ چرا لازم است برای داشتن بهترین طراحی بسته بندی محصول تا این حد وسواس به خرج داد؟

اهمیت طراحی بسته‌بندی محصول

به نظر شما چرا طراحی بسته بندی محصول مهم است؟ این که کالای شما چیست؛ اهمیت چندانی ندارد. ممکن است به دنبال طراحی بسته بندی محصولات غذایی باشید یا در اشل کوچکتر طراحی بسته بندی محصولات لبنی مد نظر شما باشد؛ هیچ فرقی نمی‌کند. در یک کلام باید گفت که طراحی بسته بندی محصول مهم است.

شاید بتوان گفت که مهم‌ترین علت اهمیت طراحی گرافیکی بسته بندی محصولات، جذابیت بصری و در نتیجه افزایش فروش است. جالب است بدانید که بر اساس آمارها جذابیت ظاهری یکی از عوامل موثر در فروش محصولات است. در واقع بسیاری از افراد تنها به دلیل جذاب بودن دیزاین و بسته بندی برای خرید کالای خاص ترغیب می‌شوند.

بنابراین اگر می‌خواهید فروش بیشتری داشته باشید؛ دیزاین بسته بندی محصول را دست کم نگیرید. حتی گاها لازم است بخش زیادی از هزینه تبلیغات را صرف طراحی و دیزاین بسته بندی کالا کنید. با این حال لازم به ذکر است که صرف هزینه برای طراحی گرافیکی بسته بندی به هیچ وجه به معنی پرداخت تعرفه‌های نجومی ‌و بدون منطق نیست. درست است که تعرفه طراحی بسته بندی محصولات، یک نرخ ثابت ندارد. اما شما می‌توانید با استفاده از تخصص یک شرکت طراحی بسته‌بندی حرفه‌ای و با تجربه، از نتیجه مطلوب پرداخت هزینه طراحی و بسته‌بندی در فروش محصول خود تا حدود زیادی مطمئن شوید.

این‌پک؛ بهترین شرکت طراحی بسته بندی

نام بهترین شرکت طراحی بسته‌بندی که می‌شناسید؛ چیست؟ آیا به هر شرکت دیزاین بسته بندی که نامش را شنیدید؛ سفارش طراحی آنلاین بسته‌بندی می‌دهید؟ مسلما نه! یک شرکت خوب طراحی بسته بندی باید در این زمینه از تجربه کافی برخوردار باشد. در بسیاری از موارد دیده شده که یک اشتباه کوچک در دیزاین گرافیکی بسته بندی باعث وارد شدن خسارت زیادی خواهد شد. به عنوان مثال اگر طراح بسته‌بندی محصول نداند که سایز فونت مناسب برای نوشتن نحوه استفاده از کالا چقدر است. فرضا فونت سایزی که در طراحی خود آورده است؛ از سایز نرمال کوچکتر بوده و زیاد خوانده نشود؛ با 10000 عدد جعبه بسته‌بندی طراحی شده، چه می‌کنید؟ قاعدتا مجبور خواهید شد که همه پاکت‌ها را دور بیندازید. در این شرایط ضرر مالی و زمانی که به بیزینس شما وارد شده است؛ به راحتی جبران نخواهد شد.

شرکت طراحی بسته‌بندی این‌پک با تکیه بر تجربه چندین ساله طراحان خود در زمینه پکینگ و بسته‌بندی انواع محصولات صنعتی، کشاورزی، غذایی و … بهترین طراحی بسته بندی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این‌پک با استفاده از تخصص و خلاقیت طراحان جوان خود هر آنچه در ذهن دارید را مجسم خواهد کرد.

شرکت طراحی بسته‌بندی این‌پک یکی از بهترین شرکت‌های طراحی گرافیکی بسته بندی محصولات است. همچنین باید گفت که شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک، بعد چهارم، شرکت طراحی بسته‌بندی این‌پک، سینا پکینگ، آروین و … از جمله قدرتمندترین شرکت‌ها در حوزه طراحی و بسته بندی انواع محصولات هستند.

بنابراین برای اطمینان خاطر خود از بابت نتیجه کار و حرفه‌ای بودن خدمات، حتما پکیجینگ دیزاین محصولات خود را به بهترین شرکت طراحی بسته‌بندی محصول مثل این‌پک بسپارید. اما شما به عنوان کارفرما باید چه انتظاراتی از طراح بسته بندی محصولات خود داشته باشید؟

طراحی بسته بندی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

انتظار شما از شرکت طراحی و بسته‌بندی چیست؟ یک بسته‌بندی کامل و بی‌نقص چه ویژگی‌هایی دارد؟ اگر بخواهیم مهم‌ترین مشخصه یک بسته‌بندی خوب را در یک جمله بیان کنیم؛ باید گفت که اصلی‌ترین ویژگی طراحی بسته‌بندی بی‌نقص جذابیت بصری است. اما این یک جمله اشتباه است! به طور کلی در دیزاین بسته بندی محصول باید آیتم‌های زیادی مورد توجه قرار گیرد. انتخاب مهم‌ترین شاخصه در بین ویژگی‌های یک پک دیزاین خوب کار سختی است. برخی از ویژگی‌های لازم برای داشتن یک طراحی بسته بندی خوب عبارت‌اند از:

  • جذابیت بصری

شاید بتوان گفت که ظاهر یک بسته‌بندی مهم‌ترین چیزی است که در نگاه اول به چشم می‌آید. در واقع مشتری با دیدن ظاهر طراحی بسته‌بندی محصول شما تا حد زیادی برای خرید یا عدم خرید قانع خواهد شد.

  • موفقیت در برندینگ با خلاقیت در طراحی

خلاقیت در طراحی بسته‌بندی محصول، عامل مهمی در برندینگ موفق است. به عبارت دیگر اگر طرح پکینگ ارائه شده توسط شرکت طراح بسته آنقدر که باید خلاقانه نباشد و در بدترین شرایط طرح بسته‌بندی کپی باشد؛ به هیچ وجه مهم‌ترین هدف دیزاین بسته بندی یعنی برندینگ اتفاق نخواهد افتاد. پس اگر به دنبال یک طراحی بسته‌بندی خلاقانه و یونیک هستید؛ همین حالا با این‌پک تماس بگیرید. 09150554525

  • انتقال صحیح مفهوم و هدف برند در بسته‌بندی

یک طراحی بسته بندی خوب و ارزشمند باید بتواند به درستی هدف برند شما را به مشتری انتقال دهد. در این راستا باید بار دیگر به اهمیت تخصص طراح گرافیک و شرکت طراحی بسته‌بندی اشاره کرد. چرا که این مهم بدون استفاده از یک شرکت معتبر دیزاین بسته‌بندی مثل این‌پک، محقق نخواهد شد.

  • کیفیت و کارایی طراحی بسته

کیفیت و کارایی بسته‌بندی به چه معناست؟ طراحی بسته بندی باید به گونه‌ای باشد که سلامت کالا در برابر عوامل خارجی تامین شده و همچنین کارایی لازم را داشته باشد.

با توجه به موارد ذکر شده اگر برای سفارش طراحی بسته‌بندی به شرکت و مجموعه‌ای مراجعه کردید؛ توجه داشته باشید که درخواست ری دیزاین بسته‌بندی محصول با توجه به توافق به عمل آمده با شرکت طراحی بسته‌بندی، حق مسلم شماست.

حال که طراحی بسته‌بندی ایده آل خود را یافتید؛ کار تمام شده است؟ خیر. برای افزایش فروش محصول خود دیگر چه باید کرد؟

افزایش فروش محصول با سلام محتوا

جالب است بدانید که بخش مهمی از فروش شما بر پایه تولید محتوا صورت می‌گیرد. هر چقدر هم که محصول شما طراحی بسته‌بندی خوبی داشته باشد؛ اگر محتوایی برای کالا و حوزه کاری برند خود تولید نکنید؛ توقع فروش بالا بی جاست. برای ساخت محتوای خوب و مناسب باید به شرکت تولید محتوا مراجعه کنید. شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ زیادی اقدام به تولید محتوا می‌کنند. سلام محتوا شرکت تخصصی تولید کننده انواع محتوای متنی، ویدیویی، تصویری و… می‌تواند به طور مطلوبی برند شما را به مخاطبان هدف بشناساند.

با این حال نکته قابل توجه در سفارش تولید محتوا این است که حتما دقت کنید محتوای تولید شده در شرکت تولید content یونیک و منحصر بفرد باشد. داشتن محتوای خاص برای برند و محصول، می‌تواند به برندینگ موفق کسب و کار شما کمک کند. در نتیجه آگاهی مشتریان از نام برند، مطمئنا فروش محصول نیز بیشتر شده و به این ترتیب تولید محتوا در کنار طراحی بسته‌بندی جذاب کالا، می‌تواند به افزایش درآمد شما منجر شود.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 3 بهمن 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.